• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.16

DeletedUser2097

Guest
Jelikož nemáme z wiki (ani té anglické) ještě pořád data, tak sem můžu hodit alespoň budovy co mám u lidí:

Kasárny - z 7x4 na 5x7 (Otočení a zvětšení)
Screenshot_1.jpg


Hlavní sídlo - z 6x7 na 7x6 (Pouze otočení)
Screenshot_2.jpg


Manufaktura na Prkna - z 3x6 na 6x3 (Pouze otočení)
Screenshot_3.jpg


Obytna budova - z 4x3 na 4x3 (Zůstavá stejná velikost)
Screenshot_4.jpg
 

DeletedUser235

Guest
K tomu zdvojnásobení ceny rozšíření: Také doufám, že se jedná o chybu, protože pokud ne, tak si sice rozšíření můžu odemknout průzkumem, ale s tím jak se zvyšuje cena oproti kapacitě Hlavního sídla, tak to vypadá že nebude možné rozšíření aktivovat ani v další kapitole (lesní elfové - na wiki ještě není uvedená kapacita :-/ )... Můžem k tomu dostat vyjádření INNA? :-D
Cena za rozšíření: 16 M
Kapacita HS na poslední úrovni orků: 10,4
Jak to teda máme dostat :-D
 

Přílohy

  • wtf.png
    wtf.png
    20 KB · Zobrazení: 74
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser235

Guest
Tak díky :) Jak sem to pročet, tak to vypadalo, že všichni jen doufaj, že ta cena skutečně nebude tak vysoká, ale nikde sem nenašel žádný ujištění :-D
Ale asi sem jen slepej. U výzkumu na další rozšíření budu totiž asi tak do 30 hodin, tak sem tam nechtěl utrácet zbytečně suroviny, pokud by to skutečně nefungovalo :)
 

DeletedUser1148

Guest
Já ti to můžu potvrdit.Rozšíření jsem vyzkoumala a naskočila mi tam reálná cena ,takže v poho ;)
 

Matesov

Znalec fóra
Zdar,
ach jo, nový turnaj začal a já sotva prošel první provincii ?!! = co že ??!!!!, takže na turnaj opět kašlu, protože to nemá cenu !!!
a nová jednotka Moždíř je naprosto k ničenu !!! = přesto, že má proti sobě pouze jednotky, na které má bonusy, prostě nevyhraje nebo zůstane pár jedinců ??!!!
Takže zase celý týden pouze vybírat mince a zásoby, protože ani na mapě nemám díky novému bojovému systému šanci ??!!!,
no to to opravdu hrát nemusím !!!


Takže Elvenare nazdar bazar !!! = škoda, byla to super hra, ale co z toho je teď je smutné !!!!!
 

DeletedUser744

Guest
Naprostý souhlas.


//Odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser247

Guest
Já si turnaj naopak užívám, do jisté vzdálenosti a kola je to úplná brnkačka. Chce to jen používat mozek a trocha myslet. Po pár soubojích si lze udělat jasnou představu jak NPC postupuje a dá se to proti obraně krásně použít. Nevím proč by měli jít boje na automat pokaždé vyhrát, prostě stejně jako mají výhodu ti, co do toho investují peníze, tak mají výhodu i ti, co do toho investují čas.
 

Eragon92

Znalec fóra
A já nevím proč by v BUDOVATELSKE hře měl mít výhodu ten co sedí a potí se u bojů? Automat byl ve hře zaveden a pokud jej nezruší tak by měl fungovat! A to tak že bude schopen vyhrát boje pokud jdou vyhrát i ručně i za cenu vyšších ztrát... Takže ten co bojuje má výhodu v tom, že má menší ztráty nevidím nejmenší důvod aby měl výhodu v tom, že může dojít dál!
 

DeletedUser592

Guest
Také si myslím, že by ten automat měl být k něčemu, takhle je to pro ty, co jej používají hrobárna vojáků, ne každý má mozek na boje. Proto jej tolika lidí i využije, takhle to ani nepomůže začátečníkům, aby si našli na ruční boj systém, jen ukáže jak ty chudáčky popravit, pardon, ale jsem také za zfunkčnění automatu.
 
Nahoru