• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.16

DeletedUser2097

Guest
Nevěřícně kroutí hlavou, před pár hodinami jsem akorát psal spoluhráčům, že bych strašně rád Lesni Elfíky tento popř. přiští týden a , je to tu!! Děkuju vám:)

Těším se samozřejmě, ani nevíte jak moc :)
 

GorGlin

Veterán
Jsem připraven pobořit město abych vyzkoušel co si nachystali.
Beru to jako experiment, snad nebudu litovat.
 

Ladus

Znalec fóra
  • Technologie „Vylepšení lučištníků 2“ (Elitní lučištník) byla přesunuta z kapitoly orků & goblinů do trpasličí. Do příští aktualizace je dobrovolná.
  • Výzkum „Vylepšení kušníků 2“ (Mistrný kušník) byl rovněž přesunut z kapitoly orků & goblinů do trpasličí a stejnětak je do příští aktualizace dobrovolný.
Chcem sa pýtať, aké budú požiadavky, v podobe surovín, na daný výskum. Dúfam, že sa nedostaneme do situácie, kedy hráči budú musieť nanovo postaviť trpasličí portál a zbierať na to žulu a meď

EDIT: Odpoveď som si už našiel. Nechám to tu pre istotu, keby to ešte niekoho zaujímalo. Daný výskum bude stať 400 000 mincí, 40 000 zásob, a 2500 mramoru, ocele a prkien.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2129

Guest
Ještě mi chybí to zrovnoprávnění zbrojnic s aktuálním bojovým systémem: před aktualizací byly zbrojnice jedny z nejnáročnějších budov co do nároků na lidi a kulturu, ale dávaly cenné vylepšení k délce výcviku (množství jednotek = delší čas bez nutnosti přihlášení). Od vylepšení bojového systému došlo k výraznému zvýšení počtu jednotek, se kterými bojujeme, ale zbrojnice to nereflektují. Resp. došlo k vylepšení, ale jen malému.

Původně měly zbrojnice (jak je to ještě na wiki) na 15. úrovni hodnotu +30 velikosti oddílu pro výcvik. Nyní, se skoro víc jak dvojnásobnými jednotkami, mají +40 na té samé úrovni. Je to víc než 30, ale zoufale to nestačí. Jestli to takhle půjde dál, budu se muset zaměřit na obchod, protože vybojovávat provincie bude na veeeelmi dlouhé lokte. Hoďte je alespoň na dvojnásobek, prosím :)
 

iDavis

Legenda
Nová rasa - ako vždy super, ďalšia časť prepracovania bojového systému, to posúdim až po odskúšaní v praxi, zatiaľ mi to moc nehovorí. :)
 

GorGlin

Veterán
Ještě mi chybí to zrovnoprávnění zbrojnic s aktuálním bojovým systémem.
Obávám se, že to je záměr, budeš si muset vybrat.
Boj a k tomu pak šest zbrojnic a stejně dílen, které ti budou živit kasárna, civčiště, tábor žoldnéřů.
Nebo vystačíš s jednou zbrojnicí, všude budou manufaktury a budeš vykupovat.
 

DeletedUser238

Guest
Já se nejvíc těším, že tam zase bude hodně stromů a přírody vůbec.
 

Santerr

Veterán
Nejvíc se asi těším na novou rasu, lesní elfíci vypadají úchvatně a konečně budou i naši elfové spjati řádně s přírodou a bez ozubených koleček a močálů po orkách ;). Orky sice ještě nemám hotové, ale budu se chodit kochat k těm, co už je začnou zkoumat a předělávat si svá městečka. Jen se hrozím toho prostoru, který asi budou lesní elfové vyžadovat. Snad se mi někam vejdou :D
 

Aarwen

Pokročilý žák
Naprosto jsi to vystihla Santerr ta příroda k nim prostě patří strašně se těšim až to začnu stavět a už se od toho nebudu chtít hnout :)))
 

DeletedUser2097

Guest
To nejsme určitě jenom my Aarwen, lesní elfy jsem si zamiloval na první pohled, co budova, to krásný unikát a už se těším, až se mi to v mým městě začne zelenat :) . Taky by bylo hezký doplnit WIKI o lesní elfy ale bohužel to nemají ještě ani naši sousedi z německa na BETĚ :(, tak snad krátce po nahození na ostré servery se dočkám i této radosti :p
 

Matesov

Znalec fóra
to snad ne !! - zase aktualizace/změna v průběhu turnaje ??!!!, to už nemyslíte vážně = zase nové jednotky v obraně, ale já je musím teprve vyzkoumat, do aktualizace jsem v turnaji tak nějak bojoval, ale teď zase KO !!! = na mapě nelze bojovat !!!, v turnaji nelze bojovat !!! = opravdu je z toho FARMA !!!!(vybrat peníze a výrobu a tím to končí = PROČ ??!!!)
A TO ZKOUMÁNÍ ZPĚT JE TAKY SRANDA ?!! - TO JSEM V JINÉ HŘE NEVIDĚL, ABYCH SE MUSEL VRACET VE VÝZKUMU O NĚKOLIK DOB DOZADU ??!!!

to tu hru chcete opravdu lidem znechutit úplně ??!!!

JÁ MĚL Z TÉTO HRY TAKOVOU RADOST A TEĎ JEN VZTEK !!!(OPRAVDU LITU VŠECH PENĚZ, CO JSEM DO TÉTO HRY BOHUŽEL VRAZIL=UŽ NIKDY ANI KORUNU)

a k tomu další dvě nové vojenské budovy = proč to nemůže být v rámci kasáren ??!!, už tak nemám kam stavět a k tomu tohle - no nic, jdu hledat jinou bojovou hru, PROTOŽE FARMU OPRAVDU HRÁT NECHCI !!!!!!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2281

Guest
Musím uznat, že tohle se povedlo... Je pravda, že už znova jsem musel pořádně vše zkontrolovat, nový bojový systém je fajn, je to docela solidní výzva už i trocha porovnatelná se systémem jaký měla série Heroes of Might and Magic... Technická podpora mi pomohla vyřešit nedávné problémy s tim, jak běžela hra, po tomhle updatu vše doslova sprintuje... Akorát cena za nové území města (Orkové - Rozšíření 33) je asi chybně, páč to píše 16000K, což je u Hlavního sídla LVL21 jen něco málo nad 10K... Kerberosárna se mi už staví a ti Elitní lučištníci a "Hunter" vypadají dost solidně... Těšim se na další jednotky už moc... Bude to pak hodně taktické v bojích...
 

DeletedUser2049

Guest
Dobrý den, nevím co je špatně, ale nejde zobrazení hry. Přihlásím se, zvolím svět a nic se nestane :( Někde chyba?
 

DeletedUser683

Guest
Ta cena za rozšíření z výzkumu je překlep nebo špatný vtip? :confused::oops:o_O
 

DeletedUser1148

Guest
přidávám se k ceně za rozšíření....u mně by to znamenalo ,že za rozšíření 32 dám 16 mega ........to myslíte vážně???? dost hloupý vtip
 

DeletedUser236

Guest
Elfové vypadají krásně!! Sice mi ještě potrvá opravdu dlouho, než se k nim dostanu, ale mám se na co těšit... :) Orkové mi nevadili, ale je pravda, že lesní elfové mi k Elvenaru tak nějak sedí víc :)
Těším se, že spolu s tím přijdou i nějaké nové eventy... :rolleyes:

Na druhou stranu to s sebou nese i negativa, která už tu byla zmíněna... Nahodit nový bojový systém během turnaje není moc "uživatelsky přívětivé", když to tak řeknu, ale dá se to přežít.

Celkově je ale bojový systém v tuhle chvíli dost nevyvážený, co si budeme povídat. Množství nepřátel je opravdu absurdní a člověku to docela bere chuť k hraní... Navíc si nemyslím, že je vůči některým hráčům fér, když ještě nejsou dostatečně daleko a jsou jim tam najednou prásknuty jednotky, na které prostě nemají (totéž bylo v jednu chvíli u obchodování v provinciích, když lidem, kteří nebyli ještě u okrů, bylo znemožněno vyjednávání, protože na to potřebovali orky...). Chápu, že to teď vypadá, že jako hráči chceme všechno strašně zadarmo, ale tak to není. Jen jako hráč opravdu nejsem moc nadšená, když nejsem schopná porazit ani "blbé" jednotky v turnaji, natožpak někde jinde... :D

Rozhodně se přimlouvám za nižší ceny rozšíření... Co si tak pamatuju, měla jsem následné rozšíření za 9 mil., teď je za 16? Tak nějak si troufám tvrdit, že je to jen chybka - i vzhledem k tomu, že další vylepšení (alespoň tedy na úroveň 22) hlavního sídla, zvedne kapacitu mincí jen na necelých 12...

Posun jednoho vývoje do staršího aktu mi žíly netrhá, mnohem horší to bylo už kdysi, když mi přidání nových výzkumů znemožnilo výzkum někde o dva akty dál, a já chvíli přemýšlela, co se děje... :D
 
Nahoru