• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.16

DeletedUser1148

Guest
ta cena rozšíření je sakra chyba....mám kapacitu sídla 7,7 mega
 

DeletedUser494

Guest
Mně spíš zaráží, je v celé kapitole elfů jsou jen dvě rozšíření města ve výzkumu. Přijde mi to docela málo... V orčí kapitole jsou čtyři... A kdo je u elfů, už získává rozšíření z provincií sakra pomalu... Podle mně na to prostě nebude místo, navíc se většina budov zvětšuje nějakým způsobem...
 

DeletedUser236

Guest
Tak když si to člověk spočítá spolu s rozšířeními za diamanty, tak na mapě je místo už jen na dvě rozšíření z výzkumu lesních elfů... :( Jen doufám, že ty horentní sumy nejsou jen další snahou, jak dotlačit hráče ke koupi diamantíků... :cool:
 

Santerr

Veterán
Nejen, že je ve výzkumu lesních elfů málo rozšíření města, nejsou tam třeba vůbec zbrojnice. Ale s tím místem to bude docela zajímavý, kromě obytných budov se všechno zvětší, dokonce i hlavní sídlo. Navíc elfíci nebudou mít jen dvě farmičky, jak jsme byli do teď zvyklí u předchozích ras, mají těch výrobních budov nějak hodně, kam je dám nemám vůbec ponětí. A napojení kulturních budov na cesty bude taky masakr, ale stejně se na ně moc těším, vypadají nádherně ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Santerr musím s tebou souhlasit....ty kulturní budovy jsou opravdu krásné ,je to moc hezká změna po orkách.Alespoň se můžu na něco těšit.
 

DeletedUser236

Guest
Taky se těším na elfy, ale co jsem tak koukala, tak ten úbytek té many je taky docela brutální :D Vážně to bude chtít mnohem víc taktizovat a propočítávat si, co se člověku vyplatí... :D
 

sejki

Učedník
Hele a co tak s vylepšením dát i jedno dvě rozšíření zadarmo? Kam jako mam dat ty kerberosy a tábor žoldnéřů, když na ně nemám místo? Každou volnou plochu mám zaskládanou orčíma manufakturama, abych měl šanci se tím jejich věkem prokousat....
 

Aarwen

Pokročilý žák
to by bylo pěkné dostat místo navíc , jen tak že někam dojdeš ve výzkumu.Přidávají se a zvětšují budovy fakt není kam stavět a růst---pokud si nezacvakáš.Jasný.Mohlo by být v "OTEVŘÍT TRUHLU" jako dáreček :)) TŘI KOSTIČKY :))
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , lesní elfy prozatím hodnotit nebudu, jsem na začátku , ale co se mi vážně nelíbí aby mi ve hře říkali tupče !!! Pokud je to myšleno vtipně , hodně špatný smysl pro humor bych řekla. Ve hře i zde na forum jsme vyzýváni k toleranci, ke slušnosti k ostatním hráčům i moderátorům.
Nevím tedy proč po splnění úkolu bych ve hře měla být nazývána tupcem !!! Myslím, že stačilo vyrábět výkaly a teď toto ? Snad máme nějakou úroveň a nejsme banda tupců. Co se týče bojového systému, po aktualizaci druhého balíčku se nedá vůbec bojovat automatem a víly v tomto případě jsou zcela k ničemu. Boje na automat jsou ještě horší než při první aktualizaci bojového systému. Nač mám proboha budovat armádu , která je zcela k ničemu a na kterou jsem čekala s postaveným cvičištěm od doby víl řadu měsíců. Elvenar poslední dobou přináší pouze zklamání a pochybnosti o samotných vývojářích této hry. Možná by si společnost Inno měla položit otázku zda vývojáři , kteří se nám tak rádi představují v epizodách jsou vážně Ti pravý , kteří dokáží programovat zábavné online hry . Tohle je katastrofa , která začíná být nehratelná.
 

Aarwen

Pokročilý žák
To jako fakt?? No to se tedy máme asi na co těšit. taky nechápu výrobu hoven.A Bojování o tom tady už bylo psáno tuny. Naco pak vylepení armád když se bojovat a vyhrát ani nedá.Někdy mi taky příjde že by je měli vyměnit za někoho koho to bude bavit bude mít pro to cit a né si z té hry dělat legraci.


// odstraněná zbytečná citace - Ódin
 

DeletedUser2281

Guest
Následuje osobní názor!

Podle mne je bojový systém fajn a je hlavně konečně více taktický a ne "silový". Jde o to, že "automatický boj" počítá se strategií jakouby použilo NPC (Non Player Character, tedy samotná hra), je dobré "obětovat" nějakou tu čáat armády, aby bylo jasně vidět, jak se s tou, či onou sestavou popere hra samotná. Tím se dá odhadnout jaké budou případné ztráty při boji samotném ovládaném hráčem. Je pravda, že je dobré se podrobně seznámit se statistikama a podle toho odhadnout případnou nasazenou sestavu. Více jednotek hru dělá variabilnější a zároveň variabilnější je i možnost sestavit vlastní armádu.

Co by mne ale potěšilo v dalším vývoji bojového systému?

Možnost vybrat si různé sestavy, ne jenom obligátních 5 jednotek, ale třeba mít 4 až 2 silnější jednotky a zároveň možnost mít 6-8 slabších jednotek... Tím by se vyvážila variabilita, kterou má protihráč variabilitou vlastní... Tedy možnost si zvolit od dvou do osmi jednotek s tim, že dvě by byli hodně nabušené a osm tak nějako poslabších...
 

DeletedUser76

Guest
Vzhledem k tomu co se poslední dobou děje v Elvenaru mě hra přestala bavit. Mám z toho pocit takový, že sice Elvenar původně byl zaměřen na budování a Inno zjistilo, že to není ta pravá cesta a jalo se vybudovat precizní bojový systém aby udrželo a nalákalo hráče. Jenže já prostě nechci být nucena bojovat ručně a vše co jsem doposud dělala ve hře je zcela zbytečné. Abych po roce hraní a utrácení peněz nakonec zjistila, že bez ručního boje si neškrtnu v turnajích a tím pádem jsem na rozdíl od skvělých bojovníků co míní trávit více času u hry ( nemyslím to prosím zle) ochuzena o závěrečné runy , které jsou potřebné pro divy a to jen z toho důvodu, že používám automat, který by měl být dle mého názoru zcela schopný dobýt vše. Takže jsem ve hře trestána ? Rozhodně nemám nic proti vylepšení bojového systému a ano pokud rádi bojujete proč ne ,já to potěšení hráčům přeji z celého srdce. Na co, ale stále apeluji aby byl inteligentní automat se kterým hráč , který se nechce lámat hlavu strategií boje ať z jakéhokoliv důvodu jemu osobnímu byl schopen zúčastnit se bitev v turnaji až do konce. To jediné požaduji . Do doby nahrání nového bojového systému tomu tak bylo . Tak proč ne teď ?
 

DeletedUser2281

Guest
Tohle chápu... Já mám 12 divů už na place...


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mmenie

Pokročilý žák
Nevím, jestli tu o tom někde je zmínka, ale to se vážně dají cvičit jednotky jen v kasárnách nebo na cvičišti a nejde současně cvičit kerberosy a v kasárnách jinou jednotku? Na co to cvičiště teda je?? :D
 

DeletedUser2281

Guest
Ne, sdílejí jednu frontu...

Takže když se prsknou pejsánci (na to je cvičiště a prej budou další zvířátka), za nima třeba golem, pak Jezdec na včele (lesní elfové mají nového "Huntra"-LOVEC - lučištník, co oplácí útok), tak jedou po sobě, né najednou...


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mmenie

Pokročilý žák
ahaa.. tak to je vážně praktické..


// odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Nevím, jestli tu o tom někde je zmínka, ale to se vážně dají cvičit jednotky jen v kasárnách nebo na cvičišti a nejde současně cvičit kerberosy a v kasárnách jinou jednotku? Na co to cvičiště teda je?? :D

Na co je? Aby ti další "nepotřebná budova" brala místo kterého už je tak málo...

Jinak ti Lesní duchové vypadají dobře ale to je asi tak vše... A to video je v tip ne? Prý dostatek místa :D :D a ubývající mana? Nápad zajímavý ale pro toho kdo tady nemůže být každý den to znamená jen další opruz - gratuluji

Momentálně už hraji spíše ze setrvačnosti protože výroba hoven jde pomalu a houbičky ještě pomaleji, bojovat se nedá, na stavění není pořádně místo...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
Woodynko sdílím tvůj názor se vším všudy .......lépe to napsat nejde.Vyjádřila jsi i mou myšlenku.
 
Nahoru