• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Ludi

Veterán
S Věží je to na střídačku: jednou Zlodějka, po druhé Dobrodějka ;). Ale celkově bych řekla, že výhody převažují. Zvláště nyní, když jsou i společné odměny.
 

redking123

Pokročilý žák
Tak v mem p;ipade je to o ulomcich (kdyz je muzu dostat, tak je dostanu). Nicmene dneska jsem dostal dzina (prilezitost byla na 2). Jinak to, co dostanu za spolecenstvi. je o dost lepsi nez to, co si ubojuju sam. Ty odmeny jsou v mem pripade bidne a kdyz uvazim, co stoji jeden souboj, tak 1000 ulomku je docela vysmech. Stale si myslim, ze rozumne je koncit zabitim ropuchy (2. patro) a doufat, ze ve spolecentsvi tech 520 dame (obvykle ano).
 

DeletedUser5987

Guest
Toto kolo bylo obvzláště lahodné, 2 x džin, kouzelná obytná, trpajzlík atd... To je pomlaskáníčko. A 7mí v pořadí, na to, co jsme za lamy, je to super úspěch, takže jsem spokojen a pyšnej :)
 
Mám teoretický dotaz. Pokud je věž v běhu a společenství:
1) vyhodí člena => ztratí jeho body?
2) přijme člena => získá jeho body, které už třeba získal?
3) přijme člena => může se ten člen ještě vůbec zapojit do té společné věže? (nebo až příště)

máte někdo otestováno?
 

voyager-1

Velmistr písma
řekl bych, že to bude jak u turnajů, body zůstávají tomu společenství ve kterém je hráč nahrál. Ale jen můj názor.
 

DeletedUser2455

Guest
Bych si tipl 1-A 2-B 3-A, Body se nestratí, žádný předem nahraný nepřinese a proč by se nemohl zapojit?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
zúčastnění se ve věži je nezávislé na členství ve společenství. Otázka zní jak systém vyhodnocuje odměny za body společenství, když se hráč připojí v průběhu.
 

voyager-1

Velmistr písma
předpokládám, že by se na stupnici objevil tam, kolik má nahráno ale jeho dosavadní body se nepřičtou. Získá odměny společenství dle jeho stupnice, z předešlého spol. nezíská žádné.
 

luterina

Veterán
Mám teoretický dotaz. Pokud je věž v běhu a společenství:
1) vyhodí člena => ztratí jeho body?
2) přijme člena => získá jeho body, které už třeba získal?
3) přijme člena => může se ten člen ještě vůbec zapojit do té společné věže? (nebo až příště)

máte někdo otestováno?
mám (na betě) otestováno:

1) ano
2) ne
3) může se do věže zapojit ihned a všechny body, které od připojení do věže získá, společenství zůstávají
 

DeletedUser4409

Guest
1581109619867.png
 

OldMaGorr

Mistr slova
Les Misérables - gratulace k minul věži. U nás (Česká legie) jsme se - po počátečním ignorování věže - po změně s příchodem hry pro společenství do věže aktivně taky zapojili a alespoň první patro už považujeme za skoro povinnost - minimálně v době turnaje při nakrmeném Ohnivákovi by to neměl být pro nikoho z nás problém. Ale většina už dokonce Věž hraje raději než turnaje.
 

DeletedUser4336

Guest
Na dokončení věže u nás ještě celkem dost chybělo, nakonec nepadl ani předposlední bod, byl jen částečně splněn. Jinak jsem zjistil zajímavou věc, když vypadne kouzelka z věže, tak zatímco standardní vylepšení, i nákup nové kouzelky je ve vyšších kapitolách (a to i přes opětné zavedení pokročilých průzkumníků u Elvenarů, ale ve Wiki je správně uvedeno že to od Amunů výš tak prostě je) podmíněn vyzkoumáním patřičného výzkumu, tak u věže vypadává rovnou vylepšená varianta kouzelky z oné kapitoly.
 

DeletedUser4336

Guest
Asi ano. Takže pro mě včera bylo daleko výhodnější, když mi padla dílna kouzelka z věže, než kdybych jí kupoval za briliant. A za přebytečný briliant z věže se dnes dala zlevněně pořídit obytka kouzelka, která se dá později vylepšit za "ušetřený" plánek.
 
Nahoru