• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Ludi

Veterán
Vážení, neremcejte na špatné odměny z Věže ;). Mezi námi - úlomky jsou právě fajn, protože od doby Věže je to jedna z věcí, o které se vůbec nestarám a není nutné věci rozkládat na úlomky. Prostě můžu a nemusím. Stejně tak se nemusím nijak starat o portálové bonusy, za což bych před rokem dala kdoví co. Velmi to usnadňuje hru, jelikož člověk nemusí stavět celou "výrobní linku". Takže v pohodě. Samozřejmě nemůžou pokaždé padat kouzelky, Džinové atd. Od dob společných odměn je Věž každopádně výhodná. Elixíry, urychlovače - to všechno zvyšuje komfort hry.
 

DeletedUser7134

Guest
Věž mi přijde přínosná, i když jsou hráči co ji z duše nenávidí... Prostě 2 tábory... Ale je pravda, že 1) bych uvítala snížení náročnosti na vojsko (počet), protože to množství jednotek co to chce na boj je fakt šílené. Dle mého by to hodně prospělo a přivedlo k hraní věže i hráče z řad odpůrců... a 2) by opravdu mohlo být méně těch úlomků. Ano, jejich počet opravdu nemusím už řešit... Ale ve skladu se mi nyní množí stavby, které bych ráda rozmlátila, ale není k tomu důvod, bo úlomků mám víc než dosti. Tož by to chtělo místo úlomků sem tam do bedny nějakou jinou odměnu...
Ostatní odměny mi přijdou OK, ano je to o náhodě, co padne. A když padne to, co zrovna VŮBEC nepotřebuji, tak to naštve :-D... ale to už je hra, stejně jako to, jak často vám vypadnou z džina DIA... Mě třeba dává poměrně často semínka, takže si nestěžuji... ;)
 

luterina

Veterán
Věž se mi báječně doplňuje s turnajem, ve Věži vyjednávám na suroviny a z odměn utržené z ní časovače mi akorát vycházejí na závěr turnaje, kde nakrmím hnědého medvěda a protočím je v kasárnách na vojáky, které zas jedu v turnaji. Díky Věži mám nejen víc lepidel, časovačů a diamantů, oceňuji i teleporty a portálovky, ale i z turnaje více VB. :)
Džina jsem měla snad jen jednoho od počátku co Věž je, od té doby ho vídám už jen u sousedů, nevím proč nechce ke mně??? :D
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Odměny ve věži jsou v aktuálním stavu hry ok. Sice mi ještě ani jednou nepadl džin (už jsem se s tím smířil), ale mám 3 kouzelné obytky a 1 dílnu a asi tak 10 setů knihoven (když mi stačí jedna :D). Protože díky věži mohu jet nonstop řemeslnou výrobu a případně si ji i urychlit, když je více hezkých věcí. Takže je dost matroše na výrobu boostů a ty ulehčují turnaj i věž. Společenstvo pravidelně zvládá odměny až do 1 brány ve třetím patře, takže i z tohoto směru teče dost komodit, které umocní další progresi.

Za mě jedu nonstop jen pomocí armády. U mě už se celkem rozumně ukazuje nabídky žrádla. takže i medvědi nezahálejí a netrpí hlady a doplňují vojsko jedna báseň. Aktuálně jsem uklikaný ze všech tich bojů.
 

DeletedUser6390

Guest
Někde jsem slyšel "Čím více hvězd, tím méně člověk", a jelikož ze všech tich bojů je Věž asi hrátkou, tak mne napadá, je vážně důležité řešit tu věž tak vážně?
 

DeletedUser4336

Guest
Vážně důležité to není, ale kdo chce odměny, tak se musí zapojit.
 

flego

Mistr slova
Asi se mi porouchala věž, projel jsem první patra v obou světech,a ani jedna truhla,stalo se to taky někomu???
(ani uzavřená)
 
Naposledy upraveno:
stalo, ale ne ve dvou patrech po sobě. Bylo to v prvním a třetím v jedné věži.

Jinak dneska první boss a zase portálový bonus. Už mám minimálně 4 v řadě...
 

Lovec Krys

Legenda
@flego U každého střetu máš 10-30% šanci na bednu, takže někdy padá málo, někdy často, občas na patře nepadne vůbec, šance na to je sice malá, ale dostatečná aby se to občas stalo.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Nevím proč se stále tváří kladívka jako že je můžu použít, ikdyž je už nikdo nechce. Dřív to už použít nešlo. Bacha na to.
 

Přílohy

  • qqqqqqqqq..JPG
    qqqqqqqqq..JPG
    122,1 KB · Zobrazení: 130

OldMaGorr

Mistr slova
Nad tím se děsně rozčilovala i manželka a psala to na podporu. Snad by se to dalo implementovat do hry, aby nemátla hráče. Ale zatím je to jen a jen na nás a naší pozornosti.
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Všichni mají plné město dobrodružství a není místo na vojenské budovy, takže to docela chápu :) Jsem zvědavá na příští týden :D
 
Nahoru