• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

iDavis

Legenda
Tak nejde o zlatú trofej ako takú, ale hlavne o všetky odmeny z multiplayer časti. Máme v spoločenstve niekoľko hráčov, ktorí čistia každotýždenne celú vežu, takže existuje snaha zapojiť sa do takej miery, aby si mohli vyzdvihnúť pokiaľ možno všetky nimi dosiahnuté odmeny (kvôli čomu sme akurát vykonali výraznejšie zmeny štruktúry zloženia členov).

Zlatej trofei hodnota "pečiatky" za dokončenú vežu myslím si stačí (pokiaľ viem, ešte stále majú nejaký ten nápad na zvýšenie motivácie do veže v pláne).
 

redking123

Pokročilý žák
Cili je to jeste vice symbolicke nez ten 2h urychlovac za ucast v DS (pro pro prvnich 100). ;)
Asi by to uplne symbolicke byt nemuselo.
A kazdopadne by se to melo zapisovat (do poradi spolecenstvi)
 

DeletedUser4409

Guest
Les Misérables (W) právě dokončilo Věž věčnosti na maximální počet bodů. Zatím jsme v tomto světě jediní, kdo věž dohrál a zároveň první, kdo jí dal na max. Už nás NIKDO nepřekoná, jen vyrovná. Tímto bych chtěl poděkovat našemu společenství. Je mi velkou poctou mít ve spolku tak úžasný lidičky :):elf:
 

Přílohy

  • Věž max.png
    Věž max.png
    187,2 KB · Zobrazení: 166

ElfNostradamus

Veterán
...a veškeré symbolické odměny, jako že dostaneme zlatou mašli... časem padne v zapomnění, tak jako slibně se rozvíjecí se DS a jeho žebříček a systém odměn....pokud se k tomu nepřidá ještě jiná motivační hodnota....jinak dílčí odměny z věže pro jednotlivce a celkové pro spolek jsou velmi kvalitní :) přesto rovněž chybí určitá rozmanitost a obměna min. v budovách: manovníky, svitky, blahovičníky atd .... přetékají již sklady!
 

aikomi

Mistr slova
Ano, děkuji, četla jsem to. Chtělo by to, aby s tím už něco dělali. Jinak Věž je super. Odměny stojí za tu námahu. Jen až vyřeší tento problém tak se trh vrátí časem do rovnováhy.
 

Showstall

Pokročilý žák
Dneska nová věž a ta dává :)

1 boj - objevila se tajemná truhla
2 boj - objevila se tajemná truhla
3 boj - nic :)
4 boj - objevila se tajemná truhla + 25 dia
1 truhla - manovec, zase
5 boj - nic
6 boj - objevila se tajemná truhla
7 boj - nic
8 boj - nic
2 truhla - 3x5 hodin

4 tajemné truhly na 8 bojů, to je mazec :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Je to individuální, mně ze 6ti bojů nepadlo skoro nic užitečného, jedna ta tajemná truhla umístěná tak vysoko za branami, že na ni stejně nedosáhnu.
 
tak, zrovna moc jich nepadá. Věže jedu na plno a zatím jsem stavěl 4 (2x 2 - víc se stejně nevleze) a mám teď v záloze už další dva. Kouzelné obytky zatím padly dvě, dílna žádná. Pravidelně si stěžuju na to, jak mi furt z bossů padají portálové bonusy :D

PS: u těch dzinů, je zajímavé, že první dvojice dala jen 1x 200 dia, druhá dvojice už minimálně 3x (ne každý, ale dohromady)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jirinazel

Znalec fóra
Džiny miluju, měla jsem zatím dva, ten druhý se rozjel teprve ve druhé polovině svojí existence, ale teď se to z něj sype: 200, 100, 50, 100 :) . Jenže od té doby jsem narazila jenom na jednu fialovou truhlu a z té vypadlo cosi málo potřebného, už ani nepamatuju :D. Mému milému džinovi už času nezbývá a já nevím, co si bez něj počnu.
 
Nahoru