• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Hlavně musí být dokončen výzkum první technologie z kapitoly III. Perleťově bílá věž se pak nachází ve vrchní části vašich měst na pozadí. ;)
 

ElfNostradamus

Veterán
..šlo spíše tedy o to plození než místo...ideálně tedy spíše ještě to čemu tomu plození předchází :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
Odměny mne už nedoženou, tím jsem si jistý :D

Top Tower.png
 

voyager-1

Velmistr písma
Taky jsem poprvý udělal třetí patro ale nevím no, záhadná truhla ve třetím patře ani jedna , v každým patře v poslední truhle ty drobný diamanty co spíš očekávám ze studní a to už tak mám asi 3. věže po sobě (2.patra) Ale skupinový odměny beru jako dobrý a celkově se mi hromadná věž líbí.
 
máš pravdu, záhadných truhel bylo nějak málo a fialovou už jsem neviděl ani nepamatuju. No a z bossů mi padají pořád knihovny. 6 mám postavených, 2 jsem už zbořil, 3 v inventáři... já chci něco jiného! :D
 

Green Jane

Šéfkuchař
@Emhyr var Emreis Jak už jsem napsala dřív : to se tak někdo má . Já jsem konečně po dlouhé době získala jednu knihovnu , uff . Ale jinak ti to přeju .
Hezké Vánoce ! :cool:
 
dík, ale radši bych právě ty jiné odměny :D je tam džin, trpasličí zbrojíř nebo klasika diamanty a mě padá knihovna... :D a to samé z předchozích bossů
 

Angedev

Velmistr písma
U nás zatím ne... Pokud mě paměť neklame, končíme pravidelně 2 truhly pod vrcholem :) Zatím tomu necháváme volný průběh a žádné limity jsme nestanovili... :)
 

Saux

Znalec fóra
Dneska mi na konci 1. patra vypadla kouzelná obytka :) Nečekal jsem to, o to víc jsem byl příjemně překvapen... škoda jen, že mi nepadla ve vedlejším světě, tam bych ji potřeboval víc...
 
Nahoru