• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

redking123

Pokročilý žák
Je globalni, viz forum na bete. Podle vseho se tohle na bete deje pomerne casto, odmeny pak dorazi nekdy casem. Zrejme kdyz se nejaky suport probere a kopne do toho.
Ted se tedy povedlo tenhle bug dostat i na ostatni servery. (je tam jmenovany en1,2,3 + hu1). Nejsme v tom sami :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Je to chyba ktorá sa k nám dostala poslednou aktualizáciou, na bete ju opisovali tak, že odmeny zvyknú chodiť s výrazným oneskorením (zväčša na ďalší deň).
 

DeletedUser4169

Guest
Vím že to ve školce přímo neučí, ale za to že ostatní dělají chyby se neděkuje :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Návrat do školky bych uvítal, hlavně to spinkání po obědě nemělo chybu :) ...a přesto že pozdě, tak hlavně že odměny přišly, také nemusely být vůbec, což by bylo daleko více nemilé. Navíc z chyb se člověk učí :)
 

DeletedUser4169

Guest
Opakovaně se stane to, že se na betě objeví chyba a místo toho aby se vyřešila, se to pustí na live servery.
Hlavně že je něco novýho. To je prostě blbě, ano tohle jsou drobnosti, ale ten přístup je takový ve všem.
 

DeletedUser7138

Guest
Ja se priznam, ze neresim jestli odměny přijdou ihned, nebo az za par hodin. Tato hra ma stále dalsi nové prvky, vylepšení a novinky. Takže je určitě čím dál náročnější aby vše bylo perfektní. Věž věčnosti je skvělá. Díky za možnost vyjednávání. Díky tomu jsem se dostala daleko. Odměny byly super.
 

Draven

Kolemjdoucí
..už to tu padlo..odměny ve věži opravdu nereflektují náklady v momentě, kdy jsou ve hře zejména úlomky. Jinými slovy, procentuálně přednastavená pravděpodobnost, že padnou úlomky, je příliš vysoká a chtělo by to snížit, víc vyvážit...nevím kdo potřebuje desetitisíce tak snadno vyrobitelných úlomků, škoda slov...;) ..jinak to nemá chybu
 

DeletedUser7138

Guest
Tak nevim jak komu, ale mě úlomky padly jen 2x na začátku a jinak časovače, které se mi moc hodí, teleport apd. Ja jsem spokojená :);)
 
Nahoru