• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje

Showstall

Pokročilý žák
Nevím, co dělá jinak, ale já jsem asi jiný. Mám uhráno 5000 bodů, vojáků mi zbylo víc než kdy jindy a baví mě to. Prkenný si dám bez stromečků a zbrojíře, tak jsem na to zvědavý. Ale já vidím jen pozitiva. :cool:
 

DeletedUser7161

Guest
Deset truhel dává dnes asi kdekdo...
Ale všech devět bonusových opět zase jen SW1 :rolleyes:
Díky ;)
 

forthefirst

Učedník
Emhyre a dáváš ten svůj velevýsledek udržitelným způsobem nebo to bylo pouhé vzepjetí a vydrancování nasyslených zásob?
 
ani náhodou! udržitelných může být cca 20-30 provincií max (a to včetně výkupu, samozřejmě s fénixem). Teď si dám zase pohov, nic mě tak úplně netlačí hnát to silou. Jenže mě to bavilo - a jak jsem psal, je to pryč :( turnaje budou jen nut(d)ným zlem
 

GorGlin

Veterán
To asi i pro mě, turnaj je nutnost kterou musím odklikat, abych udržel rozvoj města.
Ano, současné změny jsou trochu kanada pod bradu, abych si moc nevyskakoval, ale snad zvládnu něco našetřit a i přes všechnu snahu Inna zvládnu nadcházející kapitolu bez pocitu že furt na něco čekám.
Minule jsem jel 20, ted 25, jesti zvádnu pravidelně 30, tak to by bylo super, ale zatím to vidím max na tu 25. provincii
ale nevzdávám to
jen tak mě nedostanou
 

DeletedUser7161

Guest
*10.truhel je rozumná meta.
*dalších 9.truhel je meta prestiže.
*dívání se na ostatní ze shora je špatná meta :cool:

Každopádně gratulace. Ať to vydrží. Všechna čest ;)
To není o dívání se shora, ale spíš jen radost, že to zase vyšlo :D
A tentokrát i bez hecování týmu :p
 

nataly111

Velmistr písma
petr.wp99 Bravo, super výsledek.

Já jsem projela u třetí hvězdy čtyři souboje za sebou a přišla o všechny jednotky. Ale vzhledem k tomu, že jsem ocelový turnaj vždycky nesnášela, tak jsem vlastně nahrála dobré body. Zajímavý bude svitkový, vždycky sem se mu vyhýbala. Až přijde pokusím se ho zdolat. :D
 

DeletedUser467

Guest
To si můžeš kdykoli zjistit sám u kteréhokoli společenství na stránce elvenstats.com. Najdeš si tam společenství a v historii turnaje pak klikneš na sloupeček toho turnaje, co tě zajímá. Vyjede ti pořadí členů a jejich body v turnaji (musíš najet na jejich sloupečky myší, abys viděl kolik přesně kdo nahrál). Údaje z tohoto turnaje tam zatím ještě nejsou, ale u minulého už se na to můžeš podívat.
 

Trumpetka

Znalec fóra
184k bodů - moc pěkný Star Wars 1
na druhou stranu 13 hráčů s více body, 12 pode mnou - celkově z toho rekordu na mne padl splín, že to hru vlastně skoro nikdo nehraje a na Fórum se jen soustředila skupina, která by si ráda vydupala ulehčení a návrat ke klikačce ideálně v novém poměru 1 místo 4. A jak poznamenal GorGlin (sorry, pokud čtu mezi řádky a nemyslel jsi to tak) - z pushing systému přesunu surek z velkých pomocných účtů (kdy je výkup nyní limitován zdroji, které nelze přesouvat) se fejkaři začínají zaměřovat na využití malých účtů (i kolem pozice 1700 mají hráči přes 2000b - nějak se mi nechce věřit, že by změna inspirovala tolik dříve turnaj nehrajících hráčů - nu snad, buďme alespoň chvíli idealisté). Jak na jednom vláknu kdysi jeden hráč poznamenal - v turnaji nejde o hraní, ale o zisk VB :/
 

Ludi

Veterán
@Trumpetka : my, komu se nelíbí systém vypočítávání velikosti oddílu ve věži a novém turnaji, a jsme na konci výzkumu, opravdu nechceme kompletní návrat ke starému systému. Jde tu o to, aby vypočítávání velkosti oddílu v boji nemělo exponenciální růst. Díky pandemii asi už každý ví, co je to exponenciální růst. Mluví tu různí hráči, ale upřímně, nyní jsou podmínky hry pokřivené, protože ti, kdo jsou na konci výzkumu, jsou nevíce biti. Takže až přijde nová kapitola a udělám první vstupní výzkum, (už jsem to zažila u velikosti oddílu ve věži v minulé kapitole), skokově mi velikost oddílu naroste. A to bude s každým dalším výzkumem a položením rozšířením. Takže hráčům, jako jsem já, jde o to, aby byl upraven vzorec růstu oddílu a byl zastaven exponenciální růst, abychom mohli normálně hrát, aniž by nám to zničilo možnost hrát turnaj a věž. Nic víc a nic míň.
A na případné námitky, jak můžu vědět co bude, předem odpovídám, že stačí se podívat na vývoj vzorce růstu oddílu a ke grafu jen přiložit pravítko. Každopádně praxe dokládá teorii.
Všichni, kdo chtějí pokračovat ve hře, by toto měli podpořit, protože evidentně vývojáři tuto věc silně podceňují a nechtějí si tento problém přiznat. Pokud se něco nestane, tak další velké množství hráčů skončí hru.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7161

Guest
petr.wp99 Bravo, super výsledek.

Já jsem projela u třetí hvězdy čtyři souboje za sebou a přišla o všechny jednotky. Ale vzhledem k tomu, že jsem ocelový turnaj vždycky nesnášela, tak jsem vlastně nahrála dobré body. Zajímavý bude svitkový, vždycky sem se mu vyhýbala. Až přijde pokusím se ho zdolat. :D
Díky, bez hafo stromků by to taky pěkně bolelo :)
A na samotného fénixe už se to bohužel hrát nedá :(
Svitkový říkáš ? A já myslel, že se zase potkáme u toho našeho :silk: hedvábného :D
 
Nahoru