• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno sousedé a světová mapa

Atira

Pokročilý žák
Nový svět mi problém nevyřeší, zkusila jsem tam hrát za lidi, ale ti mě prostě nebaví a abych rušila účet a zakládala nový jen proto, abych tam mohla mít elfské město i se sousedy, na to nemám nervy, takže budu doufat, že se situace vyřeší nejdéle do tří měsíců, pokud ne, tak skončím, protože bez surovin se hrát nedá a ve společenství bohužel má naprostá většina lidí stejné bonusy jako já, takže i když jsou aktivní, tak se tím problém nevyřeší, protože ten zbytek prostě nedokáže pokrýt poptávku.
 

DeletedUser76

Guest
Jestli chceš Atira mohu ti nabídnou místo u nás na překlenutí oné doby, sice motivace nevyřeším, ale třeba suroviny ano. Odejít či vrátit se můžeš vždycky :). Za zkoušku nic nedáš.
 

DeletedUser670

Guest
Mně osobně spíš nejvíce jde o mince, protože to já prostě nemám, každý prozkoumání nové provincie mě stojí 1,5 milionu a to z vypomoci z počtu sousedu fakt nedám. mám společenství co má 25 členu a tam každý den klikám abych z každého měl 13 tisíc. Ale kdybych měl aspoň 2x víc sousedů než co mám teď tak prostě nemusím třeba dva dny čekat abych si mohl něco koupit... a když ti člen ze společenství řekne, že ani vše nekliká protože má moc mincí, tak se na tím tak zašklebíš. Je to škoda a kéžby se to zlepšilo :)
 

DeletedUser670

Guest
Jsem se teď ve společenství bavil o tom jak realně jsou na tom s minceme a řekli mi, že někdy ani už sousedy neklikají, protože mají naplněný sklad :-(
 

Zharthuru

Mistr slova
No já v žádné partě nejsem a že by mi něco chybělo se napsat nedá , jednou dvakrát do měsíce mi chybí mince , ale spíš jen kvůli drahému obchodníkovi .
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, je pravdou že tě nesleduji... ale že bys nějak rychleji rostl, to se říct nedá. Pak je jasné že ti nic nechybí a vystačíš si i sám :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Rostu spíše důkladně , když se podívám na sousedy . Už jsem přerostl i některé ke kterým jsem vzhlížel .
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To teda hodně důkladně :))) Vídám tě na fóru už pěknou dobu, někteří za tu dobu důkladně vyrostli o desítky tisíc bodů. Ty si těsně před 7 tisíci celkově :) Navíc, co je důkladný růst? Jedna budova za týden, dejme tomu? :) Protože to nemění nic na tom, že rosteš pomalu a pak je jasné že máš všeho dostatek. A to i bez společenství.
 

DeletedUser670

Guest
Protože na každém místě kde může být soused tak tam je já sem to kdysi počital a měl sem asi 1/4 možných sousedu :-D
 

DeletedUser670

Guest
Bylo mi řečeno jedním členem ze společenství, že u něj celkem funguje vyměňování hráčů, na jeden dva dny mu smažou kolem něj neaktivní a pak je zase zaplní, u mě to nějak nefunguje... mně akorat berou sousedy, si připadam jak v domově důchodců, lidi odchazejí a nový nepřichazejí :-D
 

DeletedUser1198

Guest
Bylo mi řečeno jedním členem ze společenství, že u něj celkem funguje vyměňování hráčů, na jeden dva dny mu smažou kolem něj neaktivní a pak je zase zaplní, u mě to nějak nefunguje... mně akorat berou sousedy, si připadam jak v domově důchodců, lidi odchazejí a nový nepřichazejí :-D
Nemyslím, že by Ti někdo sousedy záměrně bral, ale neaktivní účet dle pravidel po 30-ti dnech mizí (je smazán) a to způsobuje úbytek Tvých sousedů. Pokud budeš mít kolem sebe hráče aktivní, nikdo Ti je nesebere, prostě tam budou a výpomoc poběží, jak má. Mnoho hráčů si účet jen založí, postaví 2 nebo 3 budovy a pak již nikdy nehrají a to zjevně bude Tvůj případ.
 

DeletedUser670

Guest
Vsak ano, tohle ja vim, jen poukazuju na to, ze nekomu tam daji noveho hrace kdyz je prazdne misto, a ja za celou hru souseda noveho nedostal, placnu plni treba horni cast mapy a dolni neplni, byl bych rad kdyby me presunuli :D
 

nataly111

Velmistr písma
Když to tu tak čtu, mám trošku černé svědomí, že na sousedy nemám tolik času. :rolleyes:
Kdyby to šlo se rozdělit s těmi, co mají málo nebo skoro žádné.
Teď mě napadlo kouzlo.:cool:
Co tahle očarovat mapu a dostat se k někomu, kdo má hafo sousedů jako já:D
 

DeletedUser1198

Guest
Vsak ano, tohle ja vim, jen poukazuju na to, ze nekomu tam daji noveho hrace kdyz je prazdne misto, a ja za celou hru souseda noveho nedostal, placnu plni treba horni cast mapy a dolni neplni, byl bych rad kdyby me presunuli :D
Tak já na nové sousedy čekal měsíc, nyní je už mám, ale prosím pochop, že při tom obrovském počtu hráčů, není snadné sesypat je tak, aby byl každý spokojen, pevně věřím, že se brzy dostane i na Tebe :)
 

DeletedUser670

Guest
Ale vsak ja to chapu :) jeste nevysiluju :D ale jen to mrzi, ze kvuli necemu co ostatni maji jako standart tak ti stoji progres, to me mrzi :) mam rank kolem 400 a ted skoro nemuzu dal a ja sem sakra soutezivej :D
 

DeletedUser34

Guest
ohladom miznutia neaktývnich na sk fore nam bolo povedané ze ked hráč dosiahne 3 vek vyskumu uz neni nikdy vimazaný pre nečinosť
a zaplnanie prazdnich miest na mape zatial sa to riadi principom zo stredu v spirale von ale vraj nás čaká zmena tak som zvedavi :)
 

DeletedUser670

Guest
No co si pamatuju tak v breznu se rikalo ze bude zmena nejaka a vsichni budou spokojeny :) asi to jeste nevyslo :D
 
Nahoru