• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno sousedé a světová mapa

Eragon92

Znalec fóra
Tak se těším na březnovou aktualizaci :)

Být tebou tak se moc netěším. Pokud budou pokračovat stylem jako doposud buď to bude fungovat jen na půl a nebo místo toho vyskáče x nových chyb.

Já chápu, že to je pracné, náročné atd. ale nezlobte se na mě to co tvůrci předvádí to zavání buď amatérismem a nebo laksností. Od čeho mají betu když to pak hodí na ostrý server a vyskáčou chyby?
 

nataly111

Velmistr písma
Já bych řekla odvádí dobrou práci a ne že ne, a že se sem tam objeví nějaká ta chybička no nikdo není dokonalí!!! A oni se snaží chyby napravovat i když to někdy trvá déle.
Pokud má tuhle hru někdo rád alespoň s poloviny jako já tak to prostě překousne:rolleyes:
A pokud bude prudit a věčně si na něco stěžovat stejně to ten hráč zabalí;)
Já jsem vděčná týmu za práci kterou dělají, nemají to snadnéo_O
 

Eragon92

Znalec fóra
Sem tam? :D No budiž no mám patrně kritičtější pohled na věc. Netvrdím, že se hra nedá hrát nebo, že je vyloženě špatná přece...
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přátelé, držte se tématu a nezavádějte diskuzi jinam. Vaše názory na hru uvítáme jinde, zde očekáváme diskuzi na téma
"sousedé a světová mapa". Děkuji ;)
 

Atira

Pokročilý žák
Ne, že bych chtěla rýpat, ale je naděje, že se tedy konečně dočkáme vyřešení sousedské situace? Březen už je pryč a já mám stále ty samé 4 sousedy při 79 dobytých provinciích. Bohužel už i ve společenství aktivně obchodují jen lidé s naprosto totožnými bonusy, jako mám já, takže pokud mám u této hry vydržet, ráda bych věděla, jestli je nějaká změna konečně na obzoru. Turnaje v provinciích vyskytující se v dubnovém InnoGames nijak nepomáhají toto vyřešit a akorát ještě víc znevýhodňují ty, co už sousedy nemají, minimálně v té části, kdy si sousedé pomáhají v dosažení společného cíle. Díky předem za jakoukoliv smysluplnou odpověď a věci typu: "tak jdi na druhý svět, tam je situace lepší", jako odpověď neberu.
 
Naposledy upraveno:

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, už se to tu párkrát zmiňovalo, že se chystá "něco" co by mělo tenhle problém navždy vyřešit. Ale víc informací se tu neukázalo. Takže víc ti poví někdo, kdo má možnost nahlížet lehce do "budoucnosti" a plánů. Ale minimálně máme jistotu, že se něco chystá do budoucna.
 

DeletedUser34

Guest
to je ako odpoved z kamenáku
"co viete o národnom pvstaní odpoved : nevim nic určité ale prí se neco chystá "
 

Atira

Pokročilý žák
Obávám se, že nám nezbude nic jiného, než věřit křišťálovým koulím, protože padlo něco o tom, že v březnu se to vyřeší, jen doufám, že nemysleli příštího roku, tak dlouho už bych vydržet nemusela, bez surovin se hrát nedá a místa ve městech na nebonusové suroviny se také nedostává.
 

DeletedUser76

Guest
Věřím, že je to hodně nepříjemné, měla jsem druhý účet lidské město, ale skrze to jsem ho zrušila. Když jsem ho založila byli tam nějací sousedi a docela to šlo a postupně kolem mne mrtvo a zbyli tam tři hráči. Špatně se hraje , možnost motivace sousedů skrze peníze i kladiva hrozně chybí a vůbec to nepůsobí dobře :(.
Vydrž , snad bude lépe :).
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Bohužel tady jediná rada k surovinám je spolehnout se na společenství... ale motivace spolek nenahradí no, to je problém (respektive mince z motivace, motivačky od sousedů jsou bída asi všude)
 

DeletedUser34

Guest
Obávám se, že nám nezbude nic jiného, než věřit křišťálovým koulím, protože padlo něco o tom, že v březnu se to vyřeší, jen doufám, že nemysleli příštího roku, tak dlouho už bych vydržet nemusela, bez surovin se hrát nedá a místa ve městech na nebonusové suroviny se také nedostává.

no potešim ta aspon budeš mať menšiu konkurenciu v nadchadzajucich PVP provinciach :D
 

DeletedUser34

Guest
veštba z kocky znie
jeden sused štastie je v mape v dialke priestore
na samote zostaneš ak novú hru nezačneš
v novom svete ktorí príde plno susedov sa zíde
tam si najdeš susedy ak stare meso opustíš

:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes::eek::eek::eek:
 

nataly111

Velmistr písma
Ne, že bych chtěla rýpat, ale je naděje, že se tedy konečně dočkáme vyřešení sousedské situace? Březen už je pryč a já mám stále ty samé 4 sousedy při 79 dobytých provinciích. Bohužel už i ve společenství aktivně obchodují jen lidé s naprosto totožnými bonusy, jako mám já, takže pokud mám u této hry vydržet, ráda bych věděla, jestli je nějaká změna konečně na obzoru. Turnaje v provinciích vyskytující se v dubnovém InnoGames nijak nepomáhají toto vyřešit a akorát ještě víc znevýhodňují ty, co už sousedy nemají, minimálně v té části, kdy si sousedé pomáhají v dosažení společného cíle. Díky předem za jakoukoliv smysluplnou odpověď a věci typu: "tak jdi na druhý svět, tam je situace lepší", jako odpověď neberu

Atiro, chápu že čekání na sousedy je zdlouhavé, asi by bylo rychlejší zapracovat na společenství, vím že to chce trochu práce, ale dá se najít několik hráčů kteří budou mít ochotu spolupracovat:rolleyes:
A abys přešla na druhý svět jen kvůli sousedům bych ti já osobně určitě neporadila, víš ono můžeš mít kolem sebe hafu sousedů, ale když nebudou chtít spolupracovat tak z nich budeš mít stejně jen ty mince(i když i to je důležité)
Moderátoři už tu několikrát psali, že se na tom pracuje, já vím že už je to dýl a chce to asi trošičku více času, ale já věřím, že až to přijde budeme mile překvapení, chce to jen trpělivost tak vydrž;)
 

DeletedUser34

Guest
Nataly tu nejde o spolupracu ale ako som to pochopil ja ona nemoze mozyvovat a nema tak mince z motyvácii na suroviny jej bohate staci spolocenstvo ale ked ma susedov tich ma ako take kasičky z mincamy popripade kladivkamy

chyba nastala ked sa spustil novi server na cz nakolko vela hracov z okrajovich casti presedlalo na novy server a zial doplnanie novimy bolo vzdy od stredu
 
Nahoru