• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno sousedé a světová mapa

DeletedUser76

Guest
Zdravím, nějak nechápu proč byl můj příspěvek smazán z důvodu hádky, když jsem se s nikým nehádala !!!

//Protože se mažou i s tím související reakce, aby se zachoval význam a znění ponechaných příspěvků a nebyl někdo za „blba“ nebo „hysterku“. Takže ses nemusela nutně hádat, ale nedával by tvůj příspěvek nadále smysl. Příp. další dotazy do SZ prosím. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
jedna možnosť by tu bola čo sa doplnania susedov týka

ak podotykam ak sa doplnaju v špirále tak by bola možbost pokračovania dplnovania v špirále aj nadalej s tou zmenou že by špirala pokracovala az na okraj bez toho ze by niekde v strede vypadol hráč ale to len ak ide naozaj v špirále
takto by sa doplnali aj vzdialenejsie sektori len je tu drobný poblém ak sa nepridáva dostatok novích hráčov tak nepomoze nič a nastane jedina možnost a to presun okrajovich hracov do stredu a to na miesta zodpovedajuce ich bonusu ak sa take uvolnia a nasledne aj s odomknutymi provinciamy v rovnakom pocte ako ma na okraji
 

Deleted User - 42211

Guest
:D :D protokole, toto jsem navrhovala už na předchozí stránce, že toto by měli udělat, než vymyslí ten přelomový nápad, který má vše vyřešit...aspon podle Forsetiho slov
 

DeletedUser34

Guest
alebo zavriet ten druhy server a všetkych nahnat sem na arendil :D :D :D :D
 

DeletedUser1711

Guest
Tak teď jsi udeřil hřebík na hlavičku. To by určitě pomohlo ;)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru