• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno sousedé a světová mapa

mroukous

Guest
Vzhledm k tomu jak se mapa, jiste nejen u mě vylidnuje a tudíž se obchod ztenčuje pouze na Společenství ve kterém jsme, je na zváženou zda by nestálo za to "sesypat" hráče více dohromady.. směrem k pomyslnému středu.. lze takto třeba i zvýhodnit... motivovat k větším výkonům hráče.. podle žebříčku zvýhodnit blízkost středu ... místo s největší hustotou hráčů..
 

nataly111

Velmistr písma
Ono asi záleží v jaké části mapy se nacházíš, já mám štěstí mám kolem sebe pár hráčů co spolupracují a nejsou z mého společenství, ale jinak by stálo za to nějak ty ostatní motivovat k obchodování a jiné spolupráci;)
 

Zharthuru

Mistr slova
Životní zkušenost občas nejde předat ale už od středověku platí , že co člověk , elf , víla či trpaslík neudelá sám to prostě nemá .
 

DeletedUser34

Guest
no a odliv bude pokracovat otvorenim noveho servera sa z arendilu a jeho okrajovich casti vitráca zivot lebo novi radsej zacnu hrat na novom svete kde maju visiu sancu ziskat susedov ale hold Inno chcelo novu dojnu kravičku a tak staru arenfilku pomali pripravuju na bitúnok :D
 

Atira

Pokročilý žák
Zbylo mi na Arendylu 5 objevených sousedů, aktivní není ani jeden... Připadám si jako na samotě u lesa, obchod závislý pouze na cechu a bonusy za "pomoc" minimální. Pokud to tímhle tempem půjde dál, přesunu se zřejmě z toho zapomenutého háje někam do pouště.
 

DeletedUser34

Guest
no vidiš a vivojari toto neriesia mali by sa sustredit na to aby hraci hrali hru anie koncili pre ich hamiznost :ň
 

DeletedUser467

Guest
No já nevím jestli to tak mají pořád nastavené nebo to bylo jen při rozjezdu toho nového serveru, ale nový účet tehdy házeli rovnou na ten nový server, aniž by se ptali kam chceš jít. Pak to na ten starý server asi horko těžko někoho přitáhne, když nováčkům nedávají možnost volby....
 

DeletedUser670

Guest
Já mám taky problém se sousedy, počítal jsem to a z pomoci co já rozdám sousedům mám 180 000 zlaťaků místo 800 000 možných a to je už celkem dost znát, navíc prakticky každý den vymlátím dvě provincie a za poslední měsíc možná měsíc a půl sem dostal dva nové sousedy, tím že sem se tam posunul. Myslím, že by opravdu prospělo kdyby se aktivní hráči sesypali aby ta podpora sousedů v přepočtů na peníze byla aspoň poloviční, že s potencionálních možných 800 000 bych měl aspoň 400 000. Je pak celkem dost otrava čekat dva dny než vůbec našetřím na vylepšení hlavního sídla, když vím, že ostatní párkrát kliknou a mají peněz, že neví co s nima :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak pokud vím, tak Forseti tu někde v nějakém tématu zmiňoval něco o tom, že se pracuje na něčem nebo alespoň vývojáři mají v plánu dělat něco právě s tou mapou. A že situaci s mapou mají na paměti. Takže snaha z druhé strany je, jen to chce vydržet...
 

Sindri

Guest
Víš dobře. ;) Určitě se nestrachujte, že by se neobjevily alespoň snahy o řešení této nepříjemné situace, ne-li přímo že to vyřešené bude.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Slova kolegů výše mohu jenom potvrdit. Na zlepšení mapy teď tvůrci hry vynakládají obrovské úsilí, přičemž během následujícího měsíce (tj. v březnu) bychom se měli dočkat aktualizace, která věčné problémy s mapou navždy vyřeší. Tzn. už žádné nepříjemnosti s chybějícími či neaktivními sousedy. ;)

Jinak co se týká umísťování nových hráčů, tak realita je taková, že pouze po spuštení Winyandoru byl hráčům automaticky přidělen tento svět. Nyní už to funguje tak, že umísťování probíhá zcela náhodně. Při registraci teď tedy jde polovina hráčů na Arendyll, druhá na Winyandor.
 

Deleted User - 42211

Guest
To budu ráda, už od nového roku mám pouze 5 sousedů a město, včetně mě jako hráčky, velice trpí nedostatkem sousedů. A kdyby se to povedlo nahodit dřív jak v březnu, tak bych byla nejštastnější :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Nevím jestli se ještě můžu počítat mezi tzv. nové hráče ale nabídku hrát novou hru mám stále . Někteří z mých sousedů se změnili ale pár jich zůstalo stejných . Například Nimue či Petrmelmek
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já jsem si myslela, že nově registrovaný hráč si může vybrat, na jakém světě chce hrát, tedy alespoň by to tak podle mě mělo fungovat.
Položme si ruku na srdce. Člověk, který se na Elvenar dostal poprvé, tuhle otázku vůbec neřeší. Jemu je úplně jedno, jestli je na Arendyllu, či Winyandoru.

Navíc už při dalším přihlášení je každému hráči nabídnuta možnost, zda nechce hrát i na dalším světě. ;)
 

Santerr

Veterán
To nemůžeš vědět, pokud někoho ukecám, aby si přišel zahrát se mnou a jeho to hodí na jiný svět, než jsem já, tak bude muset dvacetkrát klikat, aby se mohl dostat na ten správný svět. Znám i takový lidi, který by už tohle odradilo ;) Prostě ten výběr by měl být rovnou i u nově registrovaných hráčů.
 

nataly111

Velmistr písma
No upřímně si myslím, že pokud někdo opravdu chce hrát tak se přesměruje tam, kde je jeho kamarád;)
A tolik těch světů tu zase není, aby jste se museli hledat:rolleyes:
 
Nahoru