• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

Semtexx72

Znalec fóra
Práve mi na email došiel darček 100x nebeská esence. Doporučujem skontrolovať si schránku. :) (A ako vždy platí, že odmenu dostanete na prvý svet, do ktorého sa po vyzdvihnutí prihlásite.)
@iDavis Jak já bych byl rád za cokoliv, co by se tvářilo jako dar k eventu. Bohužel spoluhráčům ve spolku emaily chodí, mně však ne - nikdy od doby co mám založený účet, což je skoro 2 roky. Několikrát pokus řešit to s podporou, vždy odpověď že to řešit nemohou, prý je to "automatické rozesílání". Přitom v nastavení hry mám email uvedený korektně a mám povoleno zasílání všeho.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Thuria
Anatom není důležitý, jenom jsem ho chtěla, protože se mi líbil, a protože dává manu, což se ale tebe zatím netýká. Ty bys dostal kladívka a nejspíš už jsi za vodou a máš jich dost, Takže klídek. Té many také není na rozdávání, ale pro mne tam celkem není z čeho vybírat, spíš mě naštvalo, že měl být až druhý den, protože první den to neuhraje skoro nikdo, leda náhodou (to bylo posledně se studánkami) a jelikož je to nová budova, nezdá se mi vhodné dávat jí na místo, kde je těžko získatelná. Chce se mi říct "tak ať si ty nové budovy strčí za klobouk, když jsou tak vzácné", nemusím mít všechno a taky nemusím plnit nějaké úkoly. Protože na více než deset pokusů mi napadala jen hromada VB a prastarých vědomostí. To mi přijde, že si z nás dělají kozy.

iDavis
Těch změn tam bude zřejmě víc. Zrovna jsem si zbytečně uklikla připravenou technologii, protože jsem jela podle rozpisu. Stálo tam: jednu provincii nebo jednu technologii nebo 30 oparů, a nakonec z toho vylezla jedna provincie nebo opary bez té technologie. Pozor na to!
 

Deleted User - 584607

Guest
tak mě také musel potvrdit support registraci ručně, a na thuria mi žádné e maily ze hry nechodí. založil jsem jiný účet také na emailu se seznamu, a tam zprávy ze hry chodí. ale ten zase já nehraju.
 

Jirinazel

Znalec fóra
A navíc šířím nepravdivé informace. Občas padne taky déšť mincí. Nechce se ještě někdo pochlubit, jak se mu daří? ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Získala jsem dvě dnešní denní budovy. Nějaké ty mince a taky to nové požehnání s vojáky. Taky mám doma první artefakt. Za mě to jde. ale mohlo by to být lepší. Celkový dojem - staré artefakty nepotřebuji, ale oceňuji že novější hráči mají možnost je získat. I když zase ta cena mi přijde trochu vysoká,
 

iDavis

Legenda
@Jirinazel na bete došlo už za behu k zmenám niekoľkých zadaní úloh, medzi nimi naozaj aj tá ktorú popisuješ. Jej zadanie je už ale v zozname dávno opravené, pričom predchádzajúca verzia zoznamu tam bola ešte za upozornenia "prehľad je vo vývoji, vracajte sa pre aktuálne informácie". Toto upozornenie bolo odstránené až po nahratí upravenej verzie zoznamu, na ktorý som tiež explicitne upozorňoval.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@iDavis
Fakt je, že jsem si to opsala moc brzy a později nezkontrolovala. Moje blbost. Tak se na to kouknu teď, tolik se zase nestalo. Díky za vysvětlení.

Tak už mám i ty opravy - většinou místo vylepšení budovy 30-40 oparů. Z mého pohledu další zhoršení, protože vylepšení budov jde ve směru hry, kdežto ty opary, to je jen další schválnost.

Úkol 32, pokusů nepočítaně, ale mnoho, vejce mi zbyly jenom dvě. Úspěch žádný: ani denní odměna ani body navíc. Na všech bednách, velkých i malých, většinou prastará vědomost, myslím že 1x VB a 3x mince. Toť vše.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Taky klasika, chtěla jsem včerejší budovu a mám plný inventář zbytečností (budova až na poslední pokus, potom mi zbylo jen 14 esencí). Pokud by nepadla, padl by asi event...
 

voyager-1

Velmistr písma
@Semtexx : možná jsi v minulosti zrušil odběr Newsletteru, těm hráčům pak ty dárky nechodí.


iDavis
Těch změn tam bude zřejmě víc. Zrovna jsem si zbytečně uklikla připravenou technologii, protože jsem jela podle rozpisu. Stálo tam: jednu provincii nebo jednu technologii nebo 30 oparů, a nakonec z toho vylezla jedna provincie nebo opary bez té technologie. Pozor na to!

a to byl kolikátej úkol? Já nikde v seznamu úloh co jsem si už stáhl před Eventem trojici nemám

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
@voyager-1 možno si si stiahol už tú novú, tú som tam dával pár dní pred začiatkom. A nepamätám si, ktoré úlohy to boli, každopádne niektoré z tých, ktorých terajšie zadanie je "Získaj X opar vidění ALEBO preskúmaj / vyskúmaj provinciu / technológiu".
 

Melindra

Učedník
Při kolika procentech získám denní odměnu? Schválně jsem si to dnes počítala už mám 120 % z protocenych beden a denní odměna nikde.
 

iDavis

Legenda
@Melindra to na žiadnom súčte percent nefunguje. Pri každom otvorení truhly máš len tú šancu, ktorá je v tej konkrétnej truhle uvedená. S tou šancou tú odmenu dostaneš, inak dostaneš niečo iné. Pri otvorení ďalšej truhly to funguje obdobne.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Vicky1117
Nepadla - ani na tři poslední pokusy - taky jsem uvažovala o konci. Nebo eventy nehrát vůbec, jelikož to už není zábava. Tentokrát mě nejvíc odrazuje ta změna oproti betě - že několik úkolů převedli z vylepšení budov nebo jednotek na 30-40 oparů. To přece nikdy nebylo a je to hrozně moc. Hráči na nižších stupních to dají, mají na výběr třeba privincie/opary, nebo průzkum/opary, ale když mi trvá otevření provincie 38 hodin a průzkum vzhledem k novému zboží nepřichází v úvahu? V řemeslné pochopitelně vyrábím, relikvie, žrádlo, zrychlovače, ale 40 oparů udělám normálně tak za týden. Možná to zabalím rovnou. Ale proč? No to nechápu.

@voyager-1
Dobrýtro, kolego, o kousek výš je zmínka, že jsem si ten seznam opsala předčasně - možná jako první. Tys na to šel ve správný čas, kdy už to iDavis upřesnil, takže tam - neboj se - žádnou trojici nemáš. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
voyager-1
No, protože jsem byla hrozně žhavá do eventu - vím, teď to vypadá neskutečně, ale přiznejme si, je to tak. Protože jsem tu zavřená jak Vězeň na Bezděze a nevím co se sebou, protože mi nebylo zatěžko, nemám-li tiskárnu, opsat to ručně. Stačí? ;)
 

luterina

Veterán
@Jirinazel na netu jsou programy co umí z fotky text, přepsat do textové podoby

jinak za týden 40 oparů z akademie, to je tak 5 receptů za týden? já už si ani neumím představit že bych nevykraftila těch 5 a více denně

v eventu je to prostě procenta neprocenta na výhru denní odměny o tom štěstí, tak ti ho moc přeji :)
 
Naposledy upraveno:

Cyzarine

Učedník
Hraju krátce, starší budovy nemám, nejspíš proto mi akademie nenabízí směnu artefaktů z které se někteří radují. Vylepší mi získaný artefakt (ten fialový pták se šipkou) jakéhokoli fénixe nebo jen tu hlavní cenu? Že bych raději pošetřila na ohnivého fénixe, až mi ho akademie nabídne.

vlastně rozvine tomu říkáte
 

Jirinazel

Znalec fóra
@luterina
a) programy to umí, ale já to neumím
b) umím trochu počítat (z hlavy). Pět receptů denně? Tj. nějakých min. 15 hod. v pravidelných intervalech vybrat. Jsem u toho docela často, ale od vidím do nevidím, ve dne v noci, to zase ne. Ale jsem ráda, že se to někomu líbí. No, a když si směníš těch devět starých artefaktů, co máš určitě v šuplíku, tak to zvládneš levou zadní. A předpokládám, že se těšíš i na to další staré vejce, co se objevilo v rozpisu na dvacátý den. Je to docela dobrý vtip - vejce fénixe. Asi jako světlo z odvrácené strany měsíce, ale, kurňa, nic by se nemělo přehánět. Takže se zase neshodneme. ;)
 
Nahoru