• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rušení opuštěných vesniček

DeletedUser34

Guest
no byvaš na samote u lesa :)) to je naozaj nefer voci tebe regular
mohla by tu byt nejaka ziadanka na prestahovanie :) to by pomhlo hracom ktori maju extremne vivrazdene susedstvo
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Milý @protokole, můžeš mi říct, co je na tom nefér?! My, nebo systém můžeme za to, že něčí sousedi přestali hrát? My, nebo systém jsme to dopředu mohli vědět, že hráči, kteří tam byli zařazeni náhodným klíčem, přestanou během pár hodin, dnů, týdnů hrát?!

My za žádné hráče neručíme!
 

DeletedUser34

Guest
a pisem ze vi zato mozete vi moderatori no nepisem len ze ty co to maju ovela viac neferovejsie podmienky kedze im vimreli susedia a doplnanie susedov sa deje od stredu smerom von
máš milí Odin niekde v mojom prispevku zmienene ze za to môžete vi moderatori foora
ved uz nebudte haklivi na každé slovíčko nikto tu nemysli na vás moderatorov len nevina poznamka ze hraci na okraji teda hraci ktorim vimrie susedstvo to maju naozaj dost brutalne taske kedze nemaju mince za motyvaciu poripade obchodovanie neni velmy skym preto som len tak nevine poznamenal :D:D:D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
A máš někde milý protokole napsáno, že jsem moderátor?!
Když napíšeš, že je něco vůči někomu nefér, tak je jasné, že někdo má podmínky lepší, než jiní. Spíš by si to chtělo najít význam slova „nefér“ a pak je jej používat ve větě! Jako člena týmu se mě logicky dotkne, když někdo uvede ve svém příspěvku, že je vůči někomu něco ze hry nefér, neboť jsme to my, kdo za hru pro CZ zodpovídá! Všichni mají stejné podmínky, tudíž slovo „nefér“ není na místě!
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak myslím, že tohle byla naprosto nesmyslná narážka, Ódine...V momentální chvíli i mně příjde nefér, že nemůžu prakticky nic, protože mám doslova 3 sousedy ze 70 provincií, které vlastním... Ale proboha je to hra a pro každého to je někdy nefér a taky to tak vždycky pro někoho bude. Rozčilovat se nad tématem, kde si lidi stěžují, jak jsou opuštění a jiní jim přitakají se opravdu nemusíš rozčilovat a vířit okolo sebe vším co jde :D

no byvaš na samote u lesa :)
Ano, cítím se tam tak sama, vždy jsem preferovala civilizaci v okolí :D :D Už by se hodilo aby někdo přišel, mám neustále nedostatky zboží :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Leč to tak vypadat může, tak rozčílen nejsem a ani jsem nebyl ;) Bohužel tyto věci ovlivnit nelze, jedná se spíš o smůlu, než neférovost ;) Fér by bylo, kdybychom to mohli ovlivnit. ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ano, z vašeho pohledu, z mého to vypadá tak, že tu je 99% osob, co jsou na tom nesrovnatelně lépe :D A jakkoliv odkrývám nové provincie, stále široko daleko nikdo, komu bych mohla vypomoct :D
Mimochodem, jak dlouho cca může trvat, než se ke mně dostane někdo nový? Ať vím, zda změnit styl hry nebo stále doufat v zázrak :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Bohužel to chvíli trvat může, protože je to závislé na příchodu nových hráčů, který také nelze ovlivnit. Musíš vydržet, určitě se Ti prázdná místa zaplní. ;)
 

Frigg

Guest
Zatím všichni, kdo se dočasně dostali do pustiny, se nakonec nových osadníků dočkali. Určitě se dočkáš také :) Dej tomu tak 14 dní ;)
 

CherryFlower

Guest
Taky jsem se jednu dobu na mapě ztrácela, protože staré známé záchytné body zkrátka zmizely a celé řady stavebních parcel zely prázdnotou. Už se to ale vše zaplnilo, i když velká většina jen začala a zase skončila.... takže je mi jasné, že po nějaké době se to bude opakovat a bude to zase takhle hromadně... jak začali, tak i skončí ;) Koloběh života :)
 

Atira

Pokročilý žák
Leč to tak vypadat může, tak rozčílen nejsem a ani jsem nebyl ;) Bohužel tyto věci ovlivnit nelze, jedná se spíš o smůlu, než neférovost ;) Fér by bylo, kdybychom to mohli ovlivnit. ;)
Myslím, že minimálně jedna věc by ovlivnit šla, zrušit tu nesmyslně vysokou přirážku za obchodování s neobjevenými městy, protože když kolem sebe v podstatě nikoho nemáte, tak je ve výsledku téměř nemožné vyměnit suroviny jinde než ve společenství, kde přiznejme si to, je nabídka také omezená. Takže ač se ti to slovo nelíbí, musím říci, že to je nefér.
 

DeletedUser312

Guest
no nemůžu bejt zticha.... tak
za prvý server byl do prosince nebo kdy tyhle čistky začaly v provozu s vypnutým automatickým mazáním neaktivních účtů... to by jsme si měli ujasnit hned na začátku celý diskuze.... pro ty co by mě chtěli můj názor vyvracet tak ve svým okolí jsem už od začátku měl několik měst co už druhýho září stavěly hlavní budovu a stavěli ji tak intenzivně že ani začátkem prosince nebyla dostavěná... předpokládám že takhle se dá celkem lehce odhalit mrtvej ůčet....
a za prvý je opravdu nefér mít kolem sebe tři aktivní města.... ono kdyby to mazání bylo zapnutý už od začátku tak ty neaktivní ůčty zmizely už dávno a místo nich by se zas dosadily nový ůčty a tak by nemohlo dojít k tomu k čemu došlo nebo alespoň ne v takovým měřítku protože co sem procházel mapu tak na ni nebyl moc hezkej pohled :-(
a co sem se díval jak se opětovně mapa zase zaplňuje.... neděje se to náhodným rozmisťováním ale vyplňuje se po řádcích.... takže hodně štěstí... pokud totiž automatický mazání zůstane zapnutý tak za měsíc to zase začne odspoda mizet.... jen s tím že místo tří měst tam některým už zůstanou čtyři :-D pokud to teda některej z těch tří nevzdá protože mu na tý mapě bude smutno :-D
 

DeletedUser34

Guest
nedrazdite uz tolko lebo tu bude horuco
chcel by som len vediet system zaplnania prazdnich miest je praavda ze to ide od stredu v smere špirali
alebo je to nahodne lebo ak nahodne tak je malickašanca ze sa sused nejaky objavi ale ak spiralovo stredu von je mizica šanca myslim ze ani 100 dni nebude stacit aby sa zaplnili prazdne miesta na okrajoch ale to je len moj nazor
 

Garfais

Guest
A nemohlo by se udělat alespoň pro příště, že by se města začaly mazat třeba 1-2 řady, počkat na jejich zaplnění a smazat další atp,..? Většina lidí motivuje i neaktivní účty aby dostala peníze a nyní je to již docela dlouho co hodně lidí trpí bez peněz.
 

DeletedUser312

Guest
tohle nejde.... čas před smazáním musí být standardní.... to zas musíš pochopit ;-)
 

Deleted User - 42211

Guest
Souhlasím ale, stále mi nepřibyl jediný nový člověk a peníze mi začínají docházet, teď je to pekelně těžký, bez peněz, bez možnosti pořádně směňovat zboží, za všechno platit ten lichvářský poplatek...
 

DeletedUser34

Guest
hmm bojim sa ze sa tak skoro nedočkas ale ktovie mozno sa stane zazrak a pride par stovak novich hráčov
 

DeletedUser744

Guest
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

tak sem si konečně všiml že mě to do prázdnýho fleku po smazaným městě dosadilo novýho hráče :) tak jen houšť ... snad se někteří z nich chytnou
To máš ale kliku:). Jsem zvědav, kdy do toho pustého pole přibude někdo mně.
 
Nahoru