• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rušení opuštěných vesniček

Maatina

Znalec fóra
Chci se zeptat, zda systém po čase maže vesničky neaktivních účtů a za jak dlouho se tak asi stane? Již nějakou dobu hraji a nějakou změnu nepozoruji. Zajímá mě to proto, protože s odkrýváním provincií se mi má rozšiřovat okruh hráčů, se kterými můžu obchodovat bez poplatku. A když je většina vesnic opuštěných, tak jaksi moc není s kým obchodovat. Ani hráčů s poplatkem mi to na trhu mnoho nenabízí.
 

DeletedUser312

Guest
ahoj
systém maže neaktivní a je to určitě dýl jak měsíc měl jsem v okolí spoustu neaktivních hráčů některý města stavěly hlavní budovu už v době mojí registrace to začátkem září předpokládám že tahle stavba se sama spustila až po nějaký době neaktivity tak odhaduju že celková neaktivita ůčtu před smazáním je 4 měsíce ..... na druhou stranu za posledních cca 14 dní se mě mapa kolem celkem vyčistila .... je taky možný že automatický mazání do hry teprve teď někdo dodal protože se mapa začala podezřele plnit a začínala být malá.... ale opravdu správnou odpověď na tvoji otázku ti dá pouze suport ......

na téma nesmyslnosti omezenýho počtu sousedů s možností obchodování a lichvářskýho poplatku za obchod tu najdeš i mnou založený vlákno ale nějak to vyšumělo co se obchodování týká je pro tebe jen jediná rada která ti pomůže celkem rychle ..... najdi si alianci která má hodně aktivních členů a obchoduj s nima..... nehledej ale ve svým okolí tam jak víš není dost aktivních hráčů hledej kousek dál a nebo tady na fóru je pro to taky sekce .... výhoda toho že nejste na mapě u sebe je v tom že to co ty potřebuješ pro tebe na jiným místě mapy může koupit jinej hráč z aliance bez poplatku a tobě to pak prodá taky bez poplatku..... tzn tvoje aliance ve který momentálně seš je pro tebe vlastně k ničemu pokud do ní nedostanete aktivní hráče z jiných koutů mapy.....
 

Deleted User - 35985

Guest
Všimnul jsem si, že za celou dobu hraní už pár vesnic zmizelo a doba na mazaní budou měsíce dva.
 

DeletedUser975

Guest
a neviete niekto, či sa prázdne miesta budú napĺňať prípadným presunom či novými hráčmi? v okolí sa to totiž celkom intenzívne vyprázdňuje.. dnes už 29 prázdnych miest, čo je napr. pri motivácii denne mínus skoro 400k mincí a 200 ks tovaru/zboží
 

DeletedUser312

Guest
tak kladívka ti určitě ty města co zmizely nedávaly... to máš jen od toho kdo tobě klikne.... a přesuny určitě nebudou.... spíš se tam dosadí nově registrovaní....
 

DeletedUser975

Guest
nemal som na mysli "kladívka", ale tovar (prkna, hedvábí, kouzelný prach), ktorý dostávam vďaka Vysokej zvonici, bonus 8 ks za každú motiváciu
 

DeletedUser312

Guest
aha no stejně platí co sem psal .... v žádný hře šitstém nešoupe hráče ..... pouze dosazuje nový na uvolněný místo....
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pravda je taková, že minimální doba pro smazání účtu je 30 dnů. Ale to je opravdu minimum, které se využije u účtů, kdy se hráči jen zaregistrují a v podstatě ani nezačnou tutoriál. Nicméně reálná doba, po které proběhne automatické smazání, je o něco větší. Vše závisí na vašem pokroku ve hře. Pokud například máte opravdu rozvinuté město, plus nakoupené diamanty, bez nějakých obav bych odjel na hezky dlouhou dovolenou, účet vám určitě smazán nebude. ;)

Co se týká doplňování, tak potvrzuji slova hráče Raduzz, z praktického hlediska není možné zaplňovat volná místa na mapě stávajícími hráči, protože ačkoliv vám by to přišlo vhod, daným hráčům by se to moc líbit nemuselo. Proto doplňování probíhá jen novými hráči. Nicméně jelikož vaši nespokojenost plně chápeme, tvůrci hry pracují na tom, jak udělat mapu zajímavější, abyste nebyli uprostřed pustiny opuštěných měst. Máme se tedy nač těšit. :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Někde už nejsou ani ta opuštěná města, prostě tam není nic. To jsem napnutý jak struna čím vzniklé díry vyplní. :rolleyes:
 

DeletedUser975

Guest
situácia sa rapídne zhoršuje - mám 151 dokončených provincií a chýba mi 48 susedov - čiže denne prichádzam už o 633 600 mincí a 384 ks tovarov z motivácie.... som zhnusený... to radšej mohli ostať neaktívni hráči a ich účty vymazané až v okamihu, keď bude k dispozícii náhrada
 

luterina

Veterán
A proč ne místo vesnice městečko, bydlel by v něm a byl by jeho správcem velitel/ka neznámé rasy a pohlaví, a nosil/a by kristusky...:D:p

..taková města bych navštěvovala za účelem získání daru, vstoupila bych do něj a v nabídce bych měla tři možnosti výběru: 1. Mince 2. Nástroje 3. Bonus kultury + Rádce, který by poskytoval informace z Elvenar Wiki, např. "V Elvenaru má každá rasa 5 jednotek."
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
..tak třeba anděl - ač samotné slovo je psáno v rodu mužském - je bezpohlavní a klidně by mohl bydlet v chrámu...:p:D
 
Nahoru