• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rušení opuštěných vesniček

luterina

Veterán
Raduzz: :D Celá plejáda rádců a pomocníků! http://www.nakridlechandelu.cz/archandele-bohove

(místo opuštěné vesničky)
Chrám posvátného ohně
1. Poskytněte této kulturní budově pomoc a získejte odměnou mince: "množství mincí dle úrovně vašeho hlavního sídla"
Jestliže pomůžete kulturní budově kterou vlastníte, dostanete navíc i nějaké zásoby.
2. Návštěva tohoto chrámu poskytne po dobu 8:00 h kulturní bonus: "výše kulturního bonusu = 0,002 x Požadovaná kultura"

http://www.nakridlechandelu.cz/archandele-bohove/archandel-uriel
Rádce Elvenar Wiki: Kulturní body můžete převážně získat pomocí kulturních budov, ale taktéž pomocí pokročilých typů cest.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 35985

Guest
pustina se rozšiřuje 27 měst umřelo :mad: a ještě 15 jich žije :)
 

Atira

Pokročilý žák
bezpohlavní anděl? Tak těch jsem moc neviděla...:D buď jsou zobrazení jako namakaní bojovníci nebo obdařené ženské, teda aspoň v dnešní době... doba baculatých dětiček bez jasného pohlaví je už dávno pryč
 

DeletedUser312

Guest
jedna otázečka by tu byla na někoho kompetentního........

to že mě zmizelo další mrak měst už raději dělám že nevidím ale zároveň s tím jak se luxuje mapa dochází k jednomu zajímavýmu úkazu za poslední tejden prakticky zmizely z trhu suroviny prvního řádu tzn ty který dělají všichni začátečníci ve velkým.... a jejichž města zmizely

musím se tedy zeptat...... nesmazalo to náhodou i některý aktivní účty ....... jinak řečeno ......nevylilo se náhodou s vaničkou i děcko ?
 

luterina

Veterán
...a prozkoumané provincie když do nich vstoupíte také nemají další účel, i ty by se daly oživit, či rovnou propojit s jinými prozkoumanými provinciemi a za získaný počet vzájemně propojených - s jedním druhem relikvií - provincií získat bonus daného zboží.
 

DeletedUser312

Guest
tak sem si to po dlouhý době zas spočítal :-D
102 provincií dokončeno
39 měst zatím zůstává
42 měst smazaných

ale je jedna věc co mě zaujala to jsou ty linie označený rámečkem..... za nima luxování vesniček tak nějak zapomělo proběhnout :-D přišel jsem na to vlastně omylem když sem si oddálil mapu abych se podíval kterým směrem se mám po mapě tahat abych se vyhnul tomu co mě to včera napsalo při průzkumu nový provincie páč sem asi už moc daleko na tý straně....... průzkum bude dokončen za 1 den a 1 hodinu ... fůůůj :-D

http://prntscr.com/9ibq7h
http://prntscr.com/9ibr3l
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
musím se tedy zeptat...... nesmazalo to náhodou i některý aktivní účty ....... jinak řečeno ......nevylilo se náhodou s vaničkou i děcko ?
Mazání neaktivních hráčů probíhalo již od 30. července, tzn. po naplnění minimální lhůty 30 dnů neaktivity (česká verze byla totiž spuštěna 30. června), nicméně dělo se tak mnohem v menší formě. Rád bych tedy vyvrátil tvrzení některých, že mazání začalo probíhat až teď.

Co se týká mazání aktivních účtů, tak tohle vyvrátit nemohu, ale zní to opravdu šíleně. Kdybychom smazali účet někomu neaktivnímu, tak věřte, že se nám brzy ozve. A rozhodně nejen soukromě, ale i veřejně na fóru. A pokud dobře vím, s nikým takovým jsme se tu nesetkali. ;)
 

DeletedUser533

Guest
jedna ženská vedle druhý :-D maminka mě říkávala.... dej si bacha na ženský :-D
as neříkala dost jasně :)

No nevím, mně motivovalo otevírání dalších provincií to, že tam budou hrači, od kterých něco dostanu. ale teď když tam nikdo není, tak to není fér. pruzkum není levná záležitost a když v okruhu 5ti provincii není živáčka beru to jako podraz od hry a od tvůrců.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

tak sem si konečně všiml že mě to do prázdnýho fleku po smazaným městě dosadilo novýho hráče :) tak jen houšť ... snad se někteří z nich chytnou
 

DeletedUser312

Guest
gratulace ;)

jden přibyl a tři ubyli :D no i tak si to zaslouží oslavu ;) mám tu jednu Hanáckou kyselku a Radegasta.... vyber co chceš já to načnu :D
 

DeletedUser273

Guest
Tak mě napadá,jestli by místo těch ,,Mrtvol" ,neboli neaktivních hráčů,co jsou po 30 dnech smazáni z mapy,nemohli být dosazeni další,Ti nový co se registrují a stále dokola.Jednou máme souseda za získanou-objevenou provincii a pak nám mizí,trošku nefér.Jednoho dne se může stát,že mě bude chybět na mapě třeba 70% sousedů.Apropo u každého jinak,takže krapet nefér,někdo může mít více aktivních sousedů,jiný třeba žádného .Snad tohle tvůrci do budoucna nějak pořeší.Má to vliv na více věcí,např bonus zboží z Prastarého divu je fajn,klikáním sousedů získáme něco na víc+ motivujeme sousedy,tím,že jim něco klikneme.Jenže počet sousedů je náhodný,dle aktivity a to mě přijde opravdu nefér.
 

DeletedUser700

Guest
Zajímalo by mě podle jakého klíče se dosazuje do volných polí. Zatím mě sousedé ubývají a skoro tam žádné nemám.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Klíč 22 :D

Ne, teď vážně. Systém zařazuje hráče nahodile, avšak tak, aby bylo zařazení hráčů co nejvyrovnanější vzhledem k mapě, celkovému počtu hráčů, apod.
 

Atira

Pokročilý žák
Je docela škoda, když hráči nižší úrovně najednou přijdou o polovinu sousedů, uznávám na naší úrovni ještě není finanční bonus z neaktivních měst, tak vysoký, jako pro hráče s divy, ale i tak je celkem rozdíl jestli vyberete od sousedů skoro 200K zlata nebo jen necelých 100K, na mé úrovni se mi hodí každá zlatka. Na to, že na trhu neseženu mimo cech v podstatě nic už jsem si nějak zvykla, ale tohle je trochu podpásovka. Už by to chtělo nějakou tu změnu, co tohle měla údajně řešit...:/
 

Deleted User - 35985

Guest
U téhle hry jsem několikrát za den s jasným cílem - dohnat ty v předu. Čím déle hraju tím je to těžší. Zatím nějakým způsobem pomaloučku hráče předbíhám, ale musím uznat, že ztráta příjmu za vesnice, mě hodně zbrzdila až téměř zastavila v plynulejším rozvoji.
 
Nahoru