• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rušení opuštěných vesniček

Santerr

Veterán
Taky mi hodně sousedů ubylo, ale co jsem dnes koukala, tak se mi jen za dnešek objevilo nových 14, takže nevěšme hlavy, pomalu se nám to zlepší ;)
 

DeletedUser312

Guest
na měsíc :-D

jj dneska jich zas pár přibylo... tak sem je hned profackoval aby se jim u nás líbilo :-D
 

CherryFlower

Guest
Taky o své sousedy pečuju jak to jde :) Pacičkuju, dávám malé nabídky na trh, vybírám, co se tam objeví, i když to nejsou zrovna moje bonusy ;) Třeba se nějací udrží... Mapa už se kolem mne zaplnila, ale většina dál nehraje. U některých to vypadá, že se jim to povedlo ukončit ještě než doběhl tutoriál a ty, co dali stavět sídlo a už se dál neukázali, tak ty opravdu nemám ráda :mad:
 

DeletedUser273

Guest
U mě to vypadá,že se do všech prázdných míst po smazání neaktivních účtů se dosadili noví hráči,ale časem se uvidí jestli budou hrát.Pár jich má už několik dní ve výstavbě hlavní sídlo,takže takovým nelze ani nic kliknout.Ačkoli mám Prastarý div : Maják,s bonusem +9 zboží,snažím se klikat všechny objevené sousedy.Tzn.,že by to pro ně měla být další motivace,tak uvidíme...



prohlížela jsem najetím myši,každá prázdná provincie je se zbožím,takže se mi asi mapa průběžně dosazuje o nové hráče,což je skvělý.Kéž by aspoň někteří zůstali aktivní :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
ten svítí nesvítí nesmysl dává jen tobě ;) a jestli mají už několik dní sídlo ve výstavbě tak se s nima hezky rozluč :D
 

DeletedUser485

Guest
No a mě nepřibyl ani jeden nový soused a spousta mi jich zmizelo.
 

Atira

Pokročilý žák
Chtělo by to nějak rychleji nahrazovat odstraněné hráče, zůstalo mi 13 sousedů, což jak si jistě dovedete představit mi, při 3600 za každého, zruinuje pokladnu... Je krásné, že někde na začátku čistky se začínají objevovat hráči, ale než stihnou, někdy za pár měsíců, dojít až do mých končin, tak to asi bohužel dříve vzdám...
 

DeletedUser312

Guest
co se týká nových účtů.... docela by mě zajímalo jakej je za poslední týden počet nově registrovanejch... dá se to někde najít ?
 

CherryFlower

Guest
Za poslední týden nevím, ale když jsme v září soutěžili ve vědomostní soutěži, bylo ve hře cca 15000 hráčů.... a teď je tam poslední 20529 Nistej
 

DeletedUser312

Guest
proč mě to zajímá... podle toho jak sem koukal na přírůstky v okolí..... buď někdo vrátil zpátky smazaný ůčty a nebo se za poslední tejden registrovalo minimálně 2000 hráčů :-D
 

DeletedUser312

Guest
minulej tejden sem si jen tak ze srandy oddálil mapu abych se podíval na svoje brčálový království :-D a u toho sem zaprvý omylemzjistil že čistka neproběhla všude ale že se provádí postupně... a za druhý sem si jen tak z nudy projel celou mapu z ve všech směrech ... a dám ruku do ohně že pod mým brčálníkem bylo vyčištěno minimálně na tři přetažení obrazovky a včil tam nenajdeš volnýho fleka....
 

CherryFlower

Guest
Aha, já jsem se koukala na konec žebříčku, kdo je poslední :)
 

DeletedUser34

Guest
no nove mestečká pribúdaju aj mne sa par susedov pristahovalo a cuduj sa svete aj motyvuje nie ako niektori stari hraci ktori to maju na háku :))) ale myslim ze pribudanie novich mestecik sa deje smerom od stredu v špirale nie nahodne takze ty co su na okraji maju akosi veciu smolu :)
 

Ethariel

Guest
Já to zatím tolik nepociťuji, jelikož jsem na začátku a hráčů je kolem mě prozatím dost. I ten bonus za motivace, je zatím nepodstatná položka. Doufám že to ještě potrvá, než se dostanu do fáze kdy budu potřebovat i to.
 

DeletedUser312

Guest
potřebuješ to už teď jen o tom ještě nevíš :-D za ty peníze z odměn si kupuj výzkumáky......
 

DeletedUser34

Guest
veru ak je vela penez kupujte viskumne body ak vela kladiv kupujte tovar ukšeftara :)
 

Deleted User - 42211

Guest
no, tak čistka se dostala už i ke mně a zůstaly mi v okolí 3 vesničky...jinak široko daleko nikoho nemám, to se mi nelíbí teda...
 

DeletedUser312

Guest
:-D gratulka :-D užij si to ;-) musíš doufat a věřit ... oboje ti sice nepomůže ale líp se to snáší :-D

tak sem se na tebe podíval a je teda fakt že takhle vyluxováno sem ještě nezahlíd :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
vid! docela jsem nechápala, když jsem otevřela mapu :D
 
Nahoru