• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Rozšíření města

sejki

Učedník
Njn ale ale relikvie ktere nepodporuji zvysenou produkci surovin sou stejne potreba na upgrade Divu... takze zase dileme - setrit na divy nebo kouzlit jak ozivot...
 

DeletedUser1198

Guest
@GoldAngelcz já si také myslím, že je. Protože jsem si vědom současných i budoucích nedostatků svého města, nehoním žebříček, tudíž bych neměl ambiciozním jedincům překážet, město stále roste, takže i společenství by si nemuselo stěžovat a já se mohu královsky bavit.

@sejki no vidíš, to je nápad. Už někdo spočítal, co je výhodnější? Narvat svůj div na max. level a nebo si nechat zvýšenou produkci. Jestliže se vyplatí div, tak od kolikátého levelu? Zajímá mne to čistě teoreticky, protože vzhledem k mé úrovni vývoje bych se "přibrzdil" ne velmi dlouho, pokud bych zvyšoval úrovně divů a to se mi věru nechce ani malinko.


//double post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
aha.....takže to nebyl krok do neznáma.Však je na každém jestli Akademii využije .Já jsem s ní spokojená moc.Kouzla využívám.Díky nim nemám problém s kulturou ani se zásobami :p:D

sejki no na vylepšení divu jich zase tak moc nepotřebuješ.Když budeš vyrábět kouzla přiměřeně ,v klidu ti zbyde na obojí.;)



//double post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
@sejki no vidíš, to je nápad. Už někdo spočítal, co je výhodnější? Narvat svůj div na max. level a nebo si nechat zvýšenou produkci. Jestliže se vyplatí div, tak od kolikátého levelu? Zajímá mne to čistě teoreticky, protože vzhledem k mé úrovni vývoje bych se "přibrzdil" ne velmi dlouho, pokud bych zvyšoval úrovně divů a to se mi věru nechce ani malinko.

Zastávám názor, že div není nic co by přineslo užitek okamžitě (což je fakt). Nebo během týden. Je to taková dlouhodobá investice. Takový div ti spapá pár relikvií. Bonusových. Ale ty jdou získat zpět. Minimálně z provincií, který dělá každý postupně a průběžně. Nově i z turnajů, kde se dá vytřískat opravdu spousta relikvií. Ale třeba takové sídlo ti dá na 10 úrovni poměrně dost lidí, kterých není nikdo dost. A navíc... zvyšuje o 60% výrobu všech 3 bonusových surovin. Na furt. A to je znatelný bonus. Nehledě na to, že se (alespoň zatím) nezvětšuje. Takže vezme nějaké místo a to bere pořád. A věřím, že úrovně budou pořád zvyšovány, takže bude pořád lepší a lepší. Takže ano, divy se vyplatí. Některé jsou dá se říct potřeba pro postup o kousíček dál než bez nich. Některé jsou méně užitečné a pro někoho třeba i zbytečné. Z těch 6 divů já osobně využiji jen 3. Zbytek je (pro mě) bezvýznamný, protože bez těch bonusů se hravě obejdu. Což je taky tím, že jsem hráč, který má už vše hotové. Menší hráči to mohou využít, takže záleží opravdu jak se co komu hodí a co si v tom najde. Takže divy se určitě vyplatí, pokud hráč postaví jenom ty správné a potřebné. Změnu nepoznáte po měsíci, ale až za delší dobu. Ale to i například třeba v podnikání :) Taky investujete spoustu peněz a až v případě se to povede, se vám první výdělek vrátí třeba za 10 let až. Ale to jen pro případ, tyhle dvě věci se jinak samozřejmě nedají porovnávat.
 

DeletedUser1198

Guest
Jsem rád, že nemám vše hotové, jakmile bych už nechtěl nic nebo jen málo, byla by to nebetyčná nuda. Takhle alespoň stačím "nasosat" nějaká moudra těch, co už jsou daleko přede mnou a třeba mi to půjde lépe.O efektivitě u sebe hovořit nemohu, to bych musel válčit a na to já jsem prostě trotl :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ono nuda to je svým způsobem... člověk jen bojuje a vybírá. Ale pak tu má lidi co jsou půlka týhle hry a k těm se pak rád vrací. Teď když je venku hezky tak to není tak rušný, ale to přijde zas na podzim. Já třeba když s nudím, tak vymýšlím kravinky jako je ideální město a co bych kde mohl popřesouvat a z čeho bych mohl vyrazit ještě pár bodíků :D A prostě takhle blbnu. Takže dá se zabavit. A pak mám i trochu jiné "aktivity" v této hře. Takže se věnuji těm :)
 

DeletedUser1198

Guest
No jasná věc, každý se bavíme po svém. Také tak nějak počítám, co kam dám, ale moc dopředu ne, také mám i jiné aktivity :)
 

DeletedUser592

Guest
No já ještě žádný div nemám, ale pracuji na dvouch, no ty se mi hodit budou, takže na těch pracuji, z akademie asi nejvíce využívám kouzlo na vb a čas od času na zásoby, když se tenčí a potřebuji je.
 

Zharthuru

Mistr slova
Jestli dobře chápu nápad tak asi těžko projde , zrovna před několika týdny jsem se opět ponořil do své tvorby a měl jsem podobný nápad . Spojil jsem se s kolegou a ten mi vysvětlil , že současně používané přístroje v české republice a německu mají jen výjiměčně dostatečný hardware .
 
Nahoru