• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Rozšíření města

DeletedUser1148

Guest
GoldAngelcz no teď nevím ,jestli to bezmyšlenkovité nadávání atd. bylo na mě ,ale věř ,že když už napíšu ,že bych něco viděla jinak a chtěla někde změnu ,tak si to dobře rozmyslím.A za tím rozšířením navíc si stojím.;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ano, ty možná ano :) Ale jsem tady na fóru pomalu od začátku a věř že jsem viděl všelicos. Sám jsem aktivní na fóru víc než dost a mám přehled co see tu událo, stalo, napsalo a podobně. Viděl jsem už všechno a přál bych ti některý perličky vidět :D
 

DeletedUser592

Guest
Tak já netvrdím, že je to neefektivní taktika, nejsem úplně na začátku, ale spoléhat se jen na bonusovou výrobu si prostě zatím dovolit nemohu, také přemýšlím zda-li postavit ty úplně první dva divy nebo se na to vykašlat. Ale asi ne, možná později někdy.
 

DeletedUser1148

Guest
GoldAngelcz no já jsem také aktivní od té doby,co jsem forum našla a rozhodla jsem se sem přispívat.Vzhledem k tomu ,že nehraji moc dlouho tak jistě nejsem tak zkušený přispěvatel jako ty,ale máš pravdu ,že se tu občas objeví příspěvek ,že se až i zasměju.Ale většinou to přejdu a neřeším.:D Ale o tom rozšíření navíc nejsem jediná ,kdo by si to přál.Ale jedna z mála ,kdo není ve hře tak daleko jako ty a většina přispěvatelů.Takže to vidím z jiného pohledu a prostě by se to opravdu většině hodilo.;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já neříkám že ne :) I já bych rozhodně chtěl víc místa. O tom žádná. Ale nestavím všechno a nezlobím se, že třeba nemůžu mít všechny divy :) To je ono.
 

DeletedUser592

Guest
Náhodou to lidem usnadnili teď poslední dobou, jsem hráč od září a teď je tu toho více co pomáhá, kouzla, turnaje, divy...
 

DeletedUser1148

Guest
GoldAngelcz však jak jsem již psala....nezkoumám je ani zatím ,ty nové,protože nemám na ně místo a potřebuju něco jiného než divy.:) Ale i tak bych brala rozšíření dvě navíc ,ať ti co si je přejou mít ,si je můžou postavit.;)

mourimka já hraju od ledna ,ale baví mě to dost....možná bych měla i říci ,že jsem na tom závislá ,na té hře :p:D

Stačilo ,když přibyla ta Akademie....zabrala celé rozšíření...a ta je povinná.



//triple post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, vidíš. Třeba akademie. Každý na ní nadával, křičel, kopal kolem sebe. A bum, každý si v ní našel to své. Kdybys viděla co bylo za pozdvižení, když přišly divy do hry :) Spousta křičení, rozčilování se jak jsou divy k ničemu. Bum, do měsíce měl každý divy. Někteří dokonce právě všechny :D Takže, ono je to někdy takové zamotané s těmi lidmi :)
 

DeletedUser592

Guest
a zase to pomáhá a zužitkovávají se nebonusové relikvie :D

Já na změny nenadávám, mě přijdou dobré, kdyby byli od toho září, už bych byla jinde ve výzkumu.



//double post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sejki

Učedník
No treba u Akademii kouzel zjistis ze je nahouby az ju postavis a ta uz po tom co ju postavis nejde zbourat.... Takze argumentovat premyslenim nekdy bohuzel moc nejde kdyz zjistis na co budova je az ju postavis...:-(
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ano, to že akademie nejde zbourat není tak úplně ono, s tím souhlasím. Ale od vývojářů byl příslib, že akademie nás má provázet již po celou hru a bude to "možnost", která se bude vyvíjet pořád a pořád a pořád. Takže přibudou kouzla. Doufám že taková, aby opravdu v ní našel každý užitek.
 

DeletedUser1148

Guest
no já jsem třeba za Akademii ráda....kouzla využívám,zvlášť to na kulturu...akorát teď nevím ,jestli před tím než se objevila ve výzkumu ,byly informace o kouzlech ,které přinese a jejich využití.
 

sejki

Učedník
Kdyby sla treba takova Akademie kouzel zbourat tak bych hned mel vic mista ve meste - ale to ze je akademie kouzel nahoub yclovek zjisti az ju postavi... a pak uz zbourat nejde :-(

njn, ale kouzla zerou relikvie ktery sou potreba zase na zvysenou vyrobu surovin... tajez me to prinde jako vybijeni klinu klinem... zvetsim si nachvilu vyrobu za kouzlo ale spotrebuji relikvie ktery mi zvysuji vyrobu surovin... o vylepsovani divu s jejich spotrebe relikvii ani nemluvim....

informace o kouzlech nebyly, az akademii clovek postavil tak teprve zjistil co umi...



//triple post - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
njn, ale kouzla zerou relikvie ktery sou potreba zase na zvysenou vyrobu surovin... tajez me to prinde jako vybijeni klinu klinem... zvetsim si nachvilu vyrobu za kouzlo ale spotrebuji relikvie ktery mi zvysuji vyrobu surovin... o vylepsovani divu s jejich spotrebe relikvii ani nemluvim....

Ne, kouzla jsou za relikvie které člověk nepotřebuje na zvýšenou produkci. Opět, argument na základě nevědomosti. Je třeba si všechno přečíst a pak až psát :) Kouzla se věděla, protože s akademií byli tuším i oznámené. A to snad i ve videu od INNO.
 

DeletedUser1198

Guest
@GoldAngelcz z toho si nic nedělej, já jsem také mamonář (už jsem to někde psal také..) a také bych chtěl všechny divy. Ne snad ani proto, co přinášejí i když jsem za to moc rád, ale proto, že vypadají dobře a chci je mít. Na druhou stranu, jsem si vědom, že to zadarmo nebude (jestli se vůbec dožiju tolika úlomků v tom druhovém množství) a jsem ochoten si rozšíření koupit za diamanty, stejně jsem to už několikrát udělal :) Jinak bych se jistě choval, kdyby šlo úlomky měnit. Takhle jsem to prostě vytěsnil z hlavy a když se mi náhodou některý div povede dokončit, tak si ho pořídím. Tedy je pravda, že mě to moc netrápí, ale to je zajisté taky o přístupu ke hře. Je rozdíl si něco přát a nebo se "sejřit", že to nebude hned a nebo brzy. To je prostě také jen o přístupu ke hře: mohu si z ní udělat vyloženě taktickou záležitost, mít dopředu spočítáno, kolik a čeho budu potřebovat, abych byl NEJ a dokonalý a nebo jí hrát tak nějak "leháro" a smířit se s tím, že nebudu mít dokonalou produkci, či jiné odvětví a prostě se jen bavit tím, jak rostu a jak se mé město mění (ano, tento přístup je otázkou delší cesty, ale mě docela vyhovuje).
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ale ano, to já nikomu neberu :) Hra je od toho, aby sem chodili lidi odpočívat a bavit. Takže takový přístup je naprosto v pořádku :) Vlastně je to nakonec ten "správnější", když se to tak vezme :D
 
Nahoru