• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Rozšíření města

papap

Mistr slova
Jen tak mě napadlo,při rozšiřování města,jak je ten čtverec,jestli by nebylo dobré,třeba držením tlačítka myši a její posouvání tu plochu měnit.Že by třeba vznikl jakoby obdélník na rozšíření města atd.Příklad-mám u sebe pět manufaktur na výrobu mramoru a potřebuji je vylepšit na další úroveň,ale už potřebuji více místa na budovu.A takto by se to zvládlo jedním rozšířením,kdežto čtvercem min. na třikrát...:)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To je zajímavý nápad. Myslíš jako že by bys těch 25 políček co dá rozšíření mohl "tranformovat" na jakýkoliv objekt a prostě dát každý políčko kam je potřeba. Třeba místo 5x5 políček dát jednu řadu, takže 1x25? Případně třeba 3 řady kde by bylo v první 10, v druhý 10 a ve třetí třeba 5...?
 

papap

Mistr slova
Jj,asi tak.Prostě bys držel tlačítko myši a jejím pohybem by sis upravil ty políčka.Tak nějak anebo vymyslet jiný způsob,ale hlavní nápad je v té možnosti tvarování...:)
 

DeletedUser1198

Guest
Zajímavý nápad, občas by se hodilo políčka někde ubrat a jinam přidat, ale to je dle mého názoru přesně to, co neprojde ani omylem, hra by se velmi usnadnila. Mě se z těch nápadů nejvíce líbil ten sklad budov. Už jen ta představa, že si vybuduji několik manufaktur navíc a podle potřeby si je budu měnit, aby mi vycházela výroba jak potřebuji, to by byla "šupka", ale asi ani to nebude a ač nerad přiznávám, chápu, že nebude. I když na přestavbu města by to byl neocenitelný pomocník.
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 .... jjj právě ten mezisklad.Už jsem to někde taky myslím psala ,že by to tak fungovalo.Prostě aktualně nepotřebnou budovu si uložit do meziskladu a mít jí tam a později ji zase umístit ,až se ti to hodí.To mi tu trošku chybí.Tady je jediná možnost to zbourat.
 

Deleted User - 42211

Guest
Občas by se mi to taky hodilo, moci si přeorganizovat políčka, ať se mi všechno pěkně vejde :) Ale aspoň je člověk nucen se trénovat ve využívání maxima míst :D jako tetris :D
 

DeletedUser1148

Guest
regular96 máš pravdu.Je to kolikrát těžké vymyslet ,jak to udělat ,abych maximálně využila dané místo ,ale díky tomu zaměstnám mozek a je pravda ,že vždycky mě to donutí to nějak vymyslet ,aby to fungovalo.:)
 

DeletedUser1198

Guest
Při absolutním problému se ještě vždy dají smazat cesty.. je to trochu hardcore, trvá to dlouho, ale není vždy nutno mazat všechny. A vůbec nejlepší je, když potřebuju přestavbu v době, kdy přijedu z práce, unavený, bez invence, s mozkovým potenciálem 0,0 nic. ... po půl hodině zjistím, že jsem na tom hůře než před tím a celé znovu. Mozek už nechce, hra ale potřebuje. Tak musím znovu nastartovat. Takže "sokoban" na 10 minut trvá i hodinu :)
 

DeletedUser1148

Guest
no já když čekám na další rozšíření,tak si už kolik dní předem rozmýšlím kam ho dám a jak nejlépe využít prostor.Kolikrát jsou to harakiri ,ale zatím se mi daří využít každé místečko.Ale čím je město větší,čím jsem dál ve výzkumu ,tak je to těžší a těžší.Budovy potřebují čím dál více místa a takové místo 4x6 nebo něco podobného ,tak to potom je problém a dlooouhé rozmýšlení jak to udělat ,abych tu budovu mohla umístit.
 

DeletedUser1198

Guest
Tak to já tedy ne, na to nemám čas.. až na poslední chvíli tohle řeším, nemohu držet hru v hlavě moc dlouho, musí to "naskakovat" samo. :)
 

DeletedUser1148

Guest
:p u mě je to těžší.Mě to leze pomalu.....tak musím vymýšlet dlouho před tím ,než vůbec to rozšíření umístím.Protože jakmile ty budovy umístím ,tak to už nejde prohodit.:rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 ale no tááák, nepodceňuj svou šedou kůru mozkovou. Vždycky to nějak jde a když už si člověk myslí, že to dál nejde nebo nepůjde, stejně to nakonec nějak jde.
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 jj jde....teď jsem získala dvě rozšíření a až mě bolí hlava z toho myšlení :D:confused: ,ale ten rozměr 5x5 mi zatím vyhovuje.Dá se s tím pracovat.
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 ano to je fajn....hned mám to městečko hezčí :) ....jedno jsem si vymlátila v provinciích a jedno vyzkoumala.:p parááááda
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 hehe, hezký, já to v těch provinciích většinou protrpím (není-li to křišťálová provincie) a když už se nemohu dívat na to, jak svou neschopností nechávám decimovat vlastní armádu, tak je raději koupím :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 taky někdy vyjednávám....když vidím co proti mě stojí a vím ,že to nedám ,tak radši zaplatím,než ty moje těžce vytrénované vojáčky ztratit.Ale rozšíření za to stojí :p
 

sejki

Učedník
Nešlo by přidat par rozšíření za peníze? Pořád přidáváte nové budovy - jako teď ty Prastaré divy (podle videa jich bude celkem 6...), ale kde na to máme brát místo? Dvě tři rozšíření města vy se hodilo aby bylo kam ty budovy postavit - jak Trpaslíci, tak i Víli ještě více zabírají místo a ty tři rozšíření na dobu jsou tak akorát na pokrytí zvětšení prostou vylepšených staveb -a kam zase nacpat trpasličí divy a vílí divy?
 

DeletedUser1148

Guest
sejki i já jsem pro....mám pocit ,že jsem to možná i někde psala....ale bez odezvy ,bohužel :(
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ano, divy jsou tu proto, abyste mohli postavit všechny :rolleyes: Jak se tu tisíckrát zmiňovalo od různých lidí, u téhle hry se má přemýšlet a volit obezřetně co potřebujete a co ne. A ne stavět bezhlavě všechno co vidím a co můžu. Já nevím, ale někteří postrádají smysl této hry. Nechápu.
 
Nahoru