• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, je možné opravdu všechno, třeba jednoho dne dostanete za každé přihlášení 100 diamantů, kdo ví! Každopádně jedná věc se v Elvenaru NIKDY nestane. Tou věcí mám na mysli napadání měst ostatních hráčů. Elvenar je mírumilovná hra, přičemž vám mohu s čistým svědomím slíbit, že tohle tu nikdy nezavedeme. Takže jak řekl kolega Ódin, zbytečně malujete čerta na zeď. :)

Nicméně ano, jsme si plně vědomi toho, že někteří hráči nevidí smysl v tom mít postavené kasárny. To ovšem chceme změnit. Připravujeme tedy novinku, která vám dá více příležitostí, kde vaše jednotky můžete použít. Ale bude to dobrovolné, pokud boji neholdujete, nic se neděje, stále můžete zůstat u diplomatické strategie. ;)
 

DeletedUser312

Guest
Nikde není psáno, že budou hráči bojovat proti sobě
ani já tam nic takovýho nepíšu ;) pročti si to znova :)
a co není řečeno musí být hledáno ;)
Screenshot_71.png


uvidíme co z toho vypadne ;)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Raduzz, opravdu mám číst znovu já?! Nevidím ve svém předchozím příspěvku nějaký konkrétní nick... ;)

To je tzv. příběh, neboť hra Elvenar má vyprávět příběh s dějovou linií a příběh má za úkol upoutat čtenáře, pokud se nemýlím. Při rozboru této zvýrazněné věty si můžeme položit následující otázky:
  1. Kdo, případně co, je zloděj a bandita?
    Odpověď: Nikdo, neboť výrazy zloděj a bandita pouze zapadá do příběhu. Zloděje, či banditu můžeme obecně chápat jako barbara, přivandrovalce, apod.
  2. Lze útočit na jiné hráče?'
    Odpověď: Nikdy nešlo, nejde a nepůjde útočit na jiné hráče!
 

DeletedUser312

Guest
to zapadá... vysvětli mě proč mě bude někdo ochraňovat před něčím co nepřijde ;)
 

Ladus

Znalec fóra
Už keď sa tu rozbehla diskusia o tom čo príde v budúcnosti, nemáte nejaké info ohľadom vydania InnoGames TV January episode? Predpokladám, že tam by sme sa mohli dozvedieť viac o tom aké nové rozšírenie nás čaká.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za otázku, bohužel tě zklamu, další klasický díl InnoGames TV nás čeká až příští měsíc. Na leden si pro nás tvůrci připravili speciální díl věnovaný přeřekům a nepovedeným záběrům. ;)
 

Eragon92

Znalec fóra
Eragon92: Jestli myslíš to vánoční video, kde naznačovali, co nového přinese rok 2016. Tak tam opravdu jen naznačovali :D Ale co se týče těch provincií, tak z toho, co tam říkali vyplývá, že budeme moci společně bojovat v provinciích. Společně, ne proti sobě. Zřejmě se to spustí jako nějaký event, kterého se jednoduše bude moci zúčastnit více hráčů.

No to je mi taky na prd, protože okolě mě není zrovna moc aktivních a nebo ocohotných hráčů :D :D. Taky proto teď mlátím provincie co to jde než to zavedou protože kdo ví jak to pak bude a nerad bych uvízl na mrtvém bodě. Uvidíme co příjde, každopádně jsem rád, že napadání měst nehrozí.

Ahoj, je možné opravdu všechno, třeba jednoho dne dostanete za každé přihlášení 100 diamantů, kdo ví! Každopádně jedná věc se v Elvenaru NIKDY nestane. Tou věcí mám na mysli napadání měst ostatních hráčů. Elvenar je mírumilovná hra, přičemž vám mohu s čistým svědomím slíbit, že tohle tu nikdy nezavedeme. Takže jak řekl kolega Ódin, zbytečně malujete čerta na zeď. :)

Tak to jsem teda zvědav, protože já je mám jen po lvl abych mohl mít 5 míst na rekrut. A ani kasárny nemám kdo ví jaké. Na souboje jsem docela levý :D takže dávám většinou přednost obchodu.
Jsem zvědav s čím tvůrci příjdou, hlavně mě zajímají ty provinicie :)

//Sloučen double, zkráceny citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
No to je mi taky na prd, protože okolě mě není zrovna moc aktivních a nebo ocohotných hráčů :D :D. Taky proto teď mlátím provincie co to jde než to zavedou protože kdo ví jak to pak bude a nerad bych uvízl na mrtvém bodě. Uvidíme co příjde, každopádně jsem rád, že napadání měst nehrozí.
Nepochybuji o tom, že to půjde i se členy ze společenství, nejen se sousedy. A tipuji, že se to bude odehrávat již v dobytých provinciích. Uvidíme, už aby to tu bylo :)
 

DeletedUser1166

Guest
Sice odbočím od aktuálního tématu vzájemného napadání (které však jest už imho dostatečně vysvětlené/vyvrácené), ale chtěl bych se zeptat, jestli je typ run v závislosti na druhu provincie opravdu random? Protože například ocelové provincie mi dávají téměř vždy modré runy... Máte ještě někdo podobné zkušenosti?
 

DeletedUser312

Guest
to se pleteš... oáza ti dá dycky ty runy který nepotřebuješ... na barvě nefrčí :D:D:D

ber to takhle ...
máš 2 druhy run a 9 druhů oáz 2:9=..... jedna oáza ze který bys podle toho neměl dostat žádnou runu :rolleyes::eek:

máš 4 druhy run a zas 9 druhů oáz 4:9= zase je tam jedna která by měla bejt dycky rázdná:oops::oops:

nevěřím že by někdo programoval 4x2 oáz jedním způsobem a tu devátou tak aby dávala pokaždý jinak .....

spíš bych řek že to že tam máš tu kterou tam máš je veeeeelká náhoda .... takže platí to co je v prvním řádku :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ladus

Znalec fóra
Rád by som sa niečo opýtal hráčov, ktorí už majú divy na vyššej úrovni.
Zajtra dokončím výskum trpasličích prastarých divov. Mám pripravených 15 provincií na 7/8.
Otázka:
- pokiaľ vylepším Svätostánok na úroveň 5 a vyskladám do neho 9 potrebných rún na úroveň 6, budem aj naďalej z provincií získavať modré runy?

Keby som ich náhodou vďaka tomu prestal získavať, tak radšej ešte počkám na vylepšenie svätostánku. Ak to tak nie je, tak sa do toho hneď pustím a nebudem zbytočne čakať.

Vďaka za skorú odpoveď.
 

DeletedUser34

Guest
no ja zatial cakam na vylepsenie 5 urovne divu ale myslim ze tie runy padaju nahodne ale netušim ci aj po 2 vlozeni run este padaju
 

Maatina

Znalec fóra
Mohu někde získat rozpis úrovní divů? Tak, jak je u budov, co mi jednotlivé úrovně přinesou a co mě budou stát?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Na mapě nijak, musíš do města. Z mapy poznáš pouze to, kdo má už vyzkoumané trpaslíky (respektive kdo se právě nachází v trpasličí době) a celkově v jaké době se nachází. Z čehož můžeš odvodit, že může mít prastaré divy svojí rasy (trpasličí mít samozřejmě ještě nemusí mít, ani když bude už v 6. době). Ale jinak nepoznáš nic :)
 
Nahoru