• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

DeletedUser34

Guest
no dovolte zhodnotenie divou

1. dekorácia : ako dekorácia je to krásne určite skrášli vaše mestečko a dodá mu iskru
2. účelnosť po prvom nadšení a vytriezvení účelnosť divou je úplne minymálna či už na 1 alebo na 10 úrovni
3. stratovosť je tam naozaj veliká na vašich runách bonusovích ktoré máte na 3 urovni to je prach , elixir, drahoam

zhodnotenie div si postavte len ak máte dostatok miesta a chcete nejakú novú dekoráciu ale odporúčam ho nechať na 1 úrovni
inak dosť olutujete keď budete míňať svoje bonusove relikvie na suroviny na 3 urovni
aj keď sa bonus na 10 úrovni tvári naozaj krasne podľa mňa sa to neoplatí
toto je moj názor

len jedna vec na koniec vývojári to sice krasne nakreslili ale nie celkom premysleli
neviem prečo nezačínali na 2 urovni divu zo záladnými surkami ako su kamen drevo ocel,a postupne ako by urovne rástli by mohli dať ine relikvie višieho typu
no asi to bolo trošku narýchlo šité pre hráča na IV úrovni výskumu je ten div lividačný hold kazdy si musí rozmyslieť či si zlikviduje vyrobu surovin 3 urovne alebo bude mať div :D
 

Eragon92

Znalec fóra
Taky jsem z divů nakonec dost zklamán... Utrácet bonusové relikvie a ještě 3 typu se mi teda vůbec nechce když se podívám na to co za to dostanu...

Vyzkoumáne je mám ale max. postavím ten křišťálový maják na 1 lvl a toď vše. Ale při počtu provincií co bude k tomu třeba + místo to asi hned tak nebude
 

DeletedUser180

Guest


Hmmm. Tak teda nevím, ale tohle je hodně špatná statistika. U druhého divu to mám podobně.
Z takovou mi to shánění run, bude trvat tak půl roku.

Nehledě na to, že to stojí už nějak moc vojenských jednotek a vyhrávám jen o pár vojáků
 

DeletedUser34

Guest
ako znie tá stará veta ?

Divi sa dajú kúpiť za diamanty a o to presne šlo nakúpiť diamanty :D

ako keby som to nevravel už pred spustením divou :)
a po zakúpení a postavení príde ďalší trest pre hráčov vo forme vylepśenia divou kde vám vezmú relikvie na najdrahšiu surovinu

ano naskýta sa tu otázka ?
nikto vás nenúti si divi kupit alebo postaviť
ale pride veké ALE
ak chce niekto nejaký bonus alebo niečo naviac v tejt hre tak jedine zacvaať
hold bizňis je bizňis :D

:)) alebo druhá možnosť ako píše Grepsis počkať si tak pol roka a dufať že snáď niekedy padnu tie správne runy

nakoľko aj runy získane z podporovania iných divov su nahodne a po vlžení sa môžu zmeniť na črepi hold cesta je to dlouhá a trnitá

:D :D :D
berte to len ako male skonštatovanie momentálnej situácie :D
 

DeletedUser37

Guest
bylo by možné získat runu pomocí splnění některých úkolů nebo nalezení kousky run při motivaci jiných hráčů ?
Jelikož se těžko takto získávají a zvlášť když každá druhá se hned rozbije. Děkuji.
 

DeletedUser34

Guest
vážný moderátori chcem sa opýtať jednu otázku keď predám prastarí div tak sa mi relikvie doň vložené vrátia naspeť alebo je to stratené ???????
 

Frigg

Guest
Pravdu díš GoldAngelcz...

Prodej prastarých divů
Prastaré divy mohou být prodány, ale při jejich prodeji myslete na to, že vaše město ztratí veškerý bonus vztahující se k dané budově a nevrátí se vám žádné zdroje.
Informace je na konci https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Prastaré_divy

bylo by možné získat runu pomocí splnění některých úkolů nebo nalezení kousky run při motivaci jiných hráčů ?
Přesunula jsem tvůj příspěvek sem do diskuze, ale pokud bys to chtěl navrhnout jako doplnění hry, zkus to napsat se všemi náležitostmi sem
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?forums/nápady-a-návrhy.13/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser180

Guest
Může mi někdo prosím říct, jestli je tohle opravdu v mezích nějaké statistické normálnosti ?
Nebo mám prostě blbej účet ?
image.php


Opravdu se mi tohle nezdá zrovna v pořádku.
 

Santerr

Veterán
Máš asi nehoráznou smůlu, ale taky si myslím, že to normální není, neřeknu, kdyby ti chyběla třeba už jen jedna runa, ale toto... o_O
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Úlomky run se sčítají ze všech divů, nikoliv jen z jednoho. Pokud se Ti runy rozbily jen u jednoho divu, tak se obávám, že je to spíše smůla. :(
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ber to pozitivně. Ještě 3 rozbitý a máš jednu celou ;) Holt pech no. Ale říká se... neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Tak kdo ví :D
 

DeletedUser76

Guest
Ty jo , teda já bych tedy než ty runy brala raději lásku :rolleyes:.
Nechceš zaletět Zlatý Anděli ?
Když máš ty křidýlka a Grepsíkovi pak můžeš ode mne hodit nějaké ty runy ;):D
 

DeletedUser180

Guest
Zajímalo by mně, proč dostávám neustále runy jen na jeden div a na ten druhý skoro vůbec.
U Vysoké zvonice, mám už všechny runy + dosávám další, zatímco u Svatostánku, mám je 4 runy.





Navíc u Vysoké zvonice, jsem snad jen jednou dostal úlomek, jinak samé runy, ale u Svatostánku je nedostávám vůbec a všechno mi v podstatě jde na úlomky (ta 4 runa u Svatostánku je z úlomkú)
 

DeletedUser34

Guest
no ono to dava nahodne ale neviem ako to presne je ja mam na bete postavene oboje a stale my chodia modre a zelene runy aj ked trpasličie divi mám tiež vyskúmané mozno že provincie zviśimy surovinamy davaju ine runy ale to neviem presne
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nemusíte zoufat, ono od úrovně 6 je zas využijete. Takže to, že máte pár úlomků navíc, není až tak úplně zbytečný a nemusíte si z toho škubat vlasy :D Budou se vám ještě hodit :)
 
Nahoru