• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

DeletedUser76

Guest
Já se omlouvám, ale mám vážně v tom zmatek.
Takže tenhle dotaz je k vedení.
A) Nevím zda ta možnost je už od tohoto oznámení teď ve hře či teprve bude zavedena ( mám na mysli aktualizací hry)
B) Nedočetla jsem se nic o tom, když už jsem za výzkumem IV (dělám výzkum VI ) jak se k runám dostanu.
C) Pokud je novinka již zavedena nenašla jsem nic ve výzkumu.
 

DeletedUser254

Guest
Ahoj.
Zrovna včera jsem nad tímhle hloubal, a chtěl jsem na to založit i téma, protože se tady pořád všichni rozplýváte nad těmi divy, ale nikde o tom nejsou žádné informace.

Taky by mě zajímalo spousta věcí. To druhé téma - oficiální - mi teda zamotalo hlavu ještě víc. Je v tom docela nejasno.
 

DeletedUser34

Guest
no zavedena je ale asi ju odhaliavo viskue az po aktualizacii ako to spravli na bete
za dalšie po vlzeni do stromu vyskumu ju budu musiet všetci skumat ako bezny viskum a je jedno ci sme uz na VI vekuproste sa vratiš na koniec IV doby a tam do nej nahadžeš 75 bodo vyskumu a nehorazne vela minci a kladiv :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za otázky!

Co se týká zavedení prastarých divů do hry, tak můžu jenom napsat, ať se necháte překvapit. Na českém serveru jsme je ještě nezavedli, zatím jsme jenom tuto novinku představili.

Jak se dostanete k výzkumu na konci IV. kapitoly, když už jste pokročili až do kapitoly VI.? Nebojte se, ve stromu výzkumů bude otevřena nová technologie, ke které se bez problémů dostanete.

Máte další otázky? Náš super Správce Wiki Ódin pro nás připravil velmi podrobný popis prastarých divů, neváhejte tedy a zavítejte na naši Wiki!
 

DeletedUser485

Guest
Také jsem si přečetla Wiky o Prastarých divech a už se těším. Jen si ještě budu muset chvíli počkat, ještě nejsem tak daleko ;).
 

DeletedUser180

Guest
Saprloť, Já se vyděsil že jsem něco prospal a prodovolenkoval a ono to ve hře ještě není.

Od kdypak to asi do hry bude patřit ?
Abych něco nepropásl.
 

iDavis

Legenda
Nech robím čo robím, ja tomu celému nejak nerozumiem. Každopádne čo som to študoval na wiki, vyzerá to naozaj na kopu nových možností tak určite sa je na čo tešiť. To už aby som sa poponáhľal vo výskume, som zatiaľ v 3. kapitole.
 

DeletedUser254

Guest
Asi nejvíc jsem zmatený z těch úlomků.
Nevím jestli jsem to správně pochopil, ale každý runový kámen se rozpadne na jiné úlomky a ty pak musím sbírat ?
To znamená že budu sbírat třeba 5 různých úlomků, ze kterých potom vznikne 5 nových run ? Nebo se mi to poskládá do těch samých run, které se zase rozpadnou ?

Jinak ještě nebudu zmatkovat, protože to není ve hře a nevím jak to funguje v "reálném" stavu. Ono na papíře se vždy složitě vysvětluje něco co při pohledu a ošahání pochopíte během chvilky.

Co mi malinko nesedí, je pomáhání za pomocí výzkumných bodů. Neříkám že klidně nepřispěju, ale pokud počítám že hráčů ve společenství je 25, tak bych v podstatě musel ty body ještě kupovat aby nikdo nebyl tratný + potřebuju taky výzkum pro sebe.
Tohle je podle mého špatně nastaveno ( tedy pokud jsem se v tom zorientoval dobře )

A tahle věta je pro mě naprostá záhada a moc ji nechápu : "Nejlepší hráči budou za své investice odměněni úlomkem a/nebo vědomostními body! Nezapomeňte, že i když je váš prastarý div postaven, tak i přes to pro vylepšení na úroveň 6 budete potřebovat sadu 9 nalezených run, což znamená, že se jedná o alternativu k jejich získání přes dokončenou provincii. Přispěje také k rozvoji vašeho města."
Tak Já mu přidám vědomostní body a jako odměnu dostanu vědomostní body ? Mám v tom docela chaos.
 

DeletedUser34

Guest
nie za dobytie provincie dostaneš runu
potom prejdeš na div sveta a daš runu použiť
ak na kruhu divu sveta zasvieti simbol runy si okrok blisie k ziskaniu stavby divu
ale ak sa po vlozeni runa rozpadne to znaci ze uz na danom mieste je uz aktyvna runa a zmeni sa na crep a po nazbierani 10 crepov si zlozis vlastnu runu podla potreby
keď vložiš do kruhuvšetkych 9 run tak ti dovoli postavit div v meste
 

DeletedUser34

Guest
a tá matúca veta troška ju tozmatujem :)
no keď sa ti podarí zvíšit div na 5 úroveň pomocov bodov viskumu ktore ti ta nasačuju ostatný hráči alebo aj ty sam tak na 6 poslednu uroven budes potrebovat znovu 9 run aby ti to skocilo na 6 uroven
odmeny dostava prvich 5 hracov ktori vložia najviac bodov viskumu do divu prve tri miesta dostanu aj runu aj body visumu 4 a 5 miesto len body viskumu
 

DeletedUser254

Guest
protokol : člověče tys to teda fakt rozmotal :)

Ale to se vysvětlí. Já si to jen nedokážu vyfantasírovat jak to teda bude. Jsem spíše na ty technické věci než na představivost.
 

iDavis

Legenda
Na wiki je časť návodu o prastarých divoch rozdelená do 3 kategórií, jednou z nich je Prastaré divy trpaslíkov. To sa ako dá, však byť trpaslíkom v hre nie je možné, trpaslíkov môžme mať iba ako "návštevu", alebo mi niečo uniklo?
 

DeletedUser34

Guest
prastari div trpaslikov ziskaš ako posledny vyskum trpasličej éry
 

DeletedUser34

Guest
no hlavne neboj aj ked budu trva to bez diamantou dost dlho než získaš aspoň jediny div :)))
 

DeletedUser273

Guest
Moc pěkný spestření hry,už se moc těšíííím,sice mě chybí do konce éry IV. ještě cca 10,5 výzkumů,tj asi 481 bodíků,ale hlavně,že se dočkám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru