• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Označení měst s Prastarými divy

luterina

Veterán
Ahoj,

ráda bych, když přijdu na mapu světa, měla označené město - které vlastní Prastaré divy - např. ikonkou runy, také by mohl počet ikonek run odpovídat počtu ve městě umístěných budov Prastarých divů.

Děkuji. :)

luterina
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zharthuru: to jsou sousedi co se nachází v 6. době

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Já portál nemám a už divy stavím, to samé člen společenství který div má, také portál nemá, tedy nemám jak na mapě poznat, kdo divy vlastní.
 

Santerr

Veterán
Jak psal mistr zelená lamička ;), portál má ten, kdo je už v etapě trpasličí, s divy nemá nic společnýho. Otázkou ovšem je, k čemu je ti to potřeba vidět na mapě. Pokud chceš někomu přispívat VB do divů, je lepší se domluvit se členem společenství nebo se sousedem, kteří už divy mají a přispívat jim body tam.
 

luterina

Veterán
Tak jistě členům společenství přispívám, ale bodíků mám celkem dost na příspěvky více hráčům, tak bych je bez psaní si na papír - a taky by to bylo krásné takto viditelné, vždyť i ten portál je moc krásný - hned našla a oběhla a bodíky rozdělila, myslím, že strategické to je. :)
 

Santerr

Veterán
Tak já třeba přispívám jen pár hráčům, takže si pamatuji komu a nemusím si to psát na papír. :p
 

luterina

Veterán
Stoprocentně, a když se objeví další co divy má, tak to nezjistíš dřív, než když ho navštívíš, a určitě denně navštěvuješ všechny! :p:D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Rozdávat bodíky všem není moc strategický :) Sponzorovat jednoho hráče ano (případně víc, kde získáš odměnu - proto se většinou darují body hráčům mimo cech, aby se získaly runy) . Tam pak máš jistotu odměny :) Dávat všem okolo je sice moc hezké, šlechetné, obětavé a další krásná slova která hřejí človíčka u srdce, ale to je asi tak vše :) Z hlediska hry a nějaké strategie je to spíše plýtvání bodů a pro tebe samotnou spíš prodělečné. Opravdu je rozumnější zaměřit se spíš na pořádnou pomoc jednomu/dvoum hráčům, než zanedbatelnou pomoc spoustě hráčům.
 

Santerr

Veterán
Luterinko, navštěvuji denně všechny sousedy, ale ohledně motivace, nedávám jim body do divů, na to mám někoho jiného ;). A v podstatě dávám body do divů jen jednomu hráči, když má plno a nebo div zlepšuje, dám body dalšímu hráči, takže v podstatě to opravdu není problém si pamatovat :D. Je to jak píše lamička, dávat body všem je nesmysl.
 

Zharthuru

Mistr slova
Tedy jste měli pravdu s tím portálem , mají ho taky . Co se týče sousedské výpomoci tak pomáhám všem kdo jsou v dosahu , když potřebuji zlato a chybí mi pár drobných třeba na vylepšení nástrojárny .:confused:
 

luterina

Veterán
Dávat body všem dostupným sousedům a členům nevidím jako nesmysl, jakákoli pomoc je věc dobrá - vždy se hodí každý bodík, každá mince, každé zásoby - a mít označené město runou, když v něm jsou Prastaré divy, je v podstatě stejně tak významné, jako je tomu mít označené město Trpasličím portálem. Já bych za to byla moc ráda. :)
 

DeletedUser254

Guest
Hmm ....
To bych i bral. Taky jsem teď pátral po okolí komu bych mohl postrčit výzkum.
Takový ukazatel by se hodil.
Nebo by stačilo dát do vyhledávání v žebříčku možnost "zobrazit hráče z divy"
 

DeletedUser34

Guest
uplná zbytočnosť keď motyvuje susedov tak po otvorení mesta je hned jasne ake ma divi tak ze toto je irelevantné :mad::D
 

luterina

Veterán
..je jasné až když vstoupíte, ne však než vstoupíte - tak jak je tomu s Trpasličím portálem - nemáte na mapě světa přehled ihned kde co přibylo - co kdo vlastní...
 
Nahoru