• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Vicky1177

Mistr slova
"4x produkt základní manufaktury (9 hodin)" @iDavis
"Produce either Warrior Masks, Decorative Pillars or Wooden Chests 4 times" Elvengems

Nic o bonusu...
 

prchlik

Znalec fóra
Máme se ženou událost ve stejné fázi.
Stejný počet hotových úkolů, žádné utracené klíče a rozdíl v počtu nasbíraných klíčů je 4233/5061.
To je víc jak 800.
Klíče kolem města sbíráme oba.
Takový rozdíl po šesti dnech eventu mě dost překvapil.
To není možné. Ze sběru dostaneš za celý eventu cca 800 klíčů. Rozdíl musí být způsobený něčím jiným.
 

Angedev

Velmistr písma
@Vicky1177 Když máš vyrobit konkrétní produkt s konkrétní dobou výroby, tak se počítá vždy jen z jednoho typu manufaktury. Ale když máš vyrobit množství zboží, tak se to sčítá, a můžeš využít i výroby třeba ze setů nebo z rostoucích budov. Minule to bylo stejně :)
 

Showstall

Pokročilý žák
Ahoj, skladu polárního medvěda a pandu, jestli tu diskuzi chápu dobře, tak když je smažu (jsou z páté kapitoly), tak se objeví znovu a akademii a já si ušetřím cca 120KR na jeho postupném vylepšování?
 

Showstall

Pokročilý žák
Jak se dělá překlad? jen pro zajímavost, že se druhý úkol zobrazil v originále. úkol_36.jpg
 

GorGlin

Veterán
Rozdíl musí být způsobený něčím jiným.

A čím?
už jsme oba v denních úkolech, takže je jisté, že oba máme stejný počet ukolů hotový
oba jsme si vyzvedli 100 klíčů z mailu a ani jeden z nás ješte neutratil zatím nic

takže zbývá sběr kolem města
nebo myslíš, že hra neumí sčítat?
 

amalka45

Znalec fóra
zdravim jsem na ukolu vyrob opar nebo technologii no ani jedno nemuzu splnit nemam opary a nemam relikvii a neni ani moznost ji vyzkoumat na bojisti.....tak asi podzimni udalost neudelam technologie jsem ve fazy vyzkumu kde je 250 000houbicek......k tomu nemam co dodat je to na dlouho,tak me to mrzi ze nemuzu hrat .....
 

prchlik

Znalec fóra
A čím?
už jsme oba v denních úkolech, takže je jisté, že oba máme stejný počet ukolů hotový
oba jsme si vyzvedli 100 klíčů z mailu a ani jeden z nás ješte neutratil zatím nic

takže zbývá sběr kolem města
nebo myslíš, že hra neumí sčítat?
Tak to zkusíme spočítat.
Dnes je sedmý den eventu. Klíč na sběr se objeví jednou za hodinu. Dává 1-3 klíče. Vezmeme dvě extrémní situace. Buď vždy bude jenom jeden klíč a nebo vždy budou tři klíče.
Varianta pro jeden klíč. 7*24*1=168.
Varianta pro tři klíče. 7*24*3= 504.
Rozdíl je 336. Toto je ovšem extrém. Rozdíl bude výrazně nižší. V každém případě i tento extrém je výrazně méně než tebou zmiňovaných víc jak 800.

Takže jste určitě museli udělat něco jinak. Něco utratit nebo si vyzvednout ještě jinou odměnu nebo něco.

PS: Z několika eventu mám osobně potvrzeno, že ze sběru dostanu za celý event 800-850 herní měny. Už z tohoto pohledu je tebou zmiňovaných rozdíl nemožný, aby byl pouze a jenom ze sběru.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@amalka45 , relikvie se dají ještě získat z truhliček z odměn za motivaci souseda, a recepty co dávají opar se dají některé vyrobit bez požadavku na kouzla, třeba jen za rozbité úlomky run a zlaté úlomky kouzel nebo ještě stihneš dát i výzkum technologie, držím palce a přeji hodně štěstí :)
 

GorGlin

Veterán
Už z tohoto pohledu je tebou zmiňovaných rozdíl nemožný, aby byl pouze a jenom ze sběru.

Ta čísla jsou fakt, stejně jako to že jsme oba měli splněny všechny, do té doby, splnitelné úkoly.
Také jsme oba vyzvedli 100 klíčů z mailu a jsme na hře každý den, takže každodenní 45 klíčů máme také oba.
A oba nemáme na veverce rosvícenou jedinou hvezdu a na hlavních odměnách mám artefakt měsíčního medvěda, prastarou vědomost 20 a artefakt mesíčního medvěda.
To je pokud vím počáteční stav, pokud bych byt jedinkrát utratil klíče, musel bych to tam vidět.

Tedy pokud, podle tebe, není možné aby rozdíl vznikl sběrem klíčů v okolí města, tak jak?
 

GorGlin

Veterán
Ne, to číslo mě překvapilo a pečlivě jsem prozkoumal všechny parametry.
nevím o ničem jiném
nikdy se mi nestalo abych přišel po třech hodinách a sebral 11 klíčů v okolí města
 
Nahoru