• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

prchlik

Znalec fóra
@GorGlin , a nemá jen jeden z vás ve městě tu budovu obchodní stanice, co dává okolo města dvojnásobek sběru?
Pokud se nepletu tak stanice dává jenom jeden klíč navíc při sběru a ne dvojnásobek.
GorGline pokud někdo nevytahne log soubory, tak budeme jen spekulovat. Rozdíl víc jak 800 bodů nemůže být po šesti dnech eventu způsoben sběrem. To jsem ti dokázal.

PS. Manželka si natajno koupila klíče a teď se směje, jak máš hlavu zamotanou. ;)
 

PenyMarket

Znalec fóra
A co odměna z akademie kouzel?
Já tedy zrovna teď nabídku klíčů nemám, ale ten soupis odměn se stále mění.
 

GorGlin

Veterán
Je zajímavé sledovat co všechno jste ochotni vymyslet aby jsem se vyhnuli tomu, že hra blbne.
Ale nechme toho, já to ženě přeju.
Nechci aby jí to někdo rozbil.
 

Prealiena

Velmistr písma
Nechtěla jsem říct o tobě ani o tvé ženě nic špatného.
Akorát mě opravdu zajímá, jak je něco takového možné. Pokud by se to dalo nějak replikovat, mnoha lidem by se to hodilo, kdyby jim scházela poslední relikvie. A pokud je to bug, tak by o tom měli vědět vývojáři, aby v příštích eventech někoho neznevýhodňovali.
Říkáš rozdíl 800 klíčů po šesti dnech eventu a to je hodně.
 

luterina

Veterán
Máme se ženou událost ve stejné fázi.
Stejný počet hotových úkolů, žádné utracené klíče a rozdíl v počtu nasbíraných klíčů je 4233/5061.
To je víc jak 800.
Klíče kolem města sbíráme oba.
Takový rozdíl po šesti dnech eventu mě dost překvapil.

Prosím a jak se vám vlastně tolik klíčů za 6 dní podařilo získat? Nějak se nemůžu dopočítat, za 6 dní by měly všechny úkoly, včetně těch odemykacích, dát 3259 klíčů + , jak vypočítal @prchlik , maximálně okolo města ze sběru, 504 klíčů, to je 3763 klíčů, kde jsi tedy ty vzal těch dalších 470 a kde tvá přítelkyně těch dalších 1298 klíčů???
Za nákup diamantů byly jako dárek taky klíče, nekupovali jste?
 

prchlik

Znalec fóra
@luterina zkusíme ten výpočet ještě jednou.
1. Všechny úkoly dohromady dají za 6 dní. 3304
2. Denní bonusy dají 270
3. Sběr okolo města za 6 dní cca 240 ( berte orientačně) bez bonusové budovy
4. Bonus do začátku plus email 200
5. Milníky v úkolech 300.
Suma sumárum 4314 klíčů.

Jestli jsem na něco zapomněl tak mě doplňte
 

luterina

Veterán
1. Všechny úkoly dohromady dají za 6 dní. 3304
to mají na elvengames špatně? měsíčník úkoly do dne 6.jpg
 

DeletedUser7322

Guest
..klice jsou prece take v truhlach..zatim jsem si jich
behem eventu cca 800 vylosoval..

..prominte,nedocetl jsem na zacatek,ze nemate zadne utracene..

//Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dodoch1

Pokročilý žák
Ač nechci kritizovat, musím. Tato událost a nejen tato není určena začínajícím hráčům a dokonce dělá problém i v úrovni IV. Tolik požadavků na kouzla, VB a hlavně relikvie není možné splnit. Navíc v menších městech na 1. a 2. úrovni se dostávají hráči do svízelné situace, kdy naráží na nemožnost získat odpovídající provincii pro výrobu potřebných relikvií pro akademii kouzel. A tak končí. Už se dokonce stalo, že byla přerušena denní dávka klíčů, což jim neumožní ani získat něco málo kouzel nebo bojovníků. Vypadá to, že tvůrci úplně pohrdají potencionálními zájemci o hru. V našem společenství proto končí řada nových hráčů.
 
@dodoch1 ano, eventy jsou pro začínající hráče těžší. Nicméně, spousta úkolů se dá splnit pomocí turnajů nebo věže věčnosti! Kouzla se dají získávat z turnaje 5 ze 7 dní v týdnu! Ještě lépe se z turnaje získávají relikvie, protože ty nese každá provincie.

to s denní dávkou klíčů nechápu.

Jinak, na I. a II. úrovni je důležité hlavně ovládnout hru. Není důvod se starat o události. Odměny rychle zastarávají a události se točí co 3 měsíce minimálně
 

Lovec Krys

Legenda
@dodoch1 To je tak, když se spousta úkolů převezme (a případně trošku upraví (ale jenom trošku, aby nebyly moc "lehké")) z loňského eventu, zatímco odměny jsou řádově horší než by odpovídalo loňským úkolům (ty úkoly byly hnusné, ale odměny stály za to, pro toho, kdo měl na to je udělat).

Ono to vypadá, že většina úkolů je šitá na míru (obtížnosti) pokročilejším hráčům, zatímco odměny na míru spíše začínajícím hráčům (pro spoustu pokročilých hráčů je většina odměn vyloženě nedostačující či úplný odpad).

Získané artefakty si přeměň na loňské a ty si nech na příští rok.
 

GorGlin

Veterán
U malých měst je to odtížnější, ale je to věc volby.
když zjistíš, že ti hlavní odměna stojí za to, tak zastavíš všechno ostatní a podřídíš hru eventu.
Malá města si prostě nemohou dovolit dělat víc věcí na jednou.
horší je to se starými ptáky a medvědy
můžeš si je sice vyrobit v remeslné výrobě, ale je ti to k ničemu, protože vyhlídka na jejich vylevelní je v nedohlednu
 

Banderoi

Znalec fóra
K čemu další medvěd když mi neustále chybí krmení??????Uvažuje se o zavedení výroby krmení?Nemíním u toho sedět v kuse abych nějaké získal,už tak u toho dřepím více než je zdrávo!!
 
Nahoru