• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

iDavis

Legenda
Keď vidím túto udalosť, chytá ma nával hrateľnosti.. :rolleyes: (#minulyrok)

No v každom prípade, medveď je po viacerých zmenách, ktoré spravili na základe spätnej väzby hráčov z bety určite zaujímavejší ako bol predtým, ale stále ma nepresvedčil, takže zrejme budem artefakty vymieňať za minuloročné. Tých mám ešte 21 v inventári, ale tiež mám 3, zatiaľ nepostavené pandy, na ich plné rozvinutie potrebujem 27, tak sa k tomu aspoň pokúsim priblížiť. Ambasády totiž výrazne znížili rezervy mojich zásob so zbožím, a tak často využívam magickú výrobu, ktorá by bez ďalšieho zdroju asi časom došla..
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Tak oni tu produkci toho medvěda vylepšili z ubohé na slabé. Jedna moje T4 vyrobí stejné množství surovin tak cca za 4h (oproti 24h produkci medvěda, takže si asi můžete udělat obrázek, jak moc málo to bylo před vylepšením). To prostě (skoro) nikoho na konci výzkumu nemůže motivovat to stavět.
Alespoň, že půjdou měnit artefakty, takže budu mít 2 pandy (a 2 kouzla mag. výrobu denně).
 

forthefirst

Učedník
@iDavis , @Lovec Krys - hoši, jak tak čtu, tak vidím, že hlavně kvůli takovým borcům, jako vy, kteří loni využili možnosti nekonečných úkolů v medvědím eventu a získaly mraky této zvěřiny, musí teď INNO měnit turnaj;). No a nám, kteří tu ještě nebyli, nezbývá, než se snažit nějakého toho starého medvěda "vytunit" aspoň na 5. level :p.
 

Mescal

Znalec fóra
Když se odkáži na příspěvku @iDavis v místnosti [NEOFICIÁLNÍ] Události a úkolové linie tak akce Podzimní zvířetník běží v období 7. - 27. 9. 2020 a tato událost má jednu úkolovou sadu. Sada obsahuje 75 úkolů. Prvních 54 úkolů se odemyká postupným plněním a po jejich splnění se odemyká dalších 21 úkolů - jeden denně.
Někde bude asi chyba, to by na to plnění prvních 54 úkolů nezbyl ani jeden den. :)
 

iDavis

Legenda
@Mescal prvých 54 úloh môžeš dokončiť kedykoľvek. Až v tom momente sa dostaneš do tej druhej časti, 21 úloh, z ktorých bude v tej chvíli odomknutých toľko, koľký deň udalosti práve bude. A tie budeš môcť potom plniť priamo dovtedy, dokým "nedobehneš" úlohu aktuálneho dňa.
 

Vicky1177

Mistr slova
Pustila jsem to kolem třetí a mám tři úkoly. ;) A žádný stres...

Aktuální postřeh (21:20):

03.jpg


1x runový úlomek s menší pravděpodobností než denní odměna? :oops: Super - změna k lepšímu... :)
 
Naposledy upraveno:

FLYGHT

Šéfkuchař
@forthefirst Oni by to změnili i tak, díky tomu, kdo a jak tam teď rozhoduje. Bohužel to vždy končí stejně a zatím neznám hru, ve které by se takový vývoj podařil zvrátit (a přitom zvrátitelný ještě je, ale obvykle není vůle na rozhodujících místech, a pak už je pozdě).
Nezbývá mi než i zde konstatovat inu INNO :D (pozdravy z TW) :D

A zeptám se jak je to s klíči u města.
Je to nějak označené,ano na WIKI i jiných ukázkách se to jeví jako že tam něco bude,ale kdykoli kouknu na město tak nic a jen přejdu do města hned mi to oznamuje,že na kraji města je klíč :(
Prosím o toleranci k elévovi na hře :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Objevují se skoro na stejných místech okolo města asi po hodině. Jak píše @forthefirst, jeden je i nahoře, a ten bývá trochu schovaný až u lajny okna hry, Taky bývá dole na cestičce a nad cestičkou...
 

Lovec Krys

Legenda
Klíče se vždy objevují na stejných místech (je jich něco kolem 10-15 - přesný počet možných umístění si nepamatuji). Lze začít vpravo na tom mostě a pak po směru hodinových ručiček.
Nahoře (mezi věží nalevo a mostem napravo) se nachází pouze jedno místo s klíčem - v nejvyšším umístění v rohu, často částečně přikryté horní lištou (na pc).
 

DeletedUser6917

Guest
@iDavis Ahoj, netuším, zad to tu nezaznělo, ale u Zvonové fontány (denní odměna, 8. den) mi nesedí Tvá čísla s hodnotami na Elvengems. Jak to tedy je?
Nebo koukám na něco špatně?
 

iDavis

Legenda
@Teresa zrejme jej na elvengems zabudli aktualizovať údaje. Dodatočne totiž prebehla jedna aktualizácia, ktorou jej upravili hodnoty (konkrétne navýšili produkcie, na úkor kultúry a obyvateľstva). Rovnako je to aj v prípade budovy Vyhlídka na světlušky. Aktuálne údaje sú tie, čo sú uvedené v prehľade.
 
Nahoru