• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser4336

Guest
Překrmovat se nemá, to zvřátkům nesvědčí :). Já také nemám nějak nouzi, zásoby sice nerostou, ale ani nemizí, jsem stále v určitém množství.
 

forthefirst

Učedník
Ale situace s nabídkou krmení je přece už trochu lepší - tak 3-5x do týdne ho mám a spotřebu mám 3 na turnaj. Teď teda s tím hnědým medvídětem to budou asi bývat 4.
 

tput

Kolemjdoucí
To už podruhé, co event nedohraji do konce, zbývá 8 dní a úkoly skáčou jeden za den. Je to chyba? Nebo je to tak nastaveno?
 

Lovec Krys

Legenda
@tput To znamená, že jsi dokončil základní úkolovou řadu a teď plníš jen tu denní (jeden úkol za den).
Jaké ty úkoly jsou, to už je jiná věc.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin To není tak úplně pravda, neplatí to pro všechny města, jistě, pokud jsi jako já na konci výzkumu a máš na každý event připravených několik stránek provincií, případně vše potřebné pro získání desítek oparů vidění, pak to není problém (občas spíše akorát otrava, když tam máš zrovna samé neužitečné věci), ale pro začínající města (a nemusí to být jen v prvních dvou kapitolách) můžou být některé úkoly dost obtížně splnitelné, ať už střetové, oparové nebo VBčkové (nakup kupu VB).
 

Showstall

Pokročilý žák
Dnes jsem protočil 4490 klíčů. Zpět jsem jich dostal 4x200 ze 121-ček. Tlapek mám sedm a bez DS to na devět nedotlačím.
Alespoň budou vojáci na nový formát turnaje a mám dost i prastarých vědomostí.
 

Jirinazel

Znalec fóra
To už snad ani nemá cenu komentovat. O5 srovnali střety turnajové se střety na mapě v poměru 1:1, jakoby zapomněli, proč to loni vynásobili pěti. Takže ode zdi ke zdi. Možná na základě stížnosti turnajových hráčů, že jim ty úkoly vychází časově mimo turnaj, a pak musí na mapu. Tedy i mě se zdálo čtyřicet střetů příliš a turnajovým hráčům to zlepšení přeju, jde jen o to, že se pak podle jejich možností řídí celkový počet a těch střetů a relikvií je v eventu skoro moc. V každém eventu - a víme, že jich je alespoň 6 do roka - na to vyplácám 20 provincií, ačkoli relikvie kraftím, co se dá. Zatím to zvládám levou zadní, stejně jako nákup VB a jiné radovánky, ale celkově to vede k nerovnováze. No, a jelikož medvěda stejně nedostavím a tedy možná ani nepostavím - už mě ty polovičaté budovy nebaví, stejně je za dva týdny zahodím - i když jsem 3x pobrala 500 klíčů nebude jich dostatek - O5 - celkově mi to úsilí za ten rozhoz hry ani nestojí. Takže asi tak.
 

aikomi

Mistr slova
Dnes jsem protočil 4490 klíčů. Zpět jsem jich dostal 4x200 ze 121-ček. Tlapek mám sedm a bez DS to na devět nedotlačím.

Já teda už mám událost hotovou a plním jen denní úkoly. Zpátky jsem dostala 2x 500klicu, nějaké i za 200. A kdybych si nevyměnila nové artefakty, za starší(2 za 1), tak bych měla 9 novými artefaktů. Předpokládám, že ještě získám 1 poslední, takže jich budu mít nakonec 7. + DS, tak nakonec dosáhnu na 10.úroveň.
 

iDavis

Legenda
Tak po dnešnom pretočení mi padlo tuším okolo 600 kľúčov späť, mám 7 artefaktov, som na ceste k 8., takže ten do konca udalosti ešte stihnem získať. Jednotiek padlo veľa, čo oceňujem (pôvodne som mal v pláne počkať až na dennú odmenu s mágmi, ale po sprístupnení trénovania vo všetkých vojenských budovách mi mágovia bežia 24/7 v kasárňach, takže tých bude dosť).
Nakoniec som sa artefakty rozhodol za minuloročné nezamieňať - musel by som získať až 12 aby som si vedel vylepšiť 3. pandu na 10. level, čo sa mi ale určite nepodarí a mať v meste čiastočne rozvinutú budovu nepripadá do úvahy. Takže starých artefaktov je v inventári 21 a z toho možno niekedy v budúcnosti vzniknú pandy dve. Mesačného medveďa stavať zrejme nebudem, efekt s krmivom je síce zaujímavý, ale krmivo má v mojom meste ďaleko efektívnejšie využitia.
 

luterina

Veterán
Mě vyloženě eventy, abych měla do jejich úkolů relikvie a střety, donutily provincie jenom otevírat a teď jsem zjistila, že jich mám k vyjednání tak na tři takové eventy. Mně ani tak tyhle události město nenabourávají, spíše mu pomáhají díky těm odměnám, tak jako nabourávají můj rytmus výroby a sklizně, naštěstí když se odtočí první úkoly a najede se jen na ten jeden úkol denně, tak se ten rytmus může navrátit do svých zajetých kolejí. Tedy kdo má možnosti odtočit úkoly dřív je na tom lépe, což zvládají velká města, malá města to mají jistě na déle, některá na konec úkolů ani dojít nemusí., což není k trápení, když pokrok v kapitolách je tak rychlý, že ty eventové budovy jdou do koše hned s eventem dalším.
 

Ladonka

Učedník
@Jirinazel - musím souhlasit, mám šest artefaktů i když počítám při točení beden a beru nejlevnější. Klíče mi padly minimálně, dělám denní úkoly, zásobu klíčů žádnou nemám. Pokud jsem si všimla většinou mi padají drahé kombinace truhel, prostě pech. Každopádně eventovou budovu na max nedám pravděpodobně ani pokud odehrajeme DS. Takový event pak nebaví. Stejný pocit mají i další hráči ve spolku. Pro začínající hráče je event špatně hratelný. Jak se mi event ze začátku líbil - grafické zpracování, tak postupně nastoupilo spíše zklamání....
 

aikomi

Mistr slova
@Ladonka Pokud jste v začátcích kapitoly, tak se honit za eventovou budovu nemá smysl, protože právě v těch začátcích je pokrok natolik rychlý, že ti tato budova rychle "zestárne" a bude nevyuzitelna pro další kapitolu. Události jsou každou chvilku, takže budovy můžeš měnit s každou novou událostí. Spíš se zaměřit na svůj rozvoj ve městě.
Pokud bych to měla brát za sebe, tak jsem vždy vybírala za 121 a 139 klíčů a pak samozřejmě, když nebylo na výběr z těchto, tak vždy nejvýhodnější.;)
 

aikomi

Mistr slova
@Ladonka a zkoušela jsi brát i za těch 121? To mi přišlo daleko výhodnější, než brát kolem 40,ci 60ti.(presne nevim za kolik)
Mě se už jednou stalo, že jsem to nedotáhla na 9.Ale pak diky DS jsem to dala.
Já kdybych neměnila za starý artefakt, tak bych získala 9 nových artefaktů.
 

Ladonka

Učedník
@aikomi - ano brala jsem přednostně 139,121 a 26. Pokud tedy byly k dispozici, většinou jsem měla drahé kombinace, pravděpodobně ve vyšší míře než ostatní. Ne že bych o měsíčního medvěda tolik stála, ale pokud už eventu venuji tři týdny, rada bych dosáhla na 9 artefaktů, jinak je celý event na nic. Co se týká začínajících měst, máš pravdu, že budovy rychle zastaraji, ale na druhou stranu i když jen chvilku, ale jsou velkou pomocí. A právě hratelnost rozhoduje na začátku o tom, jestli hráč na začátku bude pokračovat, nebo skončí. Stačí mrknout na mapu, kolik začínajících účtu končí..
 

aikomi

Mistr slova
@Ladonka Podle mě to je u každé hry, ze někteří nevydrží hrát dlouhodobě. Nicméně, ač nerada hraji DS, tak je to jediná možnost jak získat zbylé artefakty,(pokud nemáš štěstí pro získání klíču za 500,200 a jiné) aby jsi to dotáhla až na 10.úroveň. Ale pokud to nechceš stavět, nebo nikdo ze spolku, tak to hodit za hlavu. Dle mého názoru, je to záměrem, aby se spolecenstvi právě zúčastňovalo DS a tím získalo zbylé 2 chybějící artefakty...
 

GorGlin

Veterán
Já točil vždy nejlevnější měsíční prach a medvěd už mi stojí naplno
Ale klíčů při točení mi napadalo dost, třeba tak 1600, možná i víc.
 

Deleted User - 584607

Guest
Tento event je zajímavý, ani v jednom městě mi nepadly z točení žádné klíče.
 
Nahoru