• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser4336

Guest
Emhyr var Emreis II >> Tak by to mělo vypadat v ideálním případě, ovšem v poslední době jsou události pravým opakem klidné a neuspěchané hry, stává se z toho honitba za tím co nejvíc si nahrabat a nebýt v tom moc pozadu, protože nikdy nevíš jaké změny vlivem takového proudu ve hře nastanou, a to by mohlo třeba hráče co si dostatečně nenahrabali mrzet. Možná se mi to jen zdá, ale zatím si myslím, že si budu zatím myslet, že se mi to nezdá.
 

DeletedUser4291

Guest
Mám jednoho brtníka na max a stačí to, víc bych ani nechtěl. Krmení za posledních 14 dní nechodí do řemeslné vůbec, takže uživit fenixe a hnědáka je problém a těm co říkají že jim krmení chodí několikrát denně gratuluji... Mám tu výhodu že to mohu hrát každý den a být ve městě dvakrát i třikrát za den, ale krmení tam vidím poslední dobou fakt vzácně, proti dřívějšku... :oops:
 

DeletedUser4336

Guest
Po snížení jsem taky měl období, kdy žrádélko skoro vůbec nechodilo nebo jen sporadicky, takže neustále ubývalo. Ale od té doby, co jsem tu psal, že se ho vyskytuje málo se mi naštěstí docela začalo objevovat, takže momentálně s ním problém vůbec nemám. Ale taky je fakt, že krmím jen Felixe, meďanovi jsem na zkoušku dal nažrat jen jednou. Ještě že je to jen virtuální svět, jinak by už dávno pošel nebo se tak naštval, že by vyskočil ze svého posedu, a nadobro zmizel někde v jiném, lepším a přátelštějším blízkém světě, chudák.
 

DeletedUser4336

Guest
No a stejně tak mi nějak přestalo chodit posílení na jednotky, teď mi po strašně strašně dlouhé době jedno přišlo (už jsem myslel, že to úplně zrušili), a zrovna to, které ještě nějaké mám (magický násobitel), ostatní nevidět, máte to také tak?
 
taky, předtím jsem jich vyrobil za týden snad 8 a teď nic. To samé nástroje (btw. už jsem strašně dlouho neviděl fialový a v oranžovém je místo dvou 50 % už jen jedno :( )
 

luterina

Veterán
chce se mi plakat, zvířátka mám ale teď úplně k ničemu, od minulého turnaje mám v každém městě jen po jednom krmení :oops::oops::oops: a to jsem u kutila pečená vařená, je to vážně smutný pohled je mít a nemoct je nakrmit, takhle se ze zvířátek stává danajský dar :oops::oops::oops: nešlo by naopak když nám zvířátka přibývají těch receptů na krmení dávat do akademie víc než jak se udělal pravý opak že jste nám krmení pro ně ubrali? vážně tento krok ubrat krmení nechápu, vždyť je to nelogické :oops::oops::oops:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5921

Guest
Ano, mali by pridat krmenie do turnaja povedzme ku kazdej druhej siestej hviezde jedno krmenicko
 

PrevorOri

Pokročilý žák
No slo by pridat řadu receptu aby tam v řemeslne bylo misto jen 5 treba 10 receptu at je co vyrabet a vetsi sance si neco vybrat ....
 

luterina

Veterán
mně osobně se líbil nápad přidat krmení do dalšího slotu v akademii kde se vyrábí kouzla jako lepidla, magická výroba, síla zásob atd., tak by si je mohl vyrobit každý kdo o ně stojí a kdo ne, stačí si jich tam jen nevšímat, kolik je tam harampádí vůbec nevadí (místa je tam dost a jedno jinému ho neubírá) jako některým u řemeslníka...

Přidat v akademii slot do výroby kouzel bych viděla jako cestu nejjednodušší, tak jak bylo přidané lepidlo, by se jen přidalo krmení, u řemeslníka by to už vyžadovalo asi další a více různých úprav.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Za dnešok splnených asi 100 úloh, čím sa blížim do finále svojho cieľu. Na 3. sadu medveďov mi v tejto chvíli chýba ešte asi 4000 kľúčov, čo dúfam, že už zajtra bude zmáknuté.

Dnes som ešte využil odmenu portálový bonus (20%), ktorý padol 27x. Tým sa mi aspoň čiastočne vrátia úlomky kouzel, ktoré som behom udalosti spotreboval na odpad typu mince, kúzla a pod. Vrátilo sa ešte aj veľa 8 hod zesilovačov (cez 100 v inventári) a tie spolu s ostatnými už zrejme z väčšiny pôjdu na ďalšie udalosti.
 

baumax

Učedník
@iDavis tak to gratuluju já jsem včera dokončil svůj cíl mít 2 hnědé medvědy a dva další na max a tím končím - chvíli jsem uvažoval o dalším hnědém, ale pak jsem to vzdal, že na to nemám urychlováky a bohužel ani čas klikat :/
 
taky jsem včera doklepal toho druhého hnědáka. Zbylo mi 9 artefaktů, tak asi postavím pandu (chybí mi ještě asi 700 klíčů). Ale teď mám úkol 9/45 a ten nemám rád, i když je turnaj :D zato včera jsem měl snad 4 z 5 nebo 6 po sobě relikvie. To se dělalo samo
 

Vicky1177

Mistr slova
Doeventováno, nabídku 24-hodinových dílen nějakých 26 hodin před koncem už nepřijímám a urychlovače nepoužiju. Hezká třešnička na konec totálně nepovedeného eventu :rolleyes: Kdyby nebyli medvědi, vůbec bych po tom hokeji na začátku nepokračovala...
 

iDavis

Legenda
Tretí hnedý medveď je doma. Za udalosť som získal asi 45000 kľúčov. Eventové dielňe poputovali do inventára a počkajú tam asi až do zimnej udalosti.
 

voyager-1

Velmistr písma
Taky jsem dneska získal druhého hnědého a bez použití diamantů. Takže všechno jde. Jenom krmit nepůjde.
iDavis, ten třetí je kolikátá odměna?
 
Nahoru