• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

tupecpolni

Znalec fóra
Intenzivní hra pouze první týden události (práce trpěla strašně :D, dobře jí tak), tím první medvěd na desítce, spokojenost veskrze. Pak jsem plnil úkoly jen v průběhu turnajů a pokud byl čas, tedy čekání spousty - a dopídil jsem se až k nečekanému, což ani nebudu (alespoň prozatím) stavět. Druhý brtník bez dia samosebou. Za mne událost perfektní, promiňte.
 
perfektní bych neřekl, ale dalo se to no. i když ke konci už to bylo únavné. Nicméně, bylo to myslím poučné pro obě strany a uvidíme, co přijde v zimě
 

Ludi

Veterán
Já jsem ráda, že event už skončil. Bylo to dlouhé a úkoly otravné.
Druhý hnědák mi těsně unikl, ale ani jsem o něj neusilovala. 1 brtník + Simia Sapiens je fajn. Kdybych neměla div, tak bych dalšího hnědého chtěla, ale takhle mi to stačí. Při tom, jak mi zmizlo krmení z Akademie, tak stejně nebudu mít za chvíli čím krmit :mad:.
Takže mám Pandu a Hnědáka na 10 lv.. Pandu jsem chtěla především kvůli kouzlu na manuchy, které dodává, což se mi se hodí.
 

luterina

Veterán
Ludi: krmení je zkoušeno na Betě v řemeslné výrobě a vyrábět ho podobně jako i jiná kouzla /zde cena: za úlomky/.

Jupí!!! Splnil se mi jeden z mých snů, výroba krmení tak jako další kouzla v Akademii a za úlomky kouzel to jsem si taky přála, díky!

Jinak kromě jednoho města kde mám druhého méďu na 9, mám ve všech dalších třech městech 2 médi na 10, takže co se týká odměn z eventu zatím největší úspěšnost a největší spokojenost - když ještě bude pro ně to krmení. :rolleyes: :) Všem z týmu za event děkuji a také těm, kteří psali příspěvky ze kterých jsem posbírala spoustu dobrých rad a taky všem bojovníkům, kteří svými připomínkami a náměty vybojovali mnohá zlepšení! :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
objevilo se mi v receptech ve všech městech krmení a kolegové ze spolku též hlásili zvýšený výskyt krmení, jak je to u vás?
 

Ludi

Veterán
U mě krmení pořád téměř nula. Zase už se mi neobjevilo několik dní ... Výskyt s bídou 1x týdně
 

DeletedUser4336

Guest
Je to zvláštní, ale taky zaznamenávám výrazné zvýšení krmiva v receptech akademie, včera až převčírem 3x, dnes 2x, tolik žrádélka jsem neměl od dob, co se objevovaly po třech v aka, že tam nebylo nic jiného, to jsem je ani nevyráběl, jak jich tam bylo moc.

Ludi >> Kdyby to šlo odeslat balíkem, tak nějaké psí granule pošlu.
 

luterina

Veterán
Nevím, jestli to půjde vyrábět i jako kouzlo. Z toho, co píšou na betě:

bych to pochopila, že přidali akorát další craftící recept.

aha, tak jsem se na betu dívala a v akademii kde se kouzla vyrábí není krmení k výrobě k dispozici, tedy stále je možné ho získat jen když se na něj u kutila recept objeví :oops:
 

luterina

Veterán
nechápu co máš na mysli? ..řemeslnický recept je recept z řemeslné výroby a těch je tam velké množství druhů...
 

DeletedUser4336

Guest
Jo tak, jiná alchemie, stejný efekt. Já to pochopil jako že připravují nějaký jiný výsledek, např. jiný počet pytlíků krmení nebo třeba vagon krmení na zakrmení celého města, apod. :) Už je mi to jasné, díky.
 

Sycorax

Učedník
Gratuluji všem medvědářům :) Nekonečná řada mi vyhovuje, ale rozhodně souhlasím s vylepšením rotace úkolů a upravením zadání některých úkolů. Na hlavním účtu v orcích nic moc úspěch jen dva medvědi na 10. Pokud bych měla zásobu urychlovačů, bylo by to lepší. Na malém účtu (počátek 5- té kapitoly) 12 artefaktů. Absolutně likvidační pro malý účet byla ke konci neustálá rotace 9/45 a 11 relikvií. V jednom kole turnaje splnit 45 utkání nejde, malý účet nemá tolik provincíí. Navíc nelze už provincie vybojovat a pro častý výkup není zatím dostatek surovin.Částečně pomohlo craftit relikvie....což dělám nerada, schovávám si spojovací činidla na lepší věci :(
Jinak medvědi se mi moc líbí . Z ostatních cen jsem se soustředila na urychlovače .
 

DeletedUser4336

Guest
Já bych teď bral spíš nějakou (opět) velkou událost, ale s bídnými hlavními odměnami, aby mě to nenutilo hrát něco co nechci a získal si tam jen nějaké pomůcky pro hraní, které v malých událostech nejsou :). Mě přišlo dost nevyvážené hlavně to čekání na turnaje (při té četnosti úkolů bez jiných alternativ), kdy se nedaly vůbec plnit některé úkoly, protože v akademii nebylo z čeho. To mi přijde jako dost nepodařený nápad, sic během turnaje je to úkol jednoduchý, ale když během turnaje nepadal... Možná je to o náhodě (i když o náhodě už po posledních zkušenostech velmi silně u této hry pochybuji (a nestalo se to poprvé)), ale v tom případě mi to přijde dost špatné. Dřív byly události omezené, teď jsou neomezené, ale zato nevyvážené.
 
Nahoru