• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser5695

Guest
@LokinaF v dobe turnaje je ukol ziskej 11 relikvii jeden z nejlehcih, pokud bych od utery do soboty ziskavala prave tento, byla by to pohodicka
 

redking123

Pokročilý žák
Kdyz ti to prokladaj 9/45 stretu, tak to az zas takova pohodicka neni...
A kdyz skoro jine ulohy nedostavas. Jo obcas 62k zeleza (no aspom mam diky kouzlum zasoby).
Pak uz ti prijde i tech 15 oparu jako prijemna zmena. ;-)
 

ElfNostradamus

Veterán
Huruen,Emhyr,Ludi: aktualizace 1.87:
Několika změnami prošla řemeslná výroba v akademii kouzel. Změny se týkají nákladů a přínosů některých položek a reagují na odezvu hráčů na dostupnost receptů a jejich přínos:
  • recepty se nově budou měnit po 6 hodinách místo po 8 a cena za rychlejší výměnu klesne ze 75 diamantů na 50.
  • několik nových receptů bylo přidáno do zásobníku.....
  • ......
  • sníženo množství receptů s krmivem v zásobárně receptů!!! /bohužel...Elf/... Díky tomu hráči bez krmitelných zvířátek budou mít více možností vyrábět smysluplnější věci, zatímco ostatní hráči mohou stále shromažďovat krmení pro obživu svých zvířátek.
  • odstraněny recepty na předměty, které nebyly často vyráběny a zbytečně zabíraly místo.
 

DeletedUser4174

Guest
@Arweene V dobe turnaje mi tento ukol nechodi. Zato kdyz turnaj skoncil a byla nedele, tak jsem tam mela porad.
 

Lovec Krys

Legenda
  • odstraněny recepty na předměty, které nebyly často vyráběny a zbytečně zabíraly místo.
Ten poslední bod je nejlepší - ve světle současného eventu už z akademie nebude nikdy nic odstraněno, když kvůli neustále se opakujícím úkolům na opary vidění (já už raději ani nepočítám, kolik desítek jsem jich splnil) vyrábíme i naprosté ptákoviny.
 

Deleted User - 513035

Guest
...neda sa nesuhlasit :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
Jo, jasně, tady 6, támhle 11 a teď hned 15 oparů (jako nechci se nijak tvůrců eventu dotknout, ale když a) jde aktuálně prozkoumat jedna provincie a to za pár desítek hodin, b) všichni mají určitě třeba deset rozdělaných technologií v takovém stavu, aby končily pravidelně pár hodin sobě, tak je zadání "svaté trojice" totálně nesmyslné). Neměli do toho vůbec sahat a některé úkoly potlačovat...
 

Lovec Krys

Legenda
@Vicky1177 Tak oni to tam dali, aby nás zpomalili, ale dosáhli jen toho, že hráči s velkým počtem urychlovačů(spotřeba řádově v tisících hodin) to obešli a ti bez nich mají smůlu.
Obě skupiny jsou pak z takových úkolů většinově akorát otrávené.
 

DeletedUser2988

Guest
Udelala jsem experiment, ke kteremu me privedla zdejsi teorie o nahodnosti úkolů... v akademii jsem dala vyrobit vec za 23 oparu a nevybrala jsem ji, je turnaj,takze strety a relikvie by byly ok, mam hodne budov na rozcarovani a mam nevybranych x tisic jednotek (jak z kasaren, tak z cviciste a z tabora), to same cinidla a ostatni kouzla (nevybiram, pouze stale zadavam).... a hadejte, ktere ukoly se mi toci? sady (24 hodin dilny) a x desitek tisic oceli... ano stále dokola pouze prolozene chlebem ci nastroji 3h....a ja jsem presvedcena, ze sklidim-li vojaky, cinidla, opary a skonci turnaj, budu tam mit ukoly prave na tyto polozky.... uprimne nevim, jestli je to k placi nebo k smichu
 

Ludi

Veterán
@ElfNostradamus - o tom snížení výskytu krmení vím, ale něco jiného je snížení a téměř úplné vymazání výskytu. Stále se mi vyskytuje cca 1 krmení za týden, což je naprostá katastrofa. Myslím, že by se mělo krmení vyskytovat alespoň 1x denně, pak by to bylo už dobré.
 

DeletedUser2988

Guest
@Ludi ja si myslim, ze to krmeni bude stejna "nahoda" jako cely event... ja mam denne krmeni minimalne 5x, mam ho casto i po dvou najednou, ale ja ho nikdy nevyrabim, nepotrebuju ho
 

DeletedUser6057

Guest
Když mám získat 15 oparů vidění, tak jako na potvoru mám v akademii věci za 2 a 3 opary klidně i 3 dny v kuse. A při rychlosti 4-5 hodin výroby se to fakt nedá. Přitom ty předměty za 15 a víc oparů se vyrábí 5-6 hodin. Docela vyvážené to mají.
 

DeletedUser5831

Guest
@Ludi to jsou zákony schválnosti, já mám v akademii ty krmení 2-3 denně, ale taky jsem čekal 3-4 měsíce na nejakej stromek a po mooc dlouhém čekání jsem se konečně dočkal :) tak uvidíme jak dlouho zas budu čekat na další. :D
 

Vicky1177

Mistr slova
@Lovec Krys : Když jsou obě skupiny většinově otrávené, v tom případě je namístě otázka "Cui bono?" Hráči jsou otrávení z úkolů a vývojáři ze skutečnosti, že hráči nejsou "zpomaleni", jak si přáli. Spokojený hráč u hry zůstane, otrávený může odejít...

BTW: svatá trojice včera i dnes... Vážně random? :rolleyes:
 

Lovec Krys

Legenda
@Vicky1177 I otrávený hráč může hru ještě nějakou dobu hrát, pokud je dostatečně závislý, nebo má ve hře ještě nějaké cíle, kterých chce dosáhnout. Ale u otráveného hráče je nižší pravděpodobnost investice do hry a naopak vyšší pravděpodobnost, že na nějakou (pro něj) špatnou zprávu bude reagovat: A dost, končím.
 

DeletedUser7308

Guest
Dobry den. Podzimni zviretnik, som sklama. Neustale ulohy sa opakuju prave 7 krat za sebou mam tu istu ulohu, co v skutocnosti nie je mozne splnit a teda sa ani pohnut niekolko dni. Myslim, si, ze je to skutocne nekorektne, nespravne, zadavanie uloh. Naviac niektore ulohy maju tak problemove vysvetlenie, ze nedokazem pochopit co je to a v akej vyske lvl mam vykonat ulohu. Z tejto casti som skutocne sklamana. Zakladne ulohy teiz som nemala podla popisu a uz vobec nie tie, ktore sa dodavaju po zakladnych. Aby som 6 krat za sebou postavila armady v urcitim mnozstve, alebo ako teraz, aby som ziskala 15 oparou, ci vyskumala novu cas mapy,alebo vyskumala nejaky novy produkt. Je nemyslitelene 7 krat za sebou toto dat. Skutocne, je to hra, ci obchod len na nakup diamantou. Skutocne mi odpada chut travit cas, niekde, kde je to len o peniazoch. Chcem si oddychnut , odreagovat sa zo zivota, ktory sa toci, len okolo financii. Aby som aj na hre, len minala, tak to je skutocne uz moc na mna. Sklamanie je obrovske a po vstupe do spolocnestva vidim, ze nie som jedina s takymto nazorom.
 

Heruen

Pokročilý žák
Tak konečně mi naskocila aspoň jedno krmeni :)Tak jsem dala hned vyrobit .Akorat už nemám činidla když pořad kvůli 15 oparum vyrabim kdejakou blbost :)Tak už končím s eventem stejně toho víc už neudělám a polární medvídek mi stačí :))
 
Nahoru