• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Prealiena

Velmistr písma
Což o to, fénixe na desátém levelu bez investice reálných peněz mám, ale čím dál tím víc lituji, že se mi nepodařilo dostat druhého fénixe na desítku. V tomto novém rozložení nekonečných úkolů si alespoň člověk může dát cíl, kolik medvědů chce dostat na max a pak se nějak "dourychlit" k potřebnému počtu klíčů. To je výhoda nového systému. Ano, člověk se dostane k více odměnám než předtím a ne, lehké to nebude.:)
 

Lovec Krys

Legenda
Chápu všechna rozhořčení nad opakujícími se úkoly, taky mně to otravuje, ale ruku na srdce - kdo z Vás měl v minulém systému úkolů (pevná řada úkolů a konec) na konci eventu fénixe na lvl. 10 bez investice reálných peněz (diamantů).
Například já a rozhodně nebudu sám.
Teď taky získám, co chci, ale za cenu tisíce hodin urychlovačů. Nebýt odměna tak důležitá, tak bych se na event už dávno ...
 

DeletedUser2988

Guest
@athlan zamackavam slzu s tim, ze nejsem jedina s temi opary :D ja uz event kvuli tomu vzdala, jinak by mi rupla cevka
 

DeletedUser4336

Guest
A nebo by to taky šlo jeden medvěd s nepřemrštěnými, zábavnějšími a promakanějšími úkoly a další medvědi za brilianty v obchodě místo paklíčů.
 

iDavis

Legenda
Som zvedavý, koľkokrát budem môcť po skončení udalosti otvoriť tajomný objekt v akadémii. Počítam, že už v tejto chvíli by z vyrobených činidiel pre úlohy mohli byť tak 3-4. (Teraz ich neotváram, keďže kľúče v množstve 150 pre mňa nepredstavujú adekvátnu odmenu (alebo odmenu, ktorá by mala väčšiu cenu ako 500 diamantov)).
 

Nadsamec28

Kolemjdoucí
Chápu všechna rozhořčení nad opakujícími se úkoly, taky mně to otravuje, ale ruku na srdce - kdo z Vás měl v minulém systému úkolů (pevná řada úkolů a konec) na konci eventu fénixe na lvl. 10 bez investice reálných peněz (diamantů). Myslím si, že až skončí tento event, bude mít dost hráčů medvěda na lvl. 10 a bez diamantové investice.. Sice ty stejné opakující se úkoly jsou utrpením, ale přesto si myslím, že hráči získají víc než když byly úkoly předem dané a v omezeném počtu.

S fénixem až takový problém nebyl, ale spíše by se tvůrci mohli zamyslet nad tím, že by hráč mohl dostat jenom maximální množství rozšíření tj 10 a bylo by na něm jak s nimi naloží... Jestli si vylepší jenom 1 medvěda a nebo to rozdělí... Tato hra je o tom postavit na co nejmenším místě prosperující město... Ale je na každém z nás jakým způsobem se bude jeho město vyvíjet... A když už nabízejí 3 medvědy a každý z nich slouží k něčemu jinému tak by to tomu měli si myslím i přizpůsobit... To je můj názor...

Neustále opakující se úkoly mi lezou na nervy a díky tomu ještě nemám ani medvěda na vylepšení lvlu 10... Jelikož jsem zasekán takovýmito úkoly a dost znechucen se vůbec snažit o něco dalšího...
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Jen doplním svoji poznámku, že 10 fénix byl možný i bez reálných peněz a v našem společenství jsem nebyl jediný, kdo to dotáhl na 10. A to díky přidáním dalších úkolů, bez toho by se to nezvládlo.
Další poznatek: V minulém event byl úkol na dokončení provincií. Za celý ten event jsem dokončil jen 1/3 provincií, co v tomto eventu (teď jsem na cca 45 provincicíh) a jsem v polovině hlavních odměn, kde jsem byl minule. 45 provincií je prostě už moc.
 

Vicky1177

Mistr slova
Musím potvrdit, co @Fjorgyn píše. Mám 10 fénixe bez jediné reálné koruny a bez použití jediného :diamond:. I v našem společenství je víc lidí, co ho mají. Já mám ještě případné asi 4 fénixové relikvie na dalšího, ale není místo. O dalších eventech jako MP nebo Karneval ani nemluvě, všechno bohužel zatím v inventáři, stejně jako medvědi...
 

DeletedUser4336

Guest
Tak hodně věcí se dá bez briliantů, ale řada lidí co něco získala bez briliantů měla taky celkem závažné štěstí na návratnost paklíčů nebo jiného odemykacího prostředku. Je to jak s těmi třemi brumlídky co tu někdo někde nedávno psal, že se dají získat bez briliantů.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Moje dnešní ráno začalo večerem. Sada nástrojů, vyrob 63k prken, 6 oparů (samozřejmě měl jsem připraveny 100% déšť na 15 oparů, takže jsem ztratil 4 činidla zbytečně), sada nástrojů, sada nástrojů , vyrob 63k prken... jako kdyby hra tušila, že je turnaj a proto raději přesunula úkoly na relikvie na neděli, že...
 

DeletedUser6917

Guest
Ahoj, dotaz - budou se dát ještě někde sehnat budovy medvědů? Např. vyrobit v Akademii či tak?
 

DeletedUser6917

Guest
Super, díky. Já si totiž, osel, smazala Pandu a zpětně toho dost lituju..

Odstraněna citace. Embla
 

DeletedUser4174

Guest
Medvidci jsou krasni:rolleyes:, a chci aspon jednobo na max, ale dochazi mi trpelivost....!!!! :mad: Kdyz 8x za den dostanete ukol ziskej 9relikvii (z toho 4xzasebou..wtf?) nebo prozkoumej 1 provincii, nebo vyzkoumej 1 technologii nebo ziskej 15 oparu videni - taky nekolikrat za den a nejlepe hned nekolikrat za sebou! Provincie se mi prozkoumava po 80hodinach, technologie zadna, jsem na konci konstruktu a miliarda utracenych urychlovacu na cinice, abych mohla ziskat opary videni za veci, ktere nechci... Toto je hnus... 
 

DeletedUser4336

Guest
A není to tím, že náhodný generátor není náhodný generátor? Zdá se mi to a nebo tu bylo něco o tom, že bylo potvrzeno, že je to v neprospěch drobátko poladěno?
 

iDavis

Legenda
Nie nie je to len v čistej pravdepodobnosti, že je súbor 20tich úloh tak šanca že mi príde tá škaredá je 5%. Percentá sú prispôsobené faktu, že máme 3 týždne a nekonečne veľa úloh takže tak ako vedeli redukovať počet úloh na dielne (čo bolo aj oficiálne oznámené), tak vedia aj zvýšiť výskyt tých náročnejších. Úloha trio bola označená ako jedna z tých ťažkých, takže preto ju máme stále dokola.
 
Nahoru