• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

iDavis

Legenda
@Pauleo ak je tak tak to nie je žiadna novinka, je to už z predchádzajúcich udalostí známe, že odmena z jednej úlohy sa nezapočítava do druhej.
 

DeletedUser4336

Guest
iDavis >> Známé odkud, je o tom něco na Wiki? Něco mi říká, že je možné, že jsem tu něco před nějakou dobou zahlédl, ale nevím jak se věc vyvinula, zda to bylo nějak zakomponováno do pravidel, či se jednalo o chybu. Teď mě napadlo, že např. u divu hlubina nekonečna je taky v popisu, že se jedná o odměnu, ale co vím, tak u toho někdo psal že to funguje, což mi přijde jako trochu chaos.
 

iDavis

Legenda
Niekto to tu pred časom spomínal, že sa pokúšal splniť úlohu udalosti tým, že splnil úlohu nejakej príbehovej línie. Nejedná sa avšak o nič oficiálne (aspoň nikde oficiálne uvedené).
 
zkoušel jsem to někdy určitě i já. KDyž byl nějaký úkol na počet kladiv a já splnil úkol, který mi jich připsal 13.000, ale nezapočítalo se mi to
 

DeletedUser3225

Guest
Tak medvědi asi jako dobrý (teda ten hnědej) , co je šílené, je ten systém úloh...mít po sobě snad 15x vyřešení střetů, získání relikvií ... sem tam průzkum provincie ,pak zas střety a relikvie - tragický! Vím,že teda je tam ještě úkol na armádu,ale jsou i jiný úkoly? Budu rád, když vytuním toho hnědýho na 10..
Začínám být celkem znechucený "pestrostí" úkolů ... A hry hraji,abych se bavil a ne byl znechucený...
 

baumax

Učedník
No jak tady někdo psal, že 3 medvědi na full nejdou bez diamantů - tak jdou:) Nepostavil jsem je ještě, ale mám v inventáři druhého hnědého tz. mám 27 artefaktů :) Taktika na tohle je poměrně jasná hrát co nejvíc když jsou urychlovače. Včera jsem na začátku neměl víc jak 5*1h a naspořenejch 10000 klíčůa na konci mám přes 600*1h a dalšího hnědáka (celkově jsem udělal 20 artefaktů :) Prostě jsem urychloval úplně všechno a měl štěstí, že mi napadalo bonusem asi 3000 klíčů.
 

DeletedUser6399

Guest
Tak medvědi asi jako dobrý (teda ten hnědej) , co je šílené, je ten systém úloh...mít po sobě snad 15x vyřešení střetů, získání relikvií ... sem tam průzkum provincie ,pak zas střety a relikvie - tragický! Vím,že teda je tam ještě úkol na armádu,ale jsou i jiný úkoly? Budu rád, když vytuním toho hnědýho na 10..
Začínám být celkem znechucený "pestrostí" úkolů ... A hry hraji,abych se bavil a ne byl znechucený...
Máš to úplně stejně jako já... taky se mi točí tři úkoly dokola... pořád jenom získej relikvie, vyřeš střety a já tam mám to vojsko... je to nuda, dělám to jen proto, abych dodělala jednoho medvěda, nebaví mě to...Kdybych začínala a tohle byl první event, asi bych se na hru vyprdla, protože bych měla za to, že ten kdo tohle vymýšlí je bez fantazie...
 

novotny.bk

Pokročilý žák
Proč není do střetů zahrnutý i střet ve věži? Průzkum provincie trvá skoro 3 dny a na souboje v turnaji je rovněž pauza . Tak stojím a stojím. To někdo nedomyslel, chybí více variant....
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak random mě definitivně dostal.
Došly provincie.
Úkol na 11 relikvií jsem ještě urychlil probíhající průzkum (-32h), ale hned po něm jsem dostal úkol na 9 střetů/45 turnajových střetů.
A průzkum mám přes 74h, takže 150h urychlovačů na jeden úkol fakt obětovat nehodlám. Takže pauza do začátku turnaje.
 

Vicky1177

Mistr slova
Což o to, provincie mám...

Víkend, nejdřív slušné úkoly, ale pak 24 hodinové dílny - částečně urychlené, ale stejně šly přes noc. 9/45 střetů hned potom, sice jsem dala, ale výdaje v zásobách i armádě velké. Jen kvůli navýšení klíčů, že byly ty urychlovače. Dostala jsem se k točení až navečer, pak si střihla něco krátkého (už nevím) a potom jsem dostala Košíky jídla, takže zase přes noc, přece do toho hned ty urychlovače nevrátím. No a teď - zase 9/45 střetů. Oops... :rolleyes:
 

ElfNostradamus

Veterán
...rovněž stojím u úkolu 9/45 střetů...u relikvií se to dá nakombinovat s akademií...je žel předpoklad, že se úkol zopakuje a proto není třeba plácat časovače a počkat na turnaj, tam se dá vše dohnat a dnes oddych :)
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys Mám stejný problém. Stojím v úkolech už od neděle. Provincie došly, turnaj v nedohlednu. Tenhle úkol měl mít také alternativu. Nebudu rekordmanka se zástupem Méďů, ale dva budou a v malém městě Hnědáka taky dám, možná i kousek Pandy. Na to, jaká bývám smolařka ve všem, co je ve hře náhodné, to považuji za úspěch.
Každopádně ty úkoly jsou velmi otravné.
 
jak jsem měl předtím štěstí, tak te´d podruhé stojím na 24h/dílny. Ale nevadí. Alespoň si počkám na turnaj. V sobotu mi krásně skočili asi 5x v řadě relikvie a klíče jen svištěly :)
 

Heruen

Pokročilý žák
Ahoj tak já mám momentálně polárního medvídka na 10 lvl.Ano dala jsem nějaké urychlovače ale jinak dělám pomalu jak to přijde .Uvidim je čas ještě tak třeba ještě toho hnědého dam :))
 

OldMaGorr

Mistr slova
Taky jsem všechno točil na ty 1h urychlovače a už všude alespoň toho Brtníka mám na 10 stupni. Ale to opakování úkolů je prostě děs.
A mimo turnaj úkoly s turnajovými střety a mimo věž úkoly se střety ve věži. Paráda. To už mohly dát jen jeden dokola se opakující úkol:
Vyřeš 12 střetů nebo vyrob 15 oparů nebo 6 sad nástrojů.
Na co se máme těšit příště?
 

DeletedUser7199

Guest
Nejhorší udalost, jakou pamatuji. Je to loterie a kazdy hrač má jiné šance. Pokud nekdo hlásá, jak je na tom dobře a tak má stenou šanci i ten druhej, tak to není pravda. Mám 4 testovací vesnice na stejné urovni, stejně vybudované se stejným počtem dílen budov atd.... Všechny hraji stejným způsobem a věnuji jim stejně času. V nejhorší vesnici mam skoro 1800 kličů a v nejlepší 4500 klíčů. Tento systém se fakt nepovedl :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Tak jak urychlit relikvie opravdu nevím, takže jsem o těch hodinovkách ani neuvažoval. Jediné co se u nich dá je urychlit průzkum, ale tam mi to přijde jako fest ztrátové. Ta událost je vážně o neustálém čekání na turnaj, kdy se nic jiného nedá dělat. Akademii nepočítám, protože ta nestíhá a je neustále bez relikvií a i tak by se 11 dost špatně poskládávalo.
 

DeletedUser4291

Guest
Já hlavně už pochopil tu skvělou náhodnost úkolů... :) Systém si vybere tři náhodné úkoly, jako svatou trojici. 11 relikvií, 9 střetů nebo 45 turnajů a ty mlátí neustále dokola.... až když se mu z toho přehřívá integrované jádro, tak tam šoupne mezi to nějaký náhodný úkol... :D
 
Nahoru