• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Vicky1177

Mistr slova
@Heromoss Líp bych to nenapsala...

Mimochodem moc jsem si nepomohla, sice to teď není 1/2 odpad, ale taky žádná hitparáda. Sice nestojím, ale vyrábět se to bude stejně do rána. Plánky nemám a prastarýma vědomostma můžu tapetovat :rolleyes: .
Schránka1104.jpg
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Tak jsem teď splnil svůj třetí úkol na vyrobení 15 oparů tento den a následující úkol...tamtadadá jo opět 15 oparů :D.

Jsem moc rád, že jsem na konci hry a nemusím, řešit jakou budovu zkusit získat v loterii na vylepšení města, nebo do sbírky, drtivou většinu denních odměn mám z předešlých eventů. Ale moji spoluhráči v ranějších fázích hry nejsou moc odvázaní z průběhu událost (třeba to střídání: sad nástrojů, z průzkumem/tech/opar a bojů) a nejsem zdaleka jediný kdo je zaspamovaný úkolem na průzkum/tech/opar a pro ně je to vážně problém.

Děkuji vývojářům, že se snaží pracovat na hře, ale toto je slepá ulička hratelnosti.
 

luterina

Veterán
jestli byl záměr pana Elvenara vyždímat mi nastřádané ze studen diamanty z města, tak se mu to povedlo takřka rychlostí blesku, slavný úkol sestavený ze svaté trojice Průzkum Výzkum 15 Oparů mám již asi zřejmě na věky vytesaný nad dveřmi do kamene :(

Vážně by nešlo s tím opakujícím se jednotvárným kolem něco udělat aby se dostalo i na jiné úkoly???

Jinak mě udivuje že ze systému ukaž jak si umíš poradit a jak jsi se na event připravil a já ti dám dle toho možnost získat za tvé úsilí náležitou odměnu se stal pro mnohé byť sebepřipravenější hráče v některých případech jen začarovaný kruh, ze kterého není úniku, nebo je to jinak???

mám několik měst od nejmenších až po kapitolu draků a za mě je jedno jak které je velké, ale rozhodující jaké má to město štěstí v přidělených úkolech (a v tom co si za odměny vytočí), což se město od města liší - co je dobré pro jedno, nemusí být dobré pro jiné..., tedy nemyslím si že by nějaké úkoly byly lepší či horší, jen asi to opakování některých je opakováno více než je zdrávo, to je asi jediné co mi na těch úkolech nesedí, tedy přimlouvám se prosím za větší různorodost těch úkolů, děkuji :)

bledá závist že má někdo medvěda už na 5 (já mám jednoho na max na 4) a jak slyším na 10 tak to bych vyskočila z kůže :mad::D ale přeji vám to ;):)
 
Naposledy upraveno:

miriam1970

Znalec fóra
Tento event se opravdu nepovedl.Pořád dokola opary a vyřeš 5střetů nebo 25turnajových...Opravdu to nešlo jinak?Střety mám dnes už po třetí,mezi tím byla armáda,což bylo v poho,ale provincii dělám skoro 5dní,takže nemožné event dodělat.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Mě úplně vymizelo z nabídky Řemeslné krmivo - obou městech. Kdybych mohla alespoň vyrábět krmení, hned by to bylo lepší.
 

iDavis

Legenda
Krmení z akadémie nevymizlo úplne (závisí to od náhody či sa objaví alebo nie), bol len zredukovaný počet jeho receptov o 60%. Teraz sa objavujú iba tie, ktoré vyžadujú relikvie magického zboží (elixír, prach, drahokamy).
 

Ludi

Veterán
@iDavis, mě opravdu vymizelo krmení téměř úplně. Zadávám běžně výrobu po 3 hod. a vždy kontroluji Akademii, takže mi žádná nabídka neunikla. Ze více než týden v obou městech 1x.
 

DeletedUser4336

Guest
Souhlasím, že krmení je ve hře málo. Určitě bych nezvyšoval kvůli tomu, že někdo má pět Felixů a čtyři medvědy, to bych rozhodně nedělal, ti hráči si to množství vybrali sami a jsou za něj zodpovědní. Každopádně i s jednou nakrmitelnou budovou je při požadavku např. 2x zakrmit za turnaj (ideál by bylo 3x) občas někdy docela problém těch 2-3 pytlů zobu získat zpět. Teď se objevil ještě brumlid, takže se o ptačí zob bude dělit ještě ten. Když vezmu v potaz, že se krmení za týden objeví tak 1-3x, je to dost málo, a spíš stav půjde do mínusu. Ono je jasné, že kdyby to s ptačím zobem bylo stejné jako s ostatními kouzly, kde mnoho hráčů disponuje stovkami kouzel, které už nemají ani využití, popř. se stíhají doplňovat, postrádá takový prostředek smysl. Opět si myslím to samé co už několikrát, hra je příliš jednoduchá na to, aby si zahrávala se složitými mechanikami. Ve výsledku je pak několik táborů hráčů, a každý se dožaduje něčeho, s čím hra příliš nepočítá. Takže ano, krmení by chtělo možná o něco málo povzbudit, a nebo ho dát někam jako odměnu, např. do jedné z beden turnaje.

Co se týče ždímání briliantů, myslím si to samé, hra se začíná občas ubírat směrem svého konce, kdy jednoznačně nahrává topičům briliantů, popř. nutí ostatní hráče si uvědomovat ty rozdíly mezi nimi, a zatím to nevypadá, že by se jednalo o ojedinělou situaci. Čas zamyslet se, zda to ještě stojí za to pokračovat.

Všem "ostatním" přeji příjemné hraní a štěstí při dolování pokladů ze hry.
 

DeletedUser5987

Guest
bledá závist že má někdo medvěda už na 5 (já mám jednoho na max na 4) a jak slyším na 10 tak to bych vyskočila z kůže :mad::D ale přeji vám to ;):)

Na malém městě mám hnědého 10 a polárního 3, na hlavním 5 a taktéž došly diamanty, čaosvače, ty naštěstí z 85ky celkem padají, ale jinak vše... Snad aspoň toho hnědého dám na 10 za snahu, ostatní budou hnít v invu s Fénixama , jak je zde v jiném vlákně, stejně by v důsledku krmení zdechli hlady, bo krmení v akademii je něco jako kámen mudrců, či perpetum mobile :)
 

Anthalas

Znalec fóra
pridam se k vseobecnemu nazoru na tento event ze je to ten nejvetsi opruz , porad a dokola stejne ukoly , rozmanitost nulova . Absolutni nuda ty ukoly plnit , kdyz uz se vymotas ze svate trojice ukolu tak hitnes sady nastroju :) . Zlata doba kdy byli predem dane ukoly. ty jsi splnil a hotove. Jedine plus je ze konecne vykoply ukoly typu vylepsi x budov na lvl 14+ atd.
Po tydnu eventu me prestal absolutne bavit a cilene uz ty ukoly ani neplnim , trikrat po sobe vyzkoumej provincii nebo vyrob co nejvic bordelu v akademii me fakt nebere.
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak když mne konečně opustila "svatá trojice", dostavila se zase nutnost střetů, střetů a zase střetů. Nebo relikvií, což je to samé, přece je nebudu 3 hodiny craftit. Do toho jednou 15 min dílny, jednou košíky jídla (hotové už dva dny) a jednou shromáždí 47 tisíc oceli (pomohlo nějaké to kouzlo). A teď už mám opět 7 / 35 střetů. Stejně jako činidla ani vojsko neroste na stromě. Opravdu naprosto nepovedený event...
 

DeletedUser4336

Guest
Nevim no, u nás jsou hráči s kouzelkama daleko dál než hráči bez nich, protože jim to dává dvojnásobky. Málokdo s kouzelkama má jen půlku dílen co hráč bez nich. A stejně tak, když si hráč bez nich chce urychlit výrobu urychlovačem, musí jich vyplácat podstatně víc při stejné produkci, což jednoznačně odůvodňuje, proč jsou ti hráči podstatně dál, protože můžou. Mě třeba skoro nepadají jiné úkoly než na dílny, furt se točí dlouhá výroba, a zbytek relikvie.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
jako nerad to říkám ale tento event mě začíná štvát. Omlouvám se za výraz. S posledních cirka 15 úkolů se mi točí více méně jen tři úkoly. 7 relikvií - 5 střetů nebo 25 turnajových střetů - prozkoumej 1 provincii nebo, vyzkoumej 1 technologii nebo získej 15 oparů vidění. Jako sorry ale už mi dochází možnosti i trpělivost. ještě párkrát a všichni tři medvědi jdou do klobás!!!

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
No mě už začínají docházet střety v provinciích. Poslední úkoly jsem měl relikvie, relikvie, jednotky (Ok), relikvie, střety. Takže za chvíli asi nebudu mít z čeho plnit, turnaj daleko, průzkum trvá 2 dny 5 h.
 

Deleted User - 488716

Guest
U mě došlo k určitému zlepšení, ne že by byla událost lehčí, ale už se aspoň netočí 3 úkoly pořád dokola. Měl jsem třeba různé výroby v dílnách (pokročilé nástroje, košíky jídla, sady nástrojů), nakup VB, utrať VB. Ano, umí to i tu "svatou trojici" a podobně, ale je podstatně méně často a nestává se, že by šel jeden úkol 2x za sebou. Když jsem psal, že bych chtěl větší rozmanitost úkolů, tak to teď mám. Možná, že poslední (nekonečný) segment je lépe nastaven, než ty předchozí. Nebo teď mám prostě štěstí na úkoly.
 

Ludi

Veterán
U mě taky trochu lepší, stačí když je alespoň pár úkolů snesitelnějších a hned je to o něčem jiném. Každopádně jsem ráda, že vymizelo vylepšování budov a "dokonči dvě provincie".
Teď mám 11 relikvií a rozhodla jsem se, že prostě počkám až je najdu při motivcích, případně v Řemeslné, pokud se mi tam objeví. Prostě dám si malinko pauzu.
 

lutanela

Znalec fóra
ahoj,já na diskuzi nepíšu,jen si tu občas něco přečtu.Ale nastaly takové změny,že bych ráda k tomu řekla nějakou větu.Nejsem ve spolku(moje věc,a moje chyba)hraju si pro sebe a pro radost.Přesto si myslím,že jsem si občas v eventu něco pěkného vyhrála.Už minule to bylo trošku jinak,ale pořád ok.Teď je pro mě event v podstatě nehratelný.Jako téměř všem se mi točí,průzkum,střet,opary..dílny jsem dostala asi dvakrát,výrobu suroviny asi taky tak...říkali že to bylo příliš jednoduché a lidé se nudili,protože měli příliš rychle hotovo a chodili si stěžovat že se nudí..a to je bod,který ,dle mé zkušenosti,zničil všechny hry,od kterých jsem utekla.Začne to nudou chvátalů a na to pak dojedou naprosto všichni.Protože na chvátalech stojí platy vývojářů.Ty nejvíc utrácí.Nejdřív zavedou verze akcí,které všechny vycucaj ze zásob,pak přijde fáze dvě,kdy nahradí cenné výhry smetím..nakonec je vzácné i smetí a akce jede zběsile jedna za druhou,ve hře se na několik let usadí neustálé chyby,různě se to seká,padá,chyby ve výhrách,,správci fór se jen omlouvaj a omlouvaj,všichni jsou unaveni,,je smutné přihlížet každé té hře,která se začne přesně takhle projevovat,,já nevím proč prostě jen nezmizel seznam budoucích úkolů a nerozšířil se o úkoly i výroby z jiných budov než bonusových..jde udělat mnoho drobných úprav,které hru udělat nečitelnou,nebo snížit počet bodů za výhry aby bylo namáhavější se k něčemu rychle dobrat,aniž by se u toho měnil naprosto celý systém.Nejkratší cesty bývaj nejefektivnější,ale těmi složité mozky programátorů bohužel většinou neumí jít.Je to jen můj osobní pohled,pohled člověka co si po dvou letech hraní musel zjistit co je proboha budova T1 :D..nejsem odborník na tuhle hru,jen si sem chodím tak obyčejně cvakat,nepropočítávám,a hru si užívám,,,až do tohoto bodu..
Pěkný den všem
 

Doktorus

Pokročilý žák
Ahoj,

píšu tady na fóru úplně poprvé. Možná budu v menšině, ale jsem spokojen - plán splněn na 100 %. Hodně totiž záleží na tom, s jakým očekáváním se do eventu jde. Můj cíl byl 10. úroveň pandy - splněno. Utratil jsem ca. 800 hodin časovačů a dnes jsem za to získal ca. 2200 hodin časovačů. Takže spokojenost. Nic dalšího od toho nečekám, denní odměny mě míjí, event tak pro mě tímto skončil.
 

DeletedUser5695

Guest
Bohužel tenhle event překračuje hranici mezi "těžší" a "stupidní". Nevím na co se namáhali s vymýšlením úkolů, když nakonec by stačil jeden - vyzkoumej technoligii nebo prozkoumej provnicii nebo vyrob 3x sadu nástrojů nebo získej 11 relikvií nebo získej 15 oparů. A to celé dozblbnutí.
jojo, právě jsem absolvovala tuto sadu 9 (15 oparů/provincie/technologie)
 
Nahoru