• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser4336

Guest
No pokud to funguje, tak proč ne, když jsou urychlovače jako denní odměna jen jeden den. Ovšem ještě musí být štěstí, a taky jde o to o jaké urychlovače se jedná. Např. dlouhé se nehodí na výrobu jednotek, pokud není nějak enormně vytuněná fronta, apod.
 

iDavis

Legenda
Ja som dnes použil zhruba 5000 kľúčov, aby som dostal čo najviac zesilovačov, ktoré mi pomôžu v ďalšom plnení udalosti (14 hodinové sa budú hodiť na sady nástrojov, výrobu činidiel a mimoriadne zrýchlenie prieskumu provincií). Veľkú časť som si ale ešte nechal, keďže šetrím hlavne na tie z budúcej nedele - 1 hodinové. Tie sú pre plnenie udalosti jednoznačne najlepšie a plánujem použiť pri ich otváraní všetky kľúče, ktoré vtedy budem mať.
 

DeletedUser4336

Guest
No pokud urychlovače používá někdo s kouzelnými dílnami, pak se to opravdu vyplatí, protože jich spotřebuje polovinu, zatímco hráč bez nich by se asi nedokouzlil, tam bych si je radši nechal na lepší využití.
 

luterina

Veterán
Tak jsem nechala usadit počáteční emoce a rozčarování ze změn, které v eventu nastaly a musím konstatovat, že ten nový systém se mi začal líbit. Vzhledem k tomu že mám více měst (5 + 1 na betě), tak mohu i celkem objektivně srovnávat: velká města zdá se že to mají těžší, delší průzkum provincií a pod., ale zase mají k dispozici daleko víc zdrojů (setové budovy, fénixe, stonehenge, ráj panen - a všechny na max) z předešlých eventů, na rozdíl od těch měst, proti nim maličkatých či menších, které ještě např. ohnivého fénixe ani nemají. Tedy, že malým městům se jde na získávání klíčů a tím i artefaktů snadněji (mohou produkovat výrobu na plnění úkolů i z jedničkových - pětkových dílen, průzkum provincie či splnění aktivace výzkumu je celkem u nich rychlá a vlastně i na programu - a možná i získávají větší počet natočených bonus klíčů z magických sfér?), považuji za zlepšení, které je právě vůči malým městům férovější, že mohou ta velká města v podmínkách, které ještě tak nastavené sama nemají, lépe dohonit.

Co se týká toho, že se točí dokola některé úkoly, které není snadné splnit, to se může týkat ve finále kteréhokoli úkolu a ve kterémkoli velkém/malém městě, potom se takový úkol stává výzvou (a o tom ta hra taky je!) najít způsob jak ho splnit, např. dovylepšit budovy na nejnižší požadovaný level, který event na plnění úkolů započítává, získat studny přání a z utržených diamantů nakoupit kouzelné dílny na dvojí sklizeň, či obytky pro získání více obyvatel na výstavbu dalších budov, nastřádat si klíče na odměny urychlovačů na otevření jinak dlouhodobě se otevírajících provincií, vyčkání s opakujícími se úkoly střety + relikvie na čas turnaje a pod. ...

Další ze strategických tahů (a o tom ta hra přeci také je!) je asi město na event předpřipravit a tím i dané úkoly snadněji a plynuleji plnit, což znamená si sem tam zajít na fórum a informovat se o nadcházejícím eventu a tím i vědět podmínky a mít dílny a manufaktury v takovém počtu, který úkoly pokryje, vyčkat na začátku kapitoly s výzkumem tak, abych mohla výzkum průběžně s eventem aktivovat, nastřádat si co nejvíce urychlovačů a nějaké studny na diamanty na urychlení úkolů u kterých to jde, např. na urychlení výroby na mnf či dílnách nebo na vykraftění receptů na získání oparů - v tom mohou studny svými diamanty značně pomoci..., přistavět zbrojnice na dostatek rekrutu vojáků na turnaje, ve kterých je možnost plnit eventové úkoly s relikviemi a sřety, vykraftit a nastřádat si 5 denní posilující vojsko budovy atd., vykoumat co a jak je možností požehnaně.

Jinak nemyslím si, že by mělo být nereálné a už vůbec, pokud se člověk o podmínkách, které v eventu budou, informuje a co do plnění úkolů v rámci možností i na ně připraví, alespoň jednu rostoucí budovu na 10 lvl dostat, už teď mám ve všech velkých městech méďu na 4 - 6 lvl a v menších okolo 3 - 5 levelu - a to je teprve 7 den eventu a do jeho konce zbývá ještě krásných 18 dní :)

Prostě neházejte flintu do žita a na výzvy huráááá! a schutí do toho je pokořit a splnit! ..ještě je času dost. ;)

Všem přeji toho správného "herního filipa" a hodně štěstí jak na výhry v odměnách, tak i na přidělené úkoly!:rolleyes::)

P.S. @donutka , tak když urychlím otevření provincie 33h + tím získám možnost splnit dalších pár úkolů a za utržené klíče si vytočím 12 x 14h, tak co je na tom nelogické? :cool: ..jinak za mě jsou ještě top 30 x 1h, dají se efektivněji využít, když se dají drobit.
 
Naposledy upraveno:

Heruen

Pokročilý žák
Ahoj
Me se také už točí od patka úkoly prozkoumání provincie ,technologie a 15 oparu :-(
Jdu po pátém artefaktu.Casovace už nemám a nechci už utrácet tak už budu čekat .
Co udělám to udělám casu je ještě dost .Mela jsem štěstí ,ze mi padali bonusové kličky 500 i 200 .Jinak
bych ty 4 artefakty neměla .
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> To všechno jde, jenže změna úkolů přišla až teď, mnoho hráčů navíc nesleduje ani dění z bety, které se navíc může i měnit (viz dvojnásobky u kouzelek). Takže jo, ono je pěkné nabádat k získání briliantů na urychlování a postavení kouzelných dílen coby zvýhodnění i při používání kouzel, jenže než se získá potřebný počet studen, než se vyrejžuje potřebný počet briliantů na kouzelné dílny, tak to chvíli trvá, a hráči chtějí medvěda už teď :). Sám jsem získal jednu dílnu ze studen v minulém věku, to o tomto systému nebyl ještě ani náznak (teď z nich jsou už jen torza). A pak se stane co? Bude zase mnoho nespokojených hráčů, a přijde další zásadní změna a tlak na změnu strategie třeba zase s kouzelnými obytkami. On je teprve sedmý den, ale provincie mám skoro vyfouklé už teď, a medvěda jen na třetí úrovni, klíče vyprázdněné, a pětikule klíčů nepadne jen tak někomu že jo. No jsem zvědav, ale byla by to škoda nemít méďu na schopné úrovni. Mědvědolovu zdar.
 

luterina

Veterán
@Pauleo , chápu že méďu chce každý a hned a vzhledem k tomu co čtu a jak to porovnávám v 6 městech tak ta šance mít ho na lvl 10 u malých měst je veliká, u velkých měst je to zřejmě těžší, ale zase kdo má velké město měl by být už zkušenější a lépe na event připravený, vždyť ty úkoly jako průzkum výzkum opary střety relikvie....není nic nového a připravit se na ně v rámci možností lze, stejně tak mít nějaké kouzelné dílny a obytky by pro zkušenější hráče mít ve městech měla být snad i samozřejmost..., co se týká studánek přání, v předešlém eventu jsem se právě kvůli kouzelným budovám a vylepšení stavitele na ně zaměřila, 15 - 20 na jedno město a do dalšího eventu byla města připravená + ještě měla další diamanty na výpomoc ve Věži a na výpomoc v plnění nových event úkolů..., ano, chce to i ten čas, o tom si myslím ta hra taky je, že to není klikačka na pár minut, ale hra i na několik let..., píšeš "provincie skoro vyfouklé"... a to jsi v jaké kapitole? jestli máš možnost pořád nějaké ty provincie "vyfukovat", tak bych to vzhledem k možnosti přejít do dalšího jiného segmentu opakujících se úkolů ještě tak zle neviděla :cool: ..a to štěstí na 500 - a vícerát - klíčů....no já ti ho ze srdce přeji :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
On by hlavně neměl tolik záviset úspěch v eventu na tom, jak kdo má velké zásoby urychlovačů (bavíme se o stovkách hodin). A úkoly by se neměly tolik opakovat. Prostě vyrábět dokolečka odpad v akademii, nebo sady nástrojů není zábava ale vopruz.
A systém náhodných těžkých úkolů dle mě přišel moc brzo. Prostě buď dát z počátku více nenáhodných úloh, anebo dát více náhodných segmentů a jejich obtížnost více odstupňovat (s ohledem na malá i velká města).
 

luterina

Veterán
@donutka , no 20 x to je opravdu mnoho, jsi to přesně spočítala? tak já měla zásobu diamantů na výkup receptů ze studánek co jsem si vytočila z předešlých eventů, proto si ještě další studánky ve městech udržuji tak na 7 - 10 kouscích, ale pravda že 20 x 15 oparů to už bych možná musela nějaké ty v akci dia přikoupit než bych se překlenula do jiného segmentu úloh...
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak jsem si dneska urýchlila 36hodinový pruzkum at se posunu na daalší úkol a další úkol byl opet pruzkum... Tak jsem to urýchlila znova, ríkam si,že potretí po sobe to už nebude a hádejte.. Ano byl tam.. Tak prdím na to už.. Jako mne nevadí, že jsou úkoly težší,ale vadí mi mít jeden a ten samý úkol víckrát po sobe bez nejakého jiného úkolu.. Podle mne, to není fér, aby nekteré hráče zazdili takýmito úkoly a jiní hráči si mužou vesele plnit jiné úkoly.. Ja čekala nejakou rozmanitost v tech úkolech.. Nejakou výzvu, nejaký podnet,aby me to bavilo.. Ale vážne nemám chut si urýchlovat úkol, když vím, že jako další dostanu ten samý úkol.. Ano vím,je tam alternatvía, ale akademie kouzel mi momentálne nabízí jen veci které jsou ohodnocené tak jedním až trema oparama, takže bych musela udelat celou frontu, navíc taky už dochází činidla a ve výzkumu momentálne stojí, nemám portálové suroviny a ty budou hotové až nekdy zítra.. Takže za mne, jsem sklamaná z tohoto eventu.. Delát ho delám,ale jen kvuli tomu,abych dostala médu.. Vubec to nehraju, protože me to baví, nebo že čekám nejaké prekvapení.. Nemá me tu co prekvapit.. :(
 

Vicky1177

Mistr slova
@Lovec Krys Věnovat někomu svůj čas a on mně za to místo zábavy prudí? Docela dost úlet, hra totiž právě "vopruz" být NEMÁ. Ale od začátku je to bohužel spíš to druhé... Inno team si docela zahrává nejen s mojí trpělivostí. Nejdřív více denní "svatá trojice" potom zase souboje a furt souboje, přece nebudu craftit relikvie, činidla nerostou na stromech. Ovšem vojsko taky ne. A výdaje naprosto neodpovídají příjmu, na co mi jsou třeba 4x 8 hod urychlovače, když je hned další úkol devítíhodinový a stála bych do půlnoci? Nemůžu se věnovat jen Elvenaru, každý máme svůj RL...
(P.S: a teď čekám kdy se nám tu objeví vzkaz od moda, že "odstraněn nevhodný výraz") ;).
 

luterina

Veterán
@Slniecko , i já měla ten segment úkolů kde bylo průzkum provincií a to v jednom městě hned po sobě 4 x nebo i víckrát, ale jak jsem ho odlifrovala přišel jiný segment úkolů na relikvie a střety, to jsem měla štěstí že zrovna začal turnaj, já bych to nevzdávala, máš ještě 18 dní času a když natočíš nějaké urychlovače tak by jsi se měla dostat dál, do jiných segmentů úkolů kde budou ty úkoly jiné....tak přeji štěstí...
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Nevím jak to souvisí s kapitolou, ale že bude potřeba tolik relikvií jsem nečekal. Když jsem se z toho vymanil, tak mi padla denní výroba na dílnách a poté opět zase jednou vojáci (Ok), pak relikvie, relikvie, střety (ty jsem dal ve věži) a poté opět relikvie (tahle část se opakuje už asi třikrát za sebou s mezipauzou denní výroby na dílnách), už mi docházejí zdroje, protože je musím všechny vykupovat, v akademii jich tolik nevyrobím. Když by jel turnaj, tak asi není problém, ale ten teď není, takže asi budu muset počkat na úterý večer na turnaj, protože víc už nedám, navíc tuším že to padne znova.

Tak s tou akademií se musím opravit, ony se vyrábí po pěti, takže ta možnost tam je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
@luterina Ano, přes 20x jsem dělala 15 oparů a "díky" tomu mám ze zásoby činidel, která byla před eventem přes 100 ks, tak momentálně nemám skoro nic... tak by mě zajímalo, jak se na to připravit? Provincie mám na 3 dny, kdy se nikdy konec průzkumu netrefí, zrovna když ho potřebuju a ve výzkumu stojím, provincie už mám jen 2 a opary se mi střídají 7 střetů a sady nástrojů, tak proto se ptám, jak se na toto připravit? vyrobit na každý event 300 činidel? to i s mojí akademií na lvl 5 bude trvat měsíce

a jak píše někdo přede mnou, stejné úkoly přijdou i 3x po sobě, což není výjimkou a dělám například 3x 15 oparů, sady nástrojů, relikvie, 2x 15 oparů, 2x sada, 3x 15 oparů.... to chci vidět koho příčetného by tato pakárna bavila
 

DeletedUser5987

Guest
a jedem dál, dnes : 3 x 11 relikvií, 2x 9 střetů, 1 x provincie,1 x sada nástrojů :) Takže časovače padly na provincie. Brumík je 7, zboží v čudu, ale už mně nemají čím překvapit. A včera jsem měl 9 chlebů, asi někde udělali soudruzi z NDR chybu
 

ElfNostradamus

Veterán
Dobrý večer, pobral jsem dnes více časovaču než dosud za týden utratil. Spokojenost. Respektuji každý jiný předchozí názory, o tom to je. I deset odborníků se sejdou s různými pohledy...

Dovolím si ještě jeden poznatek svůj: Beta je testovací platforma jede,, online,, proto pro tamní hráče úkoly v dilnach a manuf na současných úrovních mohli způsobit velké překvapení nespokojenost až paniku a silně lobovali za změnu.. Samozřejmě jindy mnohé změny vyjednali do plusu pro hru. Ve světových serverech se následně jede nyni s 14 denním zpožděním a všichni měli možnost buď pristavet nové budovy či zvýšit levely... Následné změny a ponizovani zisků klíčů vedlo ke zmatkum a deziorientaci většiny hráčů.. Snad i naše bohatá diskuse přispěje k lepším zítřkum a eventum. Medvědi do všech měst - good luck :)
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Vysledovala jsem, že v každém eventu (a už i v DS) je víc a víc "výhodných" nabídek na dia nebo "balíčky odznaků" za RM. A jak začne jít víc o RM než o hráče, zábavu a požitek ze hry, žádná světlé zítřky se konat nebudou. *RM - real money - zaplať, prosím...
Někdy mám pocit, že se o tvorbu hry perou dva týmy, z nichž jen jeden ten invenční, viz Karneval. Ale víc vyhrává ten druhý, který jen kopíruje staré eventy a vydává je znova s jiným jménem. I ten zvířetník pod sférami má jen čtyři proměnná pozadí, podzimní, nepodzimní ani tady tomu moc nedali. Stejně z hláškou ve hře, že se "objevují magická zrcadla", když se objevují zlaté klíče... :rolleyes:

Mimochodem, už mám zase devět relikvií a je po turnaji.
 
Nahoru