• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Fjorgyn

Znalec fóra
@Vicky1177 Ono je to zrcadlo pod tím klíčem a zrcadlí noční oblohu, ale souhlasím, že to je divné :D. Já jsem měl 3x v krátkém sledu 9 relikví a očekávám, že během turnaje se tento úkol neobjeví a budou tam úkoly na boje :D.
 

DeletedUser4336

Guest
Fjorgyn >> Tak to je normální, já už vyluxoval celou mapu a dochází i zdroje, protože jsem musel vykoupit nebo jinak vyřešit během včerejška a dneška za 70 relikvií, protože turnaj teď není. Relikvie mi zatím padaly jen po 7, což tipuji že se ještě změní. Až bude turnaj, tak bude padat zas něco jiného.
 

DeletedUser7076

Guest
Jsem si postavil Hnědýho méďu a zatím ho mám na prvním levlu. Co je trochu záhada, tak by měl produkovat Valoriánský stráže, ale vidím že mi přibývají Orkové bojovníci tempem 350/48h (?). Sledujete taky někdo tu produkci jednotek?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
Jak jsem měla dopoledne pocit, že už je to lepší, tak opět úkoly na nic: 9 relikvií, 15 oparů, 9 střetů ...

@Vicky1177 - myslím, že máš pravdu. Např. event k Ráji mořských panen byl plný nápadů - co se týče grafiky. Bylo i spoustu nových budov v denních odměnách.
Teď jde o recyklování starého eventu s tím, že noví jsou jen Méďové. Jakoby to dělali dva různé týmy.

A spuštění nové kapitoly na betě je taky dost zvláštní. Na ang. Wiki o nové rase zatím ani slovo, a budovy na výrobu snad nebyly nikdy tak velké. Uvidíme. Možná, že za nějakou dobu budeme mít všichni spoustu času, jelikož Elvenar už nebude.

@Alatriste to je tím, že máš Méďu jen na 1. lv. Další jednotky přibývají po rozvinutí na vyšší lv.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
No on píše, že mu to má dávat stráže, ale dostává orky. Mě to dává stráže od prvního levelu, od čtvrtého začínají myslím ropuchy a další si nepamatuju.
 

Ludi

Veterán
Aha, to je pravda. No mě Máďa zatím nic nedává, protože než dojde k produkci, zase ho rozvinu :D. Ve větším městě na CZ2 budu brzo s Méďou hotová a pak event dojedu v klidu, protože se blíží nová rasa a priorita studen prozatím padla. Ale v měnším městě na CZ1 to jde zatím hodně pomalu.
 

DeletedUser7076

Guest
Obrázek napoví víc. Když event začínal, tak jsem žádný Orky bojovníky neměl o_O
Ty Valoriány se nepamatuju, ty už jsem měl nějaký předtím


bKY5
 

Přílohy

  • Meda.png
    Meda.png
    438,6 KB · Zobrazení: 107

DeletedUser4336

Guest
Alatriste >> A nesplnil jsi nějaký úkol teď nevím jestli v elementálech nebo kde, kde jako odměnu dostaneš pár jednotek tří kategorií?

Ludi >> No méďa na nízkém levelu se nevyplatí. Posílení produkce jsem teda ještě nezkoušel, ale zase málo krmiva, a výroba je dost malá, protože je dvojdenní, na třetím levelu je poloviční jak jedna vallorianská čest. Samozřejmě s narůstající silou to může být jinak, takže jestli nevyvinu méďu na schopnou úroveň, tak asi poletí.
 

DeletedUser7076

Guest
Před asi 40 min jsem ty jednotky z Hnědáka vybíral, tak jsem si na to dával pozor. A fakt mi přiskočilo 350 orků. Ty Valoriány jsem si bohužel nezaznamenal, holt si to pohlídám příště

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
@Pauleo - ono to taky záleží, v jaké kapitole člověk je. A když bude naplno vytuněný, tak se vyplatí, jelikož dává několik druhů vojáků a to vše na ploše 3x3. Určitě bude možné získat další artefakty v DS nebo něčem podobném.
 

DeletedUser4336

Guest
Ludi >> No já srovnával na stejných úrovních např. v předposlední kapitole. A vytuněný méďa se určitě uživí, protože dává hlavně jednotky, které normálně necvičím, přestože jsou zajímavé. Jen abych se na ně dostal. Další věc je neházet flintu do pažita, a třeba zase budou artefakty někde jako bonus, abych méďu nekopnul do zadele a pak nepřišly chybějící artefakty :).
 

Ludi

Veterán
@Pauleo určitě ho nelikviduj. Posílení výroby je bezva i na nižším lv. Škoda, že vydrží jen 12 hod., ale když dáš krmení na posílení výroby a klikneš na urychlovač, tak to se doplňují jednotky parádně.

A v malém městě mám i Polárního na 1 lv., což se mi vyplatí i krmit, jelikož vydrží celý turnaj a urychluje otevření provincií o 10%. Nebudu ho vylepšovat, ale i tak mi pomůže, abych líp stíhala všechna kola turnaje.
 

DeletedUser4336

Guest
Ludi >> No já se budu snažit, dnů je ještě hodně, bude turnaj, tak se uvidí. S tím urychlovačem je to určitě dobrá kombinace. Polárák je asi fajn, ještě nikdy jsem nestihl poslední hvězdu, zkrátka mi to nevychází, ale zase je fakt, že to asi jednotky dostávají už na zadek. Stavět ho nebudu, ale za zmínku stojí.
 

voyager-1

Velmistr písma
aha, ted mi teprve došlo že krmení na méďu je stejný kouzlo jak na ohniváka. Já furt čekal až se mi v akademii nabídne k výrobě. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak nejdřív 9 relikvií a teď zase 7 normálních nebo 35 turnajových soubojů? Kde si mám nahrabat turnaj, když skončil?? A 7 soubojů v mých provinciích, to je řádná díra jak do zásob, tak do jednotek, ať bych zvolila A nebo B ???
Takže varianta C, právě nad tím lámu hůl, tohle je už opravdu vopruz... :mad:
 

DeletedUser4336

Guest
Tak mě napadla otázka, ty úkoly jsou náhodné nebo nejsou? Díval jsem se opět do segmentů, a prostě není možné, aby padalo to co padá náhodně. Byl jsem na konci druhého náhodného segmentu, kde mi na konci napadalo 7 + 7 relikvií, pak něco, pak zase 7 + 7 relikvií, pak 28k prken, pak jsem se přesunul do třetího náhodného segmentu, kde mi za sebou už padlo 9 + 9 + 9 relikvií. Padá někomu něco jiného než relikvie? Od včera večer mi napadalo sebrat už 97 relikvií, souboje nepočítám.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Sice tu někteří operujete s úžasnými čísly v hodinách, ale ne všem to takto může fungovat. Příklad mých dnešních úkolů: tech/průzkum/opar (dále jen Trio), 9 relikvií (dále jen 9), 9, jednotky, jednotky, trio, 9, trio, 9x 15min dílna, 5oparů nebo technologie, průzkum nebo 400 úlomků kouzel, trio, trio, 9, 9, trio, 5x9hod dílna, 4x9 manufaktury.
Průzkum mi trvá přes 105 hodin.
Tak teď mi borci ukažte jak urychlujete a jste v kladných hodnotách s urychlovači :p, já doufal, že se z toho vymotám a utratil jsem pár hodin (tak 300) abych dostával ještě horší variantu. Minimální zisk klíčů navíc, medvěd jen na 6lvl.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak všechno jsou to blbé úkoly, ale trio jsem řešil zatím buď výzkumem, nebo narazil na nějaký schopný recept v akademii, s urychlovačema to jde do mínusu, ale kvůli relikviím jsem už vyplenil všechny provincie co mám, a nemám už z čeho brát (průzkum mi trvá 2 dny 5h). Pokud mi bude padat trio stejně četně jako relikvie, tak mě to asi zabije, ale furt máš bohatší plejádu než co mi padá teď. O*írek to je, to nepopírám. Aspoň teď už vím, že padá i něco jiného než relikvie :D.

Tak ne, následuje dalších 9 relikvií.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru