• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser7076

Guest
Bohužel tenhle event překračuje hranici mezi "těžší" a "stupidní". Nevím na co se namáhali s vymýšlením úkolů, když nakonec by stačil jeden - vyzkoumej technoligii nebo prozkoumej provnicii nebo vyrob 3x sadu nástrojů nebo získej 11 relikvií nebo získej 15 oparů. A to celé dozblbnutí.
 

DeletedUser2988

Guest
@ElfNostradamus sebereflexe a pokora? o cem to tu mluvis? to mame nadsene odkyvat každou hovadinu, kterou inno do hry da a jeste za ni dekovat? ja mela pres 100 cinidel a po 5 dnech jsem na 40ks,to ti prijde normalni? mne tedy ne a nema to nic spolecneho s obtiznosti, ale je to nesmyslne postavena ukolova rada, ano, nekteri mají medvedy, ale na jakém lvl? ty jsi fakt mimo, chtěla bych videt, jak bys psal, kdyby ti padaly stejne ukoly jako me? za dva dny budu vycucana z cinidel a event pro me konci, a to se vyplatí, kdyz jsem stale na ukolech za 59 klicu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
@ElfNostradamus musím ti dát za pravdu v tom, že i když je event těžký, tak to nějak kupodivu jde kupředu. Míšu mám na 5 lv, takže to vypadá, že do konce eventu ještě povyroste a zbuclatí :D. Možná to nakonec dobře dopadne ;) Máme ještě 20 dní.
 

hufv

Pokročilý žák
@ElfNostradamus sebereflexe a pokora? o cem to tu mluvis? to mame nadsene odkyvat každou hovadinu, kterou inno do hry da a jeste za ni dekovat? ja mela pres 100 cinidel a po 5 dnech jsem na 40ks,to ti prijde normalni? mne tedy ne a nema to nic spolecneho s obtiznosti, ale je to nesmyslne postavena ukolova rada, ano, nekteri mají medvedy, ale na jakém lvl? ty jsi fakt mimo, chtěla bych videt, jak bys psal, kdyby ti padaly stejne ukoly jako me? za dva dny budu vycucana z cinidel a event pro me konci, a to se vyplatí, kdyz jsem stale na ukolech za 59 klicu
Ale po 5 dnech už mají někteří medvědy na 5-6 levelu, do konce ještě 19 dní. Není asi normální mít rozvíjející se budovu na 10tém levlu před půlkou hrací doby. A už vůbec ne 2 nebo víc budov. Normální je si jednu budovu vybrat a stihnout ji naplno rozvinout za celý event. Tak prostě místo získávání oparů zkoumej provincie, nebo i ty opary a dělej si přitom nový činidla v rozumné době. Tvrdit po pěti dnech že je všechno špatně mi přijde divné.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Event běží 5. den...ještě tedy 20!! dní poběží, jsem zvědav, kolik bude na konci a kdo mít a jaké medvědy ve městě?! ...už tu padají čísla, že po 5.dnech jsou vlastně někteří medvědi i ve městech!!....a stále negace....ano event je těžší, ale i právě proto, že jsme předtím klidně mohli / a jak jsem již psal/ jet na sice nově! zavedené dílny a manuf. na aktuálních úrovních... A opětovně to bylo vše známo a řečeno dopředu!! a každý se mohl předpřipravit něco proto udělat, dostavět další budovy či zvednout level budov a mnozí tak i činili.....a za to sklízet až 188 klíčů za úkol např.!... Po mnohých intervencích je z toho velmi těžký event a je jasné, že vše nám nedají bez práce a trpělivosti, jako event jednoduchý předchozí...úkoly se opakují, plní se dlouho a musí se umět čekat, finálová sekvence dává pouze 80 klíčů a tím nastupuje u mnohých flustrace...Chybí tu trochu pokory sebereflexe.....pouze můj osobní názor...tak hezký den a vlastně víkend všem, jedu pryč, bude ode mne na chvíli klid :)
...a více klidu, pohody a trpělivosti lidi zdejší elvenarští :)

Upřímně mám k tomuto vyjádření výhrady. A hned to uvedu na příkladu. Dnešní den již dělám po třetí oblíbený úkol: provincie/ technologie / 15 oparů. První jsem plnil ráno, protože jsem si připravil přes noc 100% zlatý déšť (to že to jsou naprosto vyhozené suroviny to snad ani nemusím podotýkat) druhý jsem zmákl díky 20VB + žrádlo ( a to můžu být rád, že v práci můžu kontrolovat nové kolečko v řemeslné výrobě). A mezitím jsem musel bojovat bitvy (hodně) s zpestřením 1x udělej vojáky.

Tyto úkoly jsem zvládl za 14 hodin jen díky tomu, že jsem měl 20 činidel na skladu a otevřené provincie. (turnaj jsem použil včera je CD na něm). Ale když bych čistě hypoteticky musel vyrábět věci načisto bez zásob, pak se tady bavíme o úkolech, které potřebují např min 6 činidel, což už je na lvl 5. akademie 36hodin (technologie nevyzkoumané nemám, průzkum 98hodin). S tím, že mám 75 klíčů odměnu (za tich 15 oparů).
Dále kdybych dobíjel provincie, abych měl větší bonusy v divech, tak se vůbec nehnu, protože 35 bitev v turnaji 3x je prostě opravdu hodně.

Takže pro mě aktuálně milované opary se točí v hodnotě 50 klíčů na 24 hodin. S ohledem, že event trvá 25 dní, tak to není moc slavné. A při přirovnání na čas průzkumu provincie to je absolutně směšné číslo i jen pro samotné boje. A měl jsem jen tyto typy úloh, nic jiného mezitím.

Takže to, že někdo má už tak vysoký stupeň zvířátka, je jen dáno tím kolik obětoval naskladovaného času v různých komoditách (činidla, urychlovače, provincie), případně super štěstí v loterii bonusových klíčů. Rozhodně při pevně daných limitovaných úkolech, člověk měl šanci něco naplánovat (např kdy se dojede provincie, efektivně využít výroby, případně kdy mělo smysl použít urychlovače atd.) to vyžadovalo alespoň umět počítat a zorganizovat si plán. Pokud je cíl vysát urychlovače z hráčů, tak je to hlavně podraz na lidi, kteří jich mají jen pár.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
I když v jedné věci s ElfemNostradamem souhlasím, totiž, že do konce eventu zbývá 20 dní a tak snad ještě něco zvládneme, tak v ostatním ne.

Samozřejmě kritika chyb ve hře je na místě. To není nic proti pokoře a trpělivosti. Nejsme bezduché stádo. Od toho tato diskuze je, abychom otevřeně řekli své názory.
To, že event má mnoho nedostatků, zvláště v generování úkolů, už tu zaznělo mnohokrát a plně s tím souhlasím a vícekrát už jsem se tu k tomu vyjádřila.
 

Vicky1177

Mistr slova
ElfNostradamus : Chybí tu trochu pokory sebereflexe.
Jako bych to už někde od někoho v téhle hře slyšela.... :rolleyes: Ale dál ani slovo, to by bylo proti pravidlům fóra, modří vědí ;).
Také nějak nehodlám nadšeně zaplácat ručičkama při každý broskvovině, ještě poděkovat a ruku políbit :confused:.
Teď už začínám mít o tuhle hru strach, tohle je déjavu z něčeho, co mi před pár lety ukazoval bratr ve hře, kterou jsem zmiňovala již několikrát jako příklad, jak to nedělat. A přesně šlo o totéž, že neprojevil nadšení z pitomostí, co si vymysleli tvůrci a ještě to dal najevo patřičně nesouhlasným komentářem. No to se dočkal... A taky zaznělo cosi o pokoře a sebereflexi...

Jako my dáváme INNO to nejcennější co máme, svůj čas. A všechno ostatní lze koupit za peníze, jen ten čas ne. (Zdraví jen částečně, třeba na raka jsou krátký všechny peníze světa, tam se to jen oddálit...)

To by si tvůrci měli uvědomit... A teď do mně, čekám kdy mne tu někdo upozorní, že se chovám proti regulím fóra...

PS: poprvé nešlo uložit změny, copak je za problém?

Nový update: Moc špatný vtip... Přes urychlovače dodělám P / T / 15 O. Pak mi padne sesbírej více než dva milióny minci. Což je brnkačka-milión ze zlatýho fénixe, čtyřikrát obytka po 250K a zbytek z divů produkujících peníze. OK.

Ale copak máme teď? No ZASE 1P /1T/15O... o_O WTF ???
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus No odpověď je jasná - urychlovače - drtivá většina hráčů mající medvědy na vyšších levelech použili již stovky hodin urychlovačů. A tímhle tempem jim za pár dní dojdou.
Já takovou minimálně každou pátou úlohu vyrábím opary, kdyby jsme si na betě nevyřvali alespoň tuto alternativu, měl bych furt průzkum provincie a byl bych v pr...
Takhle mi to luxuje urychlovače a zásoby katalyzátorů už jsou na dně (už jsem na ně i použil urychlovače).
Ale asi budu muset zvolnit, jinak mi ty urychlovače taky dojdou. V neděli jsou 14h urychlovače, tak budu točit. Pak uvidím, jestli budu pokračovat nebo se na zbytek vybodnu a pojedu jen lážo plážo a budu šetřit síly na další event (doufejme, že alespoň se spraveným náhodným generátorem).

Konečné úkoly měly jednu velkou výhodu - člověk si to mohl naplánovat a připravit (pokud měl místo) a pak to sfouknout za pár dnů a mít zbytek eventu volno a jen plnit denní úlohy a vybírat si odměny.
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak za nějakých 14 minut se mi za něco vymění ten odpad v craftingu. Jestli za jiný odpad, tak budu zase stát až do rána, protože za a) 50 :diamond: za obnovení nedám ani za b) někdy ve dvě ráno nevstávám...
 

DeletedUser4291

Guest
Nemám problém s rotací úkolů, ani s nekonečnými úkoly ani sekce nevadí, už to tu psal Lovec Krys v podstatě podobně... Ve 4 sekcí je cca 130 úkolů?, ze 3 sekcí se opakuji provázaně náhodně, jen ze 4 se opakují ve čtvrté, jak to chápu. Myslím si že není zas tak těžké dát stejný úkol opakovat max 5x za event, což by dalo celkově cca 650 náhodných úkolů... sice už by to nebylo nekonečné, ale kdo z vás udělá cca 650 úkolů že... Ale mít u 62 klíče třetinu jednoho a to samého úkolu, je fakt na budku.... a ještě k tomu když je prozkoumej provincii trvá to 40 hodin že...:) Hra má přinášet radost a ne stres...:)
 

EskS

Učedník
Nejsou to dílny ze třetí kapitoly, ale dílny, které jsou max. tři kapitoly staré. Ve spoileru tabulka, najdi si kapitolu ve které jsi a je tam minimální úroveň dílen (=workshops), kterou potřebuješ, aby se ti výroba započítala do úkolů.

Jsem asi trubka, ale pořád nechápu, kolikátou úroveň dílny musím mít, aby se mi výroba "3x sada nástrojů v dílně staré aspoň tři kapitoly" započítala. Hraju za elfy a jsem v kapitole elementálů. Nezapočítaly se mi ani dílny na úrovni 25, ani na úrovni 1. Prosím, poradíte mi někdo, na jakou úroveň musím dostavět? Já to z té tabulky prostě nedokážu vykoukat.
 

DeletedUser4291

Guest
Jsem asi trubka, ale pořád nechápu, kolikátou úroveň dílny musím mít, aby se mi výroba "3x sada nástrojů v dílně staré aspoň tři kapitoly" započítala. Hraju za elfy a jsem v kapitole elementálů. Nezapočítaly se mi ani dílny na úrovni 25, ani na úrovni 1. Prosím, poradíte mi někdo, na jakou úroveň musím dostavět? Já to z té tabulky prostě nedokážu vykoukat.
-----------------------
Nejsi trubka elemntálové mínus tři etapyz 25 má být 22 úroveň, to slovo kapitoly je zavádějící jsou to jen level... podle mého úsudku...:)
 

EskS

Učedník
@Heromoss EDIT: Blbá JSEM, neb to, co mi to nebralo, byl košík jídla. To je tak, když člověk odklikne produkci a nekouká, na kterou z dílen kliknul. Jdu se zahrabat. :oops:

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4291

Guest
to jen chybička se vloudila z toho se nestřílí...:D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jirinazel

Znalec fóra
Ahoj, jsem tu poprvé a mrzí mě, že ne v dobrém. Hraji samostatně, je to moje volba a pokud počítám lidi v mém okolí, je nás více než polovina. Každý 3 až 4 úkol chce relikvie, často dvakrát po sobě (to je taky prima novinka). Vyrábím je v akademii, spojovací činidla také, nebo je získávám ve Věži. Nebo plním provincie. A nestíhám. Možná by stálo za úvahu, že pro samostatné hráče je tento úkol daleko těžší, než pro ty, kteří hrají ve společenstvu a mohou využívat turnajových střetů. Pro nás samostatné je to nadbytečné a nakonec kontraproduktivní rozšiřování území, nakonec nás docela zastaví v hře. Přestává mě to bavit, protože vím, že mi tato událost poškodí hru na dva měsíce a za to mi nějakej pitomej medvěd nestojí. No, a teď nevím, jak to odeslat.
 

DeletedUser467

Guest
Proč si nezaložíš spolek, ve kterém zůstaneš sám? Pak budeš moct taky snadněji plnit úkoly v turnaji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru