• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser3469

Guest
Prostě super hra!!
Chtěl jsem hnědýho medvěda a bohužel (bohudík) nemá má budova minimální úroveň. Chtěl jsem hrát a nemůžu.
Holt má manufaktura na ocel má level 15, byť se snažím zvedat, čas podzimního zvířetníku přímo pádí a tak si o tom můžu nechat zdát. Hru vypínám, jelikož to je jen ztráta času. Děkuju :)
 

iDavis

Legenda
Na bete boli dnes vykonané nejaké zmeny balansu udalosti - okrem iných (ktoré mňa osobne veľmi nepotešili) zvýhodnili hráčov s kouzelnými dielňami - presne ako sa navrhovalo, ich produkcia sa počíta do úloh 2x.

Z tých horších je to redukcia stropu zlatých kľúčov za úlohu zo 188 na 88, oddôvodnená redukciou výskytu úloh na výrobu v dielňach s minimálnym levelom (o 30%).
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Jo, už jsem se do nich pustil.
Tak zvýšit význam kouzelných dílen a zároveň snížit počet úkolů na dílny (nejvíce vadí právě jednodenní úkoly na dílny, takové 3h- jsou poměrně neškodné) a ještě snížit strop na půlku, to je zase podraz - to je jak zlevnit zboží s tím, že zmenšíme objem (a ve výsledku je to vlastně dražší).

No, jestli chtějí dostat vývojáři zase kupu rozzuřených reakcí od hráčů za ty změny, tak dobře jim tak, nemají ty změny dělat tak chaoticky a bez hlubšího rozmyslu. Možná by se měli zamyslet nad tím, jak vlastně hráči tuhle hru hrají a ne nad tím, jak oni si myslí, že ji hrají. A taky uvědomit to, že nucení hráčů do hry tak, jak chtějí vývojáři příliš prudkými změnami mnohem častěji vyústí v rozzuřené reakce a ukončení hraní. Asi nikdy neslyšeli o salámové metodě.
 

DeletedUser2988

Guest
Prostě super hra!!
Chtěl jsem hnědýho medvěda a bohužel (bohudík) nemá má budova minimální úroveň. Chtěl jsem hrát a nemůžu.
Holt má manufaktura na ocel má level 15, byť se snažím zvedat, čas podzimního zvířetníku přímo pádí a tak si o tom můžu nechat zdát. Hru vypínám, jelikož to je jen ztráta času. Děkuju :)
T1 se vylepšují rychle (časově), tak proč bys to balil? v jakém jsi věku?
 

DeletedUser2455

Guest
To jako že máš až 1x T1 budovu??
Tak to jsi asi "endemit" nebo superman, jak to hraješ?
Pošli tip. Že bych vyboural a postavil třeba tenisový kurty nebo golfový hřiště a o nájem se poďělíme. ;-)
 
no, mě se zatím žádný klíč nevrátil, takže ještě nemám vylíhlé ani to roztomilé medvídě... ale neva. Minule se na mě štěstí začalo usmívat až spíš ke konci. A hlavně, druhý segment z krku. 3x mi skočily turnajové provincie a 2x relikvie a hned jsem s tím rychle pohnul :) teď si ale do rána počkám na 4 košíky jídla

EDIT: mě to fórum štve. Vždycky se mi to otevře tam, kde jsem byl naposledy, takže odpovídám na něco, co už je dávno zadiskutované... :D ale co už :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Už jsem se dostala na 97 klíčů za úkol, říkám si "super, za chvíli budu dělat úkoly po stovce" a pak mi to najednou spadlo na 80 a už se to nezvedá. To chcete říct, že to bylo tím?:( A já se tak těšila.
 

Lovec Krys

Legenda
@donutka Čas u T1 není jediným problémem (ale ani u dílen nebo jiné budovy na vysoké úrovni) - taky je třeba brát v úvahu dostupné místo a volnou populaci.
Např. já už několik týdnů vylepšuji více méně jenom divy na populaci, abych jí měl dost na ty budovy, které jsem přistavil / přistavuji.

@moribundus Tak jde to. Buď může mít budovu / set produkující T1 anebo může měnit T2/3 za T1.
 

iDavis

Legenda
@Prealiena áno u mňa to isté. 80tkou sa to končí (v príspevku vyššie malo byť 80 nie 88). Čiže z tých všetkých zmien, ktoré dnes zaviedli, stihli na náš server pridať len túto jednu, pričom množstvo úloh dielní s minimálnym levelom a kouzelné dielne s rovnakým započítavaním fungujú stále bez zmeny. Tešíme sa.
 

Heruen

Pokročilý žák
Tak teď jsem došla k dílnám.Mam mít 16 lvl tak to než udělám tak nevím docela humus .Docela zklamání asi budu bez medvídka :-( Asi to vzdám uvidím .Je to pěkný nesmysl.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ludi

Veterán
@nataly111
Méďu jsem nakrmila, i když ho mám jen na 3 lv., jelikož už nyní přidává po nakrmení k produkci jednotek z Kasáren, Cvičiště i Tábora 15% na 12 hod. V kombinaci se Simia Sapiens to není tak špatné. Už se těším, až bude Méďa větší.
 

DeletedUser6850

Guest
Za mne za zvířetník palec dolů.

Od druhé sekvence úkolů se mi generují buď bezprostředně po sobě nebo téměř po sobě dvojice naprosto stejných úkolů:
Za Získej 7 relikvií následovalo Získej 7 relikvií,
dále posun na Trénuj 576 jednotek a ihned poté Trénuj 576 jednotek.
Do třetice jsem měl dvakrát (téměř, tj. ob jeden úkol) Kup 10 VB a Kup 10 VB. Ale můžu být rád, že jsem to nedostal třeba pětkrát po sobě. Při nepřetržitě rostoucí ceně VB bych už byl na mizině.

Opravdová pruda ...
 

Deleted User - 488716

Guest
Mně to dalo 2x za sebou získej 4 opary vidění, pár jiných úkolů a zase 2x za sebou získej 4 opary vidění. Když už tedy vývojáři chtějí náhodné úkoly, tak by aspoň mohli zajistit nějakou rozmanitost a ne že budu řešit jeden úkol pořád dokola.

Edit: Tak po té druhé dvojici následovalo získej relikvie, vyřeš střety a opět získej 4 opary vidění (už jen jednou, ale následující úkol měl opary vidění jako alternativu). Aspoň že 2x byla možnost vyrobit krmení a nemusel jsem tak vyrábět nějakou zbytečnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Já teď mám podruhé za sebou průzkum provincie. Prvnímu zbývalo 5h do konce, druhý půjde přes akademii.
To snížení je prostě hnusný podraz. Jestliže nechtějí, abychom měli více než 1 plně vyvinuté zvířátko, tak prostě neměli dát "nekonečné" úkoly. Jestliže jsou nekonečné úkoly natolik těžké, že většina hráčů na tom bude hůře než s úkoly konečnými, tak jsou nekonečné úkoly obyčejný podvod.
 

chirazka

Znalec fóra
Postupuji dost pomalu, nemám přistavené budovy navíc a ani je nehodlám stavět...
Včera 3x ob úkol získej 3 kouzla v kombinaci s úkolem prozkoumej provincii, nebo proveď výzkum technologie nebo získej 15 oparů...:(.
Průzkum mi trvá přes 82 h, výzkum technologie nemám několik měsíců, jediná možnost jsou opary, ale v tom slotu co mi chodí bohužel není co vybrat... budovy za 2 max 3 opary fakt crafit nebudu.
Z této události jsem opravdu zklamaná....., aspoň malá náplast vrátilo se mi několik set klíčů.
Nemám nic proti nekonečným úkolům, ale proti pořád opakujícím se stejným, žádná rozmanitost a tupě dělat dokola ty stejné je na palici....
 

DeletedUser4291

Guest
V jednom z úkolů podzimního zvířetníku, ( jsem v Amuni) se píše.... Klaním se můj pane ! Říká se že bohové podzimu jsou starší než sám Unur.......( asi čím starší tím "blbější") Neboť jsem už třikrát za sebou dostal úkol.... Prozkoumej 1 provincii, nebo proveď výzkum 1 technologie, nebo získej 15 oparů vidění. Jen doufám že se panu systému, nezasekl systém. Jinak si už ani neškrtnu v eventu...:D
 

ElfNostradamus

Veterán
Pár poznatků: Náročné úkoly? Ano. Žere to časovače? Ano. Chce mít někdo úkoly typu vyrob 1xnápoj ? Ano. Vycvič 10vojáků? Ano. Přesun budovu? Ano..... 10 medvědů ve městě? Ano,ano, ano!!!
Žel to nelze. :) ...protože vývojáři to vymysleli jinak. Je třeba se tedy snažit, snažit, snažit...méně co? Remcat. :)
Je to jen co? Hra a zábava lidi přeci. Méd´u je třeba si zasloužit, jedna z nejlepších budov za všechny ty roky existence!!!
Časovače se vrátí zpět při točení truhel,na co je taky tolik syslit. Já se bavím...došly mi střety ve věži, musím holt střety v provincích ouha došly střety v provinciích musím počkat či vymlátit časovače na další výzkum provincie/98hod/ nebo počkat do neděle na další kolo Věže. A tak dokola...stále je to jen hra a zábava...přeji stejný pocit i všem ostatním, žádnou flustraci :)
Hezký den a více štěstí i trpělivosti vám všem lidičky :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5987

Guest
V jednom z úkolů podzimního zvířetníku, ( jsem v Amuni) se píše.... Klaním se můj pane ! Říká se že bohové podzimu jsou starší než sám Unur.......( asi čím starší tím "blbější") Neboť jsem už třikrát za sebou dostal úkol.... Prozkoumej 1 provincii, nebo proveď výzkum 1 technologie, nebo získej 15 oparů

Přesně to samé, následně jsem vyfasoval sady nástrojů, zjevně vytunit medvídka bude boj...:), když už je to tak těžké, mohli ještě medvědy udělat jako provázané budovy ...
 
Nahoru