• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

tak i třetí výběr truhel byl na prd. Naštěstí ve čtvrtém už byla alespoň úniková 18ka, ze které padla studna :D a dál už jedu standardně. Dva ze tří tajemných objektů vydaly klíče, takže o zábavu pro první den bylo postaráno
 

voyager-1

Velmistr písma
tak mě tentokrát start vyšel jako nikdy. Hned v úvodu tisíc klíčů (500,200,200,100) a dodělávám druhý artefakt.
možná jsou tentokrát ty klíče díky vyšší náročnosti eventu naprogramovány štědreji.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Mrknul jsem se na seznam budov co jsou jako denní odměny (zatím tedy vidíme jen cca první polovinu seznamu) a musím říci, že jsem si nevybral, bohužel žádná budova mně svými parametry nezaujala. Tak musím jen doufat, že nabídka denních budov v druhé polovině eventu bude zajímavější.
Anebo to nakonec dopadne jako předposlední event, kde jsem točil hlavně požehnání na VB (no dobře, i nějaké Chatrče na manu k tomu taky šly).
 

chirazka

Znalec fóra
Tuto událost víceméně vypouštím...., co uhraju nedokážu odhadnout moc toho nebude...
Nestavím nic navíc - dílny ani manufaktury.
Každý ať si jede podle svého, ale pokud lidi budete hrát toto, tak se nachystejte že v budoucnu budou eventy jen tímto způsobem...
 

amalka45

Znalec fóra
ahoj tak jsem zacala a uz zkoncila je tam cosi napsane ale ja si to neprelozim neb neumim anglicky byt jsem vsechny vyrobny i dilny mela na 3hodiny tak to neni ono . takze budu cekat az se mi to prelozi do cestiny - tak uz vim je to Věž no stalo me to 100diamantu tak to je supr ted budu vydelavat v praci na to abych si mohla zahrat event s VĚŽÍ.
 
Naposledy upraveno:

chirazka

Znalec fóra
@amalka45 Byl to úkol za 27 klíčů?
Pokud ano tak jsem ho měla taky a šlo o vyřešení 3 střetů (vyřešila jsem 3 střety na mapě okolo města), úkol se započítal.

//Odstraněna citace. Jumala
 

hufv

Pokročilý žák
Mrknul jsem se na seznam budov co jsou jako denní odměny (zatím tedy vidíme jen cca první polovinu seznamu) a musím říci, že jsem si nevybral, bohužel žádná budova mně svými parametry nezaujala. Tak musím jen doufat, že nabídka denních budov v druhé polovině eventu bude zajímavější.
Anebo to nakonec dopadne jako předposlední event, kde jsem točil hlavně požehnání na VB (no dobře, i nějaké Chatrče na manu k tomu taky šly).
Taky jsem silně v rozpacích, po kterých budovách jít. Nemá někdo nějaké doporučení? Jdu hlavně po kultuře případně po lidech, zatím se mi zdá, že by to mohlo být pole zlata. Ale nejraději bych co největší budovu, za co nejvíc, aby to dávalo smysl na sousedskou výpomoc.
 
ahoj tak jsem zacala a uz zkoncila je tam cosi napsane ale ja si to neprelozim neb neumim anglicky byt jsem vsechny vyrobny i dilny mela na 3hodiny tak to neni ono . takze budu cekat az se mi to prelozi do cestiny - tak uz vim je to Věž no stalo me to 100diamantu tak to je supr ted budu vydelavat v praci na to abych si mohla zahrat event s VĚŽÍ.
funguje to stejně, jako úkoly, kdy buď bojuješ v turnaji nebo v provinciích. Akorát tady je volba mezi provinciemi a věží. Takové úkoly teď už budou pravděpodobně součástí každé události :) jen tak pro zajímavost, nezkoušelas google překladač? Zajímalo by mě, jak si s tím poradil...
 

DeletedUser1590

Guest
Prosím autory hry, aby mi poradili jak mám získat relikvie do úkolu, když mám víceméně všechny provincie dokončené. Turnaj momentálně neběží, otevření nové provincie trvá 6 dnů....jistě musím počkat, znamená to ale, že jak skončí turnaj, více méně končí i má účast v eventu. Možná bych je poprosil, aby trošku více mysleli, při sestavovaní úkolů...jelikož je každý 5 na získání nějakého počtu relikvií, šli moje 4 nedokončené provincie poměrně rychle do kopru.

Možná by to spíš chtělo uvolnit zase rozšíření města za dokončené provincie? Případně se více soustředit na nové rasy a dávat je častěji...troufám si tvrdit že přestavba a rozšiřování města je důvod proč tu hru většina hráčů začala hrát a co je na tom nejvíce baví. Je s toho jen nekonečný zástup akcí, eventů, stále dokola opakujících se turnajů.... nově věž, ke které se radši nebudu vyjadřovat...Ono někdy ta nejednoduší cesta je ta nejlepší .... Hráči se nudí a potom si zakládají multiúčty, nebo dokonce multispolečenství, šmelí s VB, takže někteří experti už mají všechny divy skoro na max. což potom nemálo ovlivňuje výsledky v turnajích atd. Je toho opravdu spoustu co by se mělo řešit a to poslední co hra potřebuje je další event., který v podstatě nepůjde hrát. Za mě palec dolů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

chirazka

Znalec fóra
Prosím autory, hry aby mi poradili jak mám získat relikvie do úkolu, když mám víceméně všechny provincie dokončené. Turnaj momentálně neběží, otevření nové provincie trvá 6 dnů....jistě musím počkat, znamená to ale, že jak skončí turnaj, více méně končí i má účast v eventu. Možná bych je poprosil, aby trošku více mysleli, při sestavovaní úkolů...jelikož je každý 5 na získání nějakého počtu relikvií, šli moje 4 nedokončené provincie poměrně rychle do kopru.

Možná by to spíš chtělo uvolnit zase rozšíření města za dokončené provincie? Případně se více soustředit na nové rasy a dávat je častěji...troufám si tvrdit že přestavba a rozšiřování města je důvod proč tu hru většina hráčů začala hrát a co je na tom nejvíce baví. Je s toho jen nekonečný zástup akcí, eventů, stále dokola opakujících se turnajů.... nově věž, ke které se radši nebudu vyjadřovat...Ono někdy ta nejednoduší cesta je ta nejlepší .... Hráči se nudí a potom si zakládají multiúčty, nebo dokonce multispolečenství, šmelí s VB, takže někteří experti už mají všechny divy skoro na max. což potom nemálo ovlivňuje výsledky v turnajích atd. Je toho opravdu spoustu co by se mělo řešit a to poslední co hra potřebuje je další event., který v podstatě nepůjde hrát. Za mě palec dolů.
Pokud máš nouzi o relikvie máš dvě možnosti...., spoléhat při sousedské výpomoci na truhlu kde se objeví relikvie a nebo použít akademii a vycraftit si relikvie, ta možnost tam je, jen musíš mít štěstí..., pak jedině turnaj nebo provincie. Nejsi v tom sám toto řeší většina z nás co nemá už nadbytek provincií....:)
 

Heruen

Pokročilý žák
Já jsem zatím žádné dílny na víc ani manufaktury nepostavila.Ani nevím jakého toho medu si postavim
Jedu tak nějak pomalu na úkoly jsem koukala ale jinak to nesleduji jak to přijde tak to přijde .Da se to udělat a nespěchat jako dřív když byly eventy hotové 14 dni předem.Já jsem tedy přešla do nové kapitoly mám výhodu na ty úkoly ,ze musí být manufaktura z minule kapitoly Za me zatím dobrý
 
tak co, jaké jsou zkušenosti s točením úkolů? Já jsem z toho nějaký rozpačitý. Jsem za půlkou druhého segmentu, už jsem měl 4x vyrobit 6 obyčejných nástrojů (to by mi nevadilo), ale teď mi po třetí skočily 4 košíky jídla a po třetí už to urychlovat nebudu. Docela mě to štve...
 

ElfNostradamus

Veterán
Včera 3x po sobě zisk 7. relikvií ... dnes ráno 3x sada,vojsko a znovu 3x sada ... asi nějaký tenisový turnaj či co :) ...Nedá se nic dělat. Nějak si toho Mevěděva tedá podám a počkám holt :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@Emhyr var Emreis II ja som na tom podobne. V 2. segmente som mal úlohy na košíky jedla už snáď 5x.

Momentálne čakám s úlohou na kúzla na turnaj, už som urýchlil výrobu niekoľkokrát. Aspoň som mal šťastie kedy mi v jednej úlohe padli katalyzátory z bonusovej truhly vo veži.
 

Ludi

Veterán
Včera jsem kvůli studnám hodně úkolů dávala díky urychlovačům. No, vyplácala jsem jich spoustu ;). Získala jsem 4 studánky. Lepší než nic. Pevně věřím, že ještě v nabídce budou.
Padlo mi párkrát 100 klíčů, takže Méďu mám na 3 lv. a dnes poprvé krmím :) Na začátek celkem dobrý.
 

nataly111

Velmistr písma
Přesně Ludi, studánku už beru jako takovou jistotu. Ostatní odměny prozatím nejsou zajímavé, alespoň z mého pohledu.

Ale zaujala jsi mě! 3. level a už dostává krmení. Chceš, aby vyrostl dřív? :D
 
Nahoru