• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice_Divy

Chcete vrátit původní systém vylepší divů pomocí surovin a relikvií?

  • ANO

    Hlasy: 153 95,6%
  • NE

    Hlasy: 7 4,4%

  • Celkový počet hlasujících
    160
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

korinai

Učedník
Marně přemýšlím, proč by znovu měli uvádět něco, co už bylo součástí předchozího oznámení... O snížení efektu některých divů a změně ceny za vylepšení nás informovali hned v první zprávě ohledně této úpravy.
Oni samozřejmě nemusí vůbec nic, mají to v pravidlech, hráči také podle těch pravidel také nemusí nic. Zabalit to můžeme kdykoli kdokoli, v tom máme práva stejná. A pokud to zabalí jedna strana, zabalí to i druhá. Komenty hráčů jsou taková labutí píseň strany, která to zabalit nechce, protože ji to bavilo.
 

XB238

Učedník
Marně přemýšlím, proč by znovu měli uvádět něco, co už bylo součástí předchozího oznámení... O snížení efektu některých divů a změně ceny za vylepšení nás informovali hned v první zprávě ohledně této úpravy.
Ono je to tak obvyklé, že se zpráva uvede komplet, že vším všudy, s klady i zápory, a ne že se něco napíše do první zprávy.
A do druhé se vypíchnou jen pozitiva.

A následně se budeme odvolávat jen na tu druhou, že vlastně je to lepší, tak na co si vlastně stěžujeme.
 

korinai

Učedník
Vylepším si Valloriánskou školu kouzel a v akademii kouzel se mi zkrátí čas na výrobu kouzla. Protože těch kouzel budu mít moc, tak mi snížili počet many za použití kouzla - z Dračího opatství. Logiku za tím nehledám, jen diamanty.
Nevadí, že po akualizaci je Enar, Bludiště a Trůny silně nadhodnocené. Někdy příště, nejraději až si to všichni postaví, dají novou aktualizaci a uberou.
A na co budou kouzla, když suroviny potřeba nejsou? Divy chtějí jen zlomky a kr. Vyrábět a likvidovat?
 

Banderoi

Znalec fóra
Dnes mi přišla zpráva tak ji sem přidám...osobně si myslím,že "BREČÍME DOBŘE,ALE NA ŠPATNÉM HROBĚ."

Banderoi , neviem či ešte hráš túto hriu a aj koľký členovia tvojho spoločenstva. Prečo sa pýtam , z jedného prozaického dôvodu , z tzv. vylepšenia hry Elvenar . "Vylepšenie " hry sa týka hlavne starodávnych divov , kde je namiesto úlomkov rún , treba úlomky kúziel , spojovacie činidlá a kráľovská rekonštrukcia , ale v takých množstvách , že sa to nedá veľmi ľahko spraviť, pokiaľ nebudeme do hry dávať peniaze. Nie každý si môže dovoliť dávať penieze do htry , ale hlavne prišli sme si pri hraní tejto hry oddýchnuť a nájsť nových , i keď vyrtuálnych priateľov. Preto by som ťa chcel požiadať , aby ste ako spoločenstvo neotvárali reklami . Či už v hre alebo vo výskume. Tým ich najviac poškodíme .
Zároveň by som ťa chcel požiadať , že či by si túto správu neposlal aj tvojim členom spoločenstva. Zároveň by som ťa chcel požiadať , ak máš možnosť , daj túto správau aj na iné jazykové verzie tejto hry . Napríklad anglickej , nemeckej , francúzskej a iných. Neviem či to pomôže , ale ak nevrátia všetko tzv. vylepšenie do pôvodného stavu , bolo by vhodné napísať priamo riditeľovi innogames pánovi Hendrik Klidworth generálnemu riaditeľovi , na innogames , tu najdete formulár , kde sa dá napísať priamo generálnemu riaditeľovi. prečo to spravili a aj , že skončíme s hrou. Zároveň aj zadavateľom reklamy , že končíme s hrou z toho a z toho dôvodu. Petície na fóre im nič nepovie , ale ak to pocítia finenčne , tak si asi uvedomia , že tadiaľto cesta nevedie . Prečo neverím petícii? Zažil som ju na ich prvej hre čo som hral Divoké kmeny a skončilo tom tak , že sme ako spoločenstvo všetci skončili .Robili vylepšenia , nie pre hráčov , ale proti nim. Za rozšírenie tejto správy ďakujem a aj za pochopenie . Ak nás bude čo najviac , tak niečo dosiahneme .

Bomir .
 

korinai

Učedník
Čawes, já si myslím, že touhle změnou se sníží dynamika hry a lidi, kteří nejsou trpělivý, tak odejdou...
U mne se to snížilo tak, že úlomky kouzel na minimu, nepotřebuju VB, kr, takže turnaje hrát nemusím a divy nevylepsuju. Dosavadní komodity nepotřebuju, přibývají, vojsko moc nepotřebuju, také přibývá. V akademii netřeba vyrábět, urychlovače nepotřebuju, přibývají. Trpělivost nepotřebuju, když se nehraje, není potřeba čekat:) Ještě tak věž, ale to je deset minut týdne hry. Výrobou jsem plně soběstačná, obchodovat nepotřebuju, na výzkum mám všeho až až, vše pouze přibývá, protože není zač utrácet.
 

AdVen

Učedník
@sir Burak to není o dynamice hry, tu si dokážeš nastavit sám i bez zásahu shůry, to je o ZDROJÍCH, které prostě NEBUDEŠ MÍT!.
Nevyváženost množství nově požadovaných zdrojů oproti možnosti je získat je tak ubohá a budov a divů na vylepšení tak mnoho!, že pokud nezačneš cpát do chřtánu hydry reálné peníze, aby jsi se vůbec někam posunul, tak tě hra prostě přestane bavit.
Touto "inovací", a dá se předpokládat že další podobné můžou následovat, nastává SOUMRAK ELVENARU...
 

korinai

Učedník
@sir Burak to není o dynamice hry, tu si dokážeš nastavit sám i bez zásahu shůry, to je o ZDROJÍCH, které prostě NEBUDEŠ MÍT!.
Nevyváženost množství nově požadovaných zdrojů oproti možnosti je získat je tak ubohá a budov a divů na vylepšení tak mnoho!, že pokud nezačneš cpát do chřtánu hydry reálné peníze, aby jsi se vůbec někam posunul, tak tě hra prostě přestane bavit.
Touto "inovací", a dá se předpokládat že další podobné můžou následovat, nastává SOUMRAK ELVENARU...
U sebe to mám spočítané na pouhých 8-10 tisíc korun českých měsíčně, pokud bych chtěla postupovat tak jako dosud. No nekup to!
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jak by to mohlo za čas vypadat s hrou?
Za nedlouhou dobu se konstituuje kolem 40 špičkových týmů, které budou jezdit pravidelně ma max Turnaje a Věže. Za nimi se vytvoří široké pole skomírajících spolků, které budou sloužit jejich předním hráčům jako odrazový můstek mezi čtyřicítku.
Po čase se ve špičkových týmech udrží pouze ti, co budou prostřednictvím své peněžky schopni a ochotni si dost podstatně připlácet na nákup nezbytností, které jinak nebudou v dostatečném počtu k mání - úlomků, činidel a králováků. Pro velký "úspěch" k nim jiště přibudou i další penězotaháky.
Po dalším čase se tak vytvoří konečné strukturované herní společenství dvou až tří tisíc hráčů, kde rozhodující roli bude hrát spíše síla disponibilních finančních prostředků než herní schopnosti. To bude provozovatelům přinášet sice ne astronomické, ale přesto postačující příjmy.

Nebo to všechno skončí připraveným herním krachem, kde rozhodující úlohu bude hrát uvažování provozovatele o přednostním udržení vnitřně konkurenční innohry - Forge of Empires, kterou v současnosti, dle zpráv, hraje po celém světě 24 mil lidí a je takovou hard verzí Elvenaru.
 

korinai

Učedník
Jak by to mohlo za čas vypadat s hrou?
Za nedlouhou dobu se konstituuje kolem 40 špičkových týmů, které budou jezdit pravidelně ma max Turnaje a Věže. Za nimi se vytvoří široké pole skomírajících spolků, které budou sloužit jejich předním hráčům jako odrazový můstek mezi čtyřicítku.
Po čase se ve špičkových týmech udrží pouze ti, co budou prostřednictvím své peněžky schopni a ochotni si dost podstatně připlácet na nákup nezbytností, které jinak nebudou v dostatečném počtu k mání - úlomků, činidel a králováků. Pro velký "úspěch" k nim jiště přibudou i další penězotaháky.
Po dalším čase se tak vytvoří konečné strukturované herní společenství dvou až tří tisíc hráčů, kde rozhodující roli bude hrát spíše síla disponibilních finančních prostředků než herní schopnosti. To bude provozovatelům přinášet sice ne astronomické, ale přesto postačující příjmy.

Nebo to všechno skončí připraveným herním krachem, kde rozhodující úlohu bude hrát uvažování provozovatele o přednostním udržení vnitřně konkurenční innohry - Forge of Empires, kterou v současnosti, dle zpráv, hraje po celém světě 24 mil lidí a je takovou hard verzí Elvenaru.
Ve chvíli kdy hraje roli spíše síla disponibilních finančních prostředků než herní schopnosti, přestává jít o hru, jde o majetkovou prestiz. Většina zakoupených herních elementů je ale dočasná, efekt "mám na to" mizí. Nevím jestli tohle může udržet hru. Koupit si třeba ajfona udělá v tomhle směru mnohem víc. Pokud jsem ve hře do něčeho investovala, tak proto, že to mělo pro mě herní přínos, nikoli pouze proto, abych mohla ve hře postupovat.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
A nyní trochu o majetkovém pozadí Inno Games (IG).
IG je původně samostatná německá firma založená v roce 2007, která je od roku 2016 částečně a od roku 2017 majoritně vlastněná mediální a herní velespolečností Modern Times Group (vlastní i českou Primu) původem ze Švédska s celkovým vlastním kapitálem 5,216 mld švédských korun (2020). Šv. koruna je ke včerejšku v kursu 2,181 Kč.
IG vykazuje v současnosti 10 živých her. Zatím jich přerušilo 7.
Mnou již včera zmíněna obdobná hra Forge of Empires (FoE) vykázala k srpnu loňského roku celkové příjmy ve výši 1 mld €.
Nemusíme proto dlouho spekulovat, jaký bude dále vývoj mnou včera naznačené budoucnosti IG.
Nevyděláváš - půjdeš.
 
Naposledy upraveno:

LuciskaCh

Mistr slova
Tak mi připadá, že DE (tvůrci) asi s nikým nekomunikuje. Žádná reakce nebo alespoň náznak, jestli bude zlepšení nebo ne. Ze spolků (oba světy) nám chce pár lidí skončit s hrou, pokud nebude nějaká změna. Pořád se je snažíme udržet, ale když s hráči nikdo nekomunikuje, tak je to opravdu těžké. Nikdo nic neví, nikde se nic nešušká. Takže v posledních dnech se z odreagovací a pohodové hry stal jen stres a horor!!! Všude hráči píšou, že s úlomky a činidly na vylepšování bude opravdu velký problém, ale nikdo to očividně neřeší. Spolky na vrchních příčkách se rozpadají, top hráči končí a ruší účty. Ale tvůrce to asi moc nepálí. A kvůli nezájmu tvůrců mám taky sto chutí s hrou seknout. Ne, že by mě hra přestala bavit nebo, že bych utrpěla změnou nějakou extra velkou újmu (až na to, že nemůžu divy vylepšovat), ale ten nezájem je opravdu k .... nebudu sprostá...

Ať už se prostě něco děje, buď tak nebo tak, ale něco, nervy mám jen jedny!!!!!!!

A už nechci znovu slyšet, jak se některé divy vylepšily, to všichni víme a nikdo to nezpochybňuje, neřešíme tu primárně sílu divů, ale náklady na vylepšení!!!
 

korinai

Učedník
A nyní trochu o majetkovém pozadí Inno Games (IG).
IG je původně samostatná německá firma založená v roce 2007, která je od roku 2016 částečně a od roku 2017 majoritně vlastněná mediální a herní velespolečností Modern Times Group (vlastní i českou Primu) původem ze Švédska s celkovým vlastním kapitálem 5,216 mld švédských korun (2020). Šv. koruna je ke včerejšku v kursu 2,181 Kč.
IG vykazuje v současnosti 10 živých her. Zatím jich přerušilo 7.
Mnou již včera zmíněna obdobná hra Forge of Empires (FoE) vykázala k srpnu loňského roku celkové příjmy ve výši 1 mld €.
Nemusíme proto dlouho spekulovat, jaký bude dále vývoj mnou včera naznačené budoucnosti IG.
Nevyděláváš - půjdeš.
Takze tvůrci, kterým na hře záleželo, do toho nemají co mluvit a ig zajímá jen výdělek. Nezajímá je ale hra, tedy ji nerozumí, proto ji ničí nesmysly, na kterých chtějí vydělávat a posléze likvidují.
 

gigigigi

Učedník
Takze tvůrci, kterým na hře záleželo, do toho nemají co mluvit a ig zajímá jen výdělek. Nezajímá je ale hra, tedy ji nerozumí, proto ji ničí nesmysly, na kterých chtějí vydělávat a posléze likvidují.
Přitom by stačilo, kdyby se trochu zajímali o to, co prodávají a komu. Strojovým odstavcem a nereakci na odezvu hráč jen otráví. Kdyby rozuměli tomu co je slušnost v obchodním jednání, nemuseli by hry rušit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru