• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Petice_Divy

Chcete vrátit původní systém vylepší divů pomocí surovin a relikvií?

  • ANO

    Hlasy: 153 95,6%
  • NE

    Hlasy: 7 4,4%

  • Celkový počet hlasujících
    160
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Magnus Bijec

Kolemjdoucí
Tímto zřizuji petici za návrat původního systému vylepšení prastarých divů pomocí surovin a relikvií. Současné požadavky jsou naprosto nesmyslné. Zároveň požadujeme návrat do stavu než byla řadě hráčů tímto posledním "vylepšením" poškozena hodnota kultury města a byli tak nuceni skončit. Děkuji všem, kteří se k této petici připojí a podpoří ji.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Když jsem zjistil, co to po mně bude chtít při vylepšení divů v 21. kapitole, tak jsem si řekl, že dojedu tak na úroveň 15-21 a stop. Jenže teď se tyto požadavky rozšířily na všechny divy a představa honění milionů úlomků, desetitisíců činidel a tisíců králováků mě dostává silně do kolen.
To, že při prodeji některých budov z Události dostanu 1-3 činidel nebo za stavby z SD a z akády nějaké králováky, jednoho sice potěší, ale nic moc to neřeší. Navíc to musím prodat z plochy.
Takže třeba džina nechám na ploše vyrábět 100 dnů, a pak za něj dostanu 3(!) králováky.
Zároveň se tím znehodnocuje div Věštba štěstí nebo krmení Tinluga.
I při tak malém množství činidel a králováků z prodeje budov to dále částečně znehodnocuje účelnost dosahování vrcholu Věže či zisku šesté a dalších truhel v Turnaji.
 

Ludi

Veterán

korinai

Učedník
Je to podraz, to co člověk budoval je z minuty na minuty špatně. Divy prakticky nepoužitelné, hráči otrávení. Hrát jsme začali strategickou kooperativní hru, nikoliv předem prohranou bitvu s vývojáři, kteří mění pravidla. Jsem najednou v žebříčku o 100 míst výš. Takže bobek na hlavu a čučet do zrcadla, ti hráči kteří se propadli a bourají města jsou štěstím bez sebe, že mají novou výzvu, jak nám sdělují marketingová sdělení umělých ynteligentů. Nevěřím tomu, že na tom pracovali živí lidé.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Taky mi to přijde úplně nesmyslné. Sice moc divů postavených nemám, ale činidla do nich cpát nechci. Mám jich pořád nedostatek na kouzla a mám je pak všechny dát na vylepšení divu? Proboha proč?!!! Ve Winyandoru bych momentálně potřebovala vylepšit Simii, ale chce to 23 činidel a já jich mám aktuálně 28 (a většinou pořád kolem tohoto počtu), takže div už vylepšovat nebudu, radši si činidla nechám na kouzla.
A kolik lidí u nás ve spolku je naštvaných kvůli kultuře, kterou jim to vzalo, někteří jsou momentálně i 1,5mil. v mínusu a vůbec netuší, co s tím.

Je to jako kdysi, když změnili výhody některých hybridních kulturních budov. Všichni přišli o spoustu kultury i obyvatelstva. Přes rok jsem pak žádné hybridní nestavěla a teď zase berou...
 

Serentan

Kolemjdoucí
Ahoj :) Elvenar hraju od roku 2017. Práce vývojářů Elvenaru, je podle mne poslední dobou naprosto příšerná. Po naprostém propadáku, jakým je v této podobě Kotlík, přišla hra s dalším nesmyslem, změnou vylepšování divů. Místo aby se snažili dělat hru atraktivnější a hlavně zábavnější , tak vymýšlí "novinky", které jdou naprosto opačným směrem. Petice je pěkná věc, ale pokud k ní přidáme ,že do nápravy přestaneme klikat na veškerou reklamu, tak bude šance na změnu, bude podstatně větší a hlavně rychlejší. Prosím, všechny, kdo si tohle přečtou a souhlasí, aby poslali do svých spolků tuto zprávu:
Všichni kteří nesouhlasíte se změnou ve vylepšování divů, přestaňtě klikat na veškeré reklamy ve svých městech, dokud se vylepšování divů nevrátí do původní podoby.

Pokud se nám tato forma nesouhlasu podaří ve velkém měřítku, bude to pro "ně" už větší problém k řešení, než jen samotná petice.
 

YANDA

Kolemjdoucí
Taky nemám ze změny žádnou radost. Činidel mám nedostatek na výrobu kouzel, a při jejich současném minimálním přísunu tuto změnu hodnotím jako hodně nedomyšlenou.
Zatím jsem zvolila strategii hrát to, co je beze změn, a divy zatím vylepšovat nebudu. Dodám VB a počkám, jestli dojde k nápravě. A taky už nebudu nic kupovat za reál, ať zbytečně neinvestuju do něčeho co pro mě nemá cenu.

Určitě je nefér měnit stávající podmínky.
Asi je cílem odradit pokročilé hráče a novým to pořádně ztížit, aby je to hodně "bavilo".
Pokud je záměr provádět nějaké zásadní změny, jako je tato, měla by se zavádět pouze u nových prvků ve hře. A nějakými motivačními prvky hráče "přinutit", aby je začali využívat.

Tomu se říká, střelit se do vlastní nohy.
 
Naposledy upraveno:

Rhaneyra

Kolemjdoucí
Ahoj. Chápu, že změny ve hře jsou potřeba, ale tohle je snad nejhorší změna, kterou zavedli! Kde má člověk brát tolik rekonstrukcí?! V turnaji jich dávají 5 - 6 , podle počtu truhel, v akademii jsou na výrobu drahé a budovy kvůli tomu prodávat nebudu! Nehledě na to, že syslím runy na divy, které dávají třeba manu, snižují rozpad, a oni to dost sníží. K čemu teď budou relikvie u nezvýšené výroby? Každý z nás jich má stovky, ne-li tisíce. Teď jsou k ničemu!
 

gigigigi

Učedník
Tolik otrávených a demotivovaných hráčů jsem ještě nezažila. Obávám se, že pokud provozovatel nezareaguje včas, podaří se mu hru zlikvidovat. Chudý duchem je na to evidentně dostatečně. Jestli začnou hráči odcházet, přestane se obchodovat. Poškození jsou jak menší, tak velcí hráči, kteří uvádějí že mohou celé město začít předělávat podle nových pravidel, což je jednak zbytečná práce, jednak podtrh od provozovatele a jednak nereálné při nových požadavcích. Já v tuhle chvíli minimalizuji aktivity a čekám, co se bude dít dál. Je to jediné co se dá dělat. Pochopitelně na reklamy neklikám, hrát s tím, že mi do toho kdykoli někdo kopne, protože může a má patent na rozum je nesmysl a platit za něco zešílevšímu kopálistovi, je nesmysl tuplovaný. Takže tak.
 

Sid82

Kolemjdoucí
Že se něco udělá složitějším a a trochu to zpomalí progres ještě neznamená, že je to špatně. Nadávat na nedostatek činidel je hloupost. Ze zlatý věže a měsíčních knihoven je jich dostatek a pokud se časem ukáže, že je něčeho opravdu nedostatek, určitě nebude pro vývojáře problém udělat drobnou změnu aby se přísun nedostatkového elementu navýšil. Co se týče samotných změn ve fázích divů, tak si nemyslím, že by byly takové aby změnili zásadně průběh hry. Ale chápu, že pokud to někdo hraje na rychlost a na body, pak ho zpomalení tempa rozvoje může rozčílit…
 

richenza 1

Znalec fóra
Hraju už hodně dlouho (7 let), ale takovou blbost jsem tu ještě nezažila....Kdo to proboha vymyslel? Kulturu mám v mínusu, spadla jsem v žebříčku, divy nevylepším, nemám čím...Jestli to nevrátí zpět, nejspíš skončím. Tuhle šílenost nedávám

Že se něco udělá složitějším a a trochu to zpomalí progres ještě neznamená, že je to špatně. Nadávat na nedostatek činidel je hloupost. Ze zlatý věže a měsíčních knihoven je jich dostatek a pokud se časem ukáže, že je něčeho opravdu nedostatek, určitě nebude pro vývojáře problém udělat drobnou změnu aby se přísun nedostatkového elementu navýšil. Co se týče samotných změn ve fázích divů, tak si nemyslím, že by byly takové aby změnili zásadně průběh hry. Ale chápu, že pokud to někdo hraje na rychlost a na body, pak ho zpomalení tempa rozvoje může rozčílit…
To si děláš srandu?
 

Rhaneyra

Kolemjdoucí
Že se něco udělá složitějším a a trochu to zpomalí progres ještě neznamená, že je to špatně. Nadávat na nedostatek činidel je hloupost. Ze zlatý věže a měsíčních knihoven je jich dostatek a pokud se časem ukáže, že je něčeho opravdu nedostatek, určitě nebude pro vývojáře problém udělat drobnou změnu aby se přísun nedostatkového elementu navýšil. Co se týče samotných změn ve fázích divů, tak si nemyslím, že by byly takové aby změnili zásadně průběh hry. Ale chápu, že pokud to někdo hraje na rychlost a na body, pak ho zpomalení tempa rozvoje může rozčílit…
A co královské rekonstrukce? Ty máme brát kde? V turnaji jich padá málo, v akademii jsou celkem drahé na výrobu. To samé s úlomky - jo, padají ve Věži, ale když jich člověk najednou potřebuje 50 000, tak mu nepadne, ani když dojde až na vrchol Věže.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Sid82 Začínající hráč má před sebou v současnosti 21 kapitol. V každé z nich jsou 2 divy. Každý div má 35 úrovní.
A tady máš výpočet zdrojů:

Požadované zdroje k divům
úroveňúlomkyčinidlokrálovák
1​
1000​
1​
5​
2​
2000​
2​
3​
3000​
3​
4​
4000​
4​
5​
5000​
5​
6​
6000​
6​
10​
7​
7000​
7​
8​
8000​
8​
9​
9000​
9​
10​
10000​
10​
11​
11000​
11​
15​
12​
12000​
12​
13​
13000​
13​
14​
14000​
14​
15​
15000​
15​
16​
16000​
16​
20​
17​
17000​
17​
18​
18000​
18​
19​
19000​
19​
20​
20000​
20​
21​
21000​
21​
25​
22​
22000​
22​
23​
23000​
23​
24​
24000​
24​
25​
25000​
25​
26​
26000​
26​
30​
27​
27000​
27​
28​
28000​
28​
29​
29000​
29​
30​
30000​
30​
31​
31000​
31​
35​
32​
32000​
32​
33​
33000​
33​
34​
34000​
34​
35​
35000​
35​
zdroje
630000​
630​
140​
kapitol
21​
21​
21​
divů
2​
2​
2​
zdroje celk.
26460000
26460
5880

Samozřejmě musíš připočítat i dosavadní požadované zdroje.
Jestli tě tohle nenadzvedá ze židle, tak jsi totální salámista a není co řešit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru