• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

GoldAngelcz

Velmistr písma
Proto tam je slůvko třeba? o_O Nicméně 6 hodin celkem za celý turnaj? To vychází tak na hodinu na každý kolo... to není tak šílené bych řekl.

Edit: Ještě mi prosím řekni, kde v tom příspěvku stálo, že u těch turnajů sedím 6 hodin denně :D To bych asi nedal už je z toho důvodu, že tak dlouho by mě to nebavilo :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
Anděli nezapírej :D, lhát se nemá :D:D. Na betě je jeden takový prý bojuje 8.hodin, nevím tedy kde :D, asi myslel turnaje .
Však uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, určitě k dobrému ;).
Budeme mít inteligentní automat, nové jednotky,nové cvičiště ,
to toho budeme mít hodně , jů a jé :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
8 hodin denně? To by člověk musel mít šíleně provincií, kdyť to by snad ani nevyšlo :D Snad jen, že by to někdo dělal opravdu opatrně a hrál to jako šachy, kde se promýšlí každý tah 10 minut :D Většinou ty samotný boje nejsou tak na dlouho. Teda, nebyly. Teď to chvíli zabere, než se zas okouká co na co použít a jak.

K dobrému... No, doufejme. Snad ano :)
 

Atta1

Pokročilý žák
Nevíte, proč zmizela s touto úpravou možnost vylepšení kouzelné budovy ? Po této úpravě je opravdu škoda těch diamantů, co jsem za ní dal.
 

DeletedUser445

Guest
za mne osobne rikam ze zmena bojoveho systemu sla k horsimu. boje jsou tezsi o dost, straty stouply priblizne o 150-250% oproti staremu systemu a vsude mam carodejnice (ktere na moji strane nejsou nic moc) a oranzove golemy, kteri mi decimuji jednotky a to i tehdy kdyz tam mam Žulove golemy, kteri jsou vyvojove dal a meli by byt silnejsi.
 

DeletedUser919

Guest
Zdravím, mockrát "děkuji" za úpravu jednotek v provinciích. Předtím jsem měla veliké ztráty na jednotkách, ale teď můžu na bitvy zapomenout úplně. :( Ztráta je většinou celá jednotka na které už mi nezbývá "díky orkům" žádné nářadí. Takže sbohem rozšíření z provincie a vítej jednotvárná hro bez rozšiřování kvůli nedostatku místa.
 

DeletedUser247

Guest
Udělalo Inno menší úpravu? Proti minulému turnaji pozoruji změnu, zmizeli kamenochodi a je tu močálovka a mám pocit, že obranný luk změnil iniciativu z 18 na 17, takže dnes si můžu v klidu prohlédnout bojiště. Taky mám pocit, že se nějak snížil počet jednotek obránců. Taky mi už čarodějky vydrží víc než 2 rány od luku, rytíří jedou primárně po čarodějce a ne po golemech. Turnaj mi tento týden přijde jako úplná selanka.
 

mroukous

Guest
možná se to hrát po úpravách dá, jisté je že přes snahu změny překousnout mě to přestalo úplně bavit
 

DeletedUser76

Guest
Žádné změny neproběhly pokud vím , je to stále stejné ,pouze jiní protivníci a od určité provincie pouze ručně . Apeluji na Automat,stále a stále já to nevzdám :D.
 

DeletedUser308

Guest
No teda s tím bojem je to opravdu hrozné dá se leda vyjednávat a ne pokaždé není to levné a někde jsou orkové což taky nejde jsem u víl zatím takže se jeden nepohne potřebuji rozšíření ale kde ho vzít a nekrást, asi........jako neustále vše kupovat to nejde už by s tím se něco konečně dělat mělo ,každý na to nadává nevím k čemu je toto dobré.....
 

belfort

Guest
Ahoj, napsalo se sem toho spoustu o bojích. Za sebe už napíšu jediné: ze hry je pro mě naprostý paskvil, přestala mě bavit. Nehodlám sem chodit, abych jenom civěl na to, co se mi vyrobilo a nastavoval výrobu novou. Bez bojů mě to nebaví, nemůžu bez nich ani růst, takže není třeba, abych tu hru ještě hrál; abych trávil byť jen minutu s něčím, co mě přestalo bavit. Končím se hrou, rozprodám své město a suroviny a přeju všem těm, které to ještě baví, aby úspěšně rostli :)
 

DeletedUser2232

Guest
tak to tady pomalu končí,bojovat se nedá protože protivníci znásobily mnohonásobně síly a naši se můžou jenom koukat jak hynou a znovu je budovat,je to tady paskvil na kterým se nedá hrát .A když se to do konce Října nezmění (stále píšou že to je první balíček,ale druhý je v nedohlednu)tak končím tady taky,protože tak debilní úpravy jsem ještě nezažil
 

DeletedUser445

Guest
Žádné změny neproběhly pokud vím , je to stále stejné ,pouze jiní protivníci a od určité provincie pouze ručně . Apeluji na Automat,stále a stále já to nevzdám :D.
tak to se tedy zmenilo neco urcite!! vim ze u lidi bojovy mag dostrelil prez CELOU mapu a ted uz to NEDOKAZE. takze nejaka zmena je na 100% udelana.
jinak nevidim rozdil mezi tim, ze se zvedl pocet bojovniku v jednotkach a ve vyrobe, a pritom tak drasticky stouply ztraty. prijde mi tato zmena udelana ucelove, aby se hur zjistovalo, ze brutalne vzrostla obtiznost boju. zase je to o tom provezt par bitev za 10 min a opet vyrabet jednotky dalsi 2-3 tydny. poslednich 5 provincii jsem ziskal tak, ze jsem je MUSEL vyplatit, protoze vyhrat je neslo.
 

DeletedUser292

Guest
Dle posledních pokusů na betě, bude snad i hůř.... :)
Inno chce tuhle hru asi zabalit a je jim to blbý, když to hraje tolik lidí - takže se chtějí zbavit těch lidí....a pak to teprve zabalit.... :):)
A největší sranda je to jejich: "Vyslyšeli jsme názory hráčů" :):) .. to si z nás fakt dělají srandu... :):):)
Podle mých letitých zkušeností, se přesně takhle chovají lidi co neumí přiznat vlastní chybu. Z čehož plyne. že je to sice velmi smutné že to tady většina z nás zabalí, ale Innu to bude asi fakt jedno... hlavně že oni udělali všechno super a vždy okamžitě reagují na názory hráčů... :D:D:D
 

DeletedUser76

Guest
Skamar já Tě asi picnu , dnes je to tady samý vtipálek :D.
Vždycky když se mi podaří rozehnat mé skeptické mraky ohledně bojového systému a budoucnosti v Elvenaru.
A vykřesám z posledních sil ze sebe pramínek průzračně čisté naděje přijdeš Ty a úplně to zazdíš :D.
Chlape , proboha nechci reál nech mne snít :D.
 

DeletedUser292

Guest
Tak promin ... :):)
Ale myslím, že už tak nějak tušíš, že si moc nevymýšlím... ale možná je to jen můj subjektivní názor... :D:D:D:D
A Inno dělá všechno pro to, aby vyslyšelo všechny naše připomínky a v nejbližším možném termínu je převedlo v realitu ve hře.. :D:D:D:D
(tak tomu jsem se musel sám hooodně zasmát)
A ještě nevíš, co se stane s obchodem: Už si nebudeš moct za mince koupit co ti chybí, ale jen to co ti Inno nabídne - fakt komunismus, diletantství a neschopnost uznat, že se jim prostě některý divy fakt nepovedly. :eek::eek::eek:
..to budeš teprve čubrnět... :D:D:D
..že sem sem vůbec lezl..... jsem se akorát zas vytočil... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru