• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

prchlik

Znalec fóra
@GorGlin kolik hráčů získá 9 artefaktů, aby si ptáka mohli vytunit? To že jsou artefakty získatelné hodnotím pozitivně, ale pokud budou ve věži pouze 6 týdnů, tak je to takové poškádlení hráčů. ;)
 

baumax

Učedník
@prchlik Tak pořád lepší lvl cca 5 než 1 ne? A jinak loni byla možnost získat artefakty starého fénixe, takže někdo to mohl poskládat díky věži a pár artefaktů z loňska

// Odstraněna citace. Jumala
 

prchlik

Znalec fóra
@baumax tak díky loňskému roku jsem měl Ohniváka na devítce. Z věže jsem dva artefakty již dostal, takže Ohnivák je komplet. Ale dělat ho jenom na lvl5 mi fakt nepřijde jako dobrý nápad. To si radši artefakty schovám a budu doufat, že bude zase něco na jejich získání.
 

GorGlin

Veterán
já jsem zatím dostal z věže už 6 artefaktů
někdo ho poskládá, nekdo ne.
zisky tu jsou často jen snad a když si chceš zlepšit šance, bude tě to stát peníze
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
když přišla možnost získat staré artefakty na fénixe ve Věži, tak bych přivítala i možnost si předělat nové artefakty na ty staré v Akademii, mám ještě v inventáři 4 nové artefakty na fénixe co mi zbyly, když jsem dotáhla i Bouřňáka a víc starých jsem už nepotřebovala, ale teď jsem získala už 5. starý artefakt a tedy další staré za nové by se mi hodily :)
 

GorGlin

Veterán
@prchlik
Vem si třeba řemeslnou výrobu. Skvělý způsob jak získat pro své město pomoc. Budovy kouzla, relikvie, instanty všeho druhu.
Nebo taky ne, když nebudeš mít štěstí na recepty tak je ti to úplně k ničemu. Pokud ty věci opravdu potřebuješ, tak musíš protáčet recepty za diamanty a doufat.
 

GorGlin

Veterán
Ano, věž je omezená dost striktně.
Ale jednou za čas můžeš nakoupit ptáky i s artefakty.
Nehlídam to, ale myslím že aspoň jednou za rok jsem tu takové věci zahlédl.
To už je ale bez diamantů, tam se to muselo kupovat rovnou za peníze
 

GorGlin

Veterán
Nevím co všechno tam bylo, jen že se dali koupit nějaké jednotlivé a nebo skupinka a protože mám všechny budovy postavené nebo v inventáři, šlo by si tak koupit i druhý kus.
 

GorGlin

Veterán
@prchlik
já nic nemotám, já upozornuji, že uhrání není zaručeno
na to se tu prostě nehraje, věci jsou o náhodě

někdo se spokojí jen s malým ptáčkem jiný bude čekat a někdo využije přístí možnosti třeba artefakt dokoupit
uvidíme co přijde dřív
 

Prealiena

Velmistr písma
V inventáři mám nyní 6 artefaktů. A pokud se nemýlím, čeká mě ještě jeden týden. I tak to ale nejspíš nevyjde.
 

prchlik

Znalec fóra
@GorGlin Že je to hra o náhodě, je zřejmé každému ihned po prvním eventu. Já s tou náhodou nemám žádný problém, jen bych chtěl, aby nějaká možnost si uhrát cokoliv byla kdykoliv. A pak je to již jen o trpělivosti.
Mimochodem, kdyby mi artefakty padaly jako obytky, tak ptáka dostanu na max.za devět let.
 

voyager-1

Velmistr písma
zase nepřeháněj, bude jarní event, tam možná půjdou získat výměnou stejně jako vloni, v akademii se budou zase někdy opakovat, myslíš že za devět let ještě budeš hrát elvenar ? :)
Já čtyři věže taky brblal a nejednou jich mám osm :)
 

GorGlin

Veterán
jenže když věci nastavis snadné, tak si toho nikdo neváží
Podívej se na portálová požehnání. Kopneš do sutru a tam najdeš dvě.
Věž, portály, řemeslná výroba, portály, event, portály. Portály kam se vrtnes.
Škoda, že v posledních kapitolách to zařídili že ti moc nepomůžou.
Ale jinak, třeba v orcich, žádné dva dny čekání na chapadlo.
A slysels aby si někdo pochvaloval že má dost pp.
Takhle navíc mají šanci že někdo zjistí jakou vyhodu to nese a tak dokoupi.

Líbilo by se mi kdybych mohl třeba z reneslne dostávat to co chci a v takovém množství jaké potřebuji. Ale vím že to nikdy nedostanu a musím přemýšlet opačné.
Jak to udělat abych toho potřeboval méně.
 

Saux

Znalec fóra
Klasika pokračuje :) Arendyll = 0 Fénixů a 3 artefakty (k ničemu), Winyandor = 1 Fénix na lvl 9 a žádnej artefakt :)
 
Nahoru