• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno
neříkám nepoužívat, ale uvážlivě. Člověk musí vědět, kolik dia dostane z věže zpátky a tomu přizpůsobit taktiku, kolik jich utratí. Samozřejmě za předpokladu, že je nechce kupovat :)
Každopádně na věž, stejně jako na jakoukoli jinou fičůrku je třeba se připravit (armáda, surky) a trošku u toho přemýšlet. Jinak je to rychlý krach
 

karhol

Znalec fóra
Tentokrát byla věž skoupá.. Ani jedna budova, ani jeden artefakt, jen dvě zlaté truhly (stejně byly prázdné) a asi 5 modrých. Padlo sice pár urychlovačů a na konci 125dia, ale jinak po většinou úlomky..
 

Saux

Znalec fóra
@Lovec Krys Klidně vyměním :) Já vyběhnul až nahoru a kromě toho zbrojíře mi padlo celkem kulový. Já ten pitomej desátej artefakt snad nedostanu...

EDIT: To snad není možný - ve druhém světě, kde žádného ptáka nemám, mi padne artefakt hned v prvním patře :)
 
Naposledy upraveno:

baumax

Učedník
@GorGlin já jsem na to stejně. To mi ještě první patro padlo asi 7 modrejch truhel jako výsměch :), pak 1 fialová a 2 žlutý, takže jsem ice získal 4 zbrojíře ale ne artefakt. Bohužel je to o náhodě, naštěstí nepotřebuju už vylepšovat ohnivého a ostatní dva nejsou moc důležitý.
 

Matesov

Znalec fóra
Zdar všem,
už jsem to tady psal, ale to není normální = já jako odměnu nedostanu snad nic jiného, než úlomky kouzel ??!!
To přece není normální ?


Teď na světě A 16 bojů, z toho 10X úlomky kouzel a na světě W 16 bojů a odměny 111X úlomky kouzel - je to normální ??!!

Já se v 99% trefím, co dostanu jako odměnu - úlomky kouzel, pokud tam jsou a to je opravdu demotivující !!

Proč to není nastavené ta, aby byla šance i na jiné odměny !! Aby se odměny prostě točily, tedy aby hráč nedostával pořád tu samou odměnu dokola ??!! Co klidně dát odměny 5 nebo 4, trochu srovnat procenta šance na získání a bylo by to zajímavější.

Za této situace, kdy nedostanu nic jiného, než úlomky, se mi už dělá z úlomků kouzel zle !!
 

Hexik

Znalec fóra
pokud to neni v navrzich neni nic jednodussiho nez narhnout nejake upravy v moznostech odmen veze

asi jeste tolik nemam tech ulomku ale je to vazne nuda takova odmena pokud mas aspon jeden set knihovny uz ulomky nikdy neresis a ani nemusis delat vez nekam vysoko
 

Martin1410

Kolemjdoucí
procentuelní automat co rozděluje ceny funguje dobře ovšem je špatně nastavený,pokud mají ulomky stale 40-60% nemuže taky ve většině případů nic jineho padat ,celá věž je opravdu ostudou hry a u bose dat 30% na 10% portal tj taky pecka nevím proč jsou ve věži portaly které jsou běžně dostupné v akademii celá věž by zasloužila přepracovat hlavně co se týče odměn a upravy % protože když někdo udělá celou věž měl by dostat adekvátní odměnu a ne třeba portál ale co bysme chtěli dobrodružství společenství je na odměnu ještě horší )))
 
je to opravdu o náhodě. Co tak mám porovnání od 3 lidí hrajících pravidelně celou věž. Jeden má zatím 1 artefakt, druhý už 5 a já tuším 2 nebo 3 (nejsem si jistý, až tak mi o ně nejde). V průměru si myslím, že při hraní celé věže je reálné se dostat na cca 5 artefaktů, což už pro začínající hráče není úplně zanedbatelné... (i když ti zase asi moc celou věž nehrají)
 

voyager-1

Velmistr písma
mě o ně šlo spíš na menším světě. Kdybych získal všech devět tak jeho vyhazovem a obnovou bych ho navýšil o 10 kapitol. Ale tak podstatný to není, důležitej je bonus do útoku, bral jsem to spíš jako výzvu. Mám zatím tři.
 

Ryny

Pokročilý žák
Třikrát dokonce a stále pouze jeden artefakt. To by nebylo tak strašný, pokud by nebylo tolik šancí jej získat (narozdíl třeba od džina). Na pevných záchytných bodech bych uvítal pevně dané ceny. Náhodné ať zůstanou v bonusových truhlách (které mi teď např. za poslední věž padly tři modré s úlomky). Celou cestu na vrchol věže sbírám jen úlomky, kterých mám (jako pravidelný hráč věže) na statisíce a pár časovačů. Na vrcholech pater pak bonusové portály, které nikdy neutratím, protože si zkrátka vývoj dělám prakticky bez nich. Suma sumárum poměr zisk a ztráta ve věži se naprosto nedá srovnat.

Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 
Nahoru