• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Monnies

Pokročilý žák
U mňa padol iba jeden artefakt z celej veže, tak snáď nabudúce bude lepšie, lebo už som ohnivého fénixa postavila s nádejou, že tie artefakty budú... :D
Ale podaril sa mi ešte 2x trpasličí zbrojíŕ – ten sa zíde nabudúce vo veži.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak se taky pochlubím, ani jedna truhla v celý věži

kolikrát byly na betě ty artefakty, 5 krát?
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Velké město. Věž komplet, 3x zlatá, samozřejmě bez fénixe a také bez kouzelných budov.
Malé město. Věž po druhé patro, 2x zlatá a 1x fialová. Z fialové artefakt.

Ani se mi nechce věřit, jak to některým hráčům padá. Ale jak se říká, přej a bude ti přáno.
 

karhol

Znalec fóra
Já mám z věže dva artefakty - jeden od třetího minibosse v posledním patře a jeden ze zlaté truhly po předposledním boji celé věže. Takže celkem spokojenost až na PB od finálního boje.
Docela by se mi líbilo, kdyby někam do věže mezi odměny zařadili i studnu přání, byla to krásná a užitečná budova a je škoda o ni navždy přijít. A když bude jen ve věži, nebude se stávat, že někdo bude mít celé město jen ze studní...
 

Ryny

Pokročilý žák
Tak nakonec jsem zůstal u jednoho artefaktu. Jinak klasická věž do plnejch. Mraky úlomků a portály. Na topu 125 diamantů. Jen jsem rád, že mi nevypadla další obchodní stanice. Ješte mi dobíhají 3.
 

Showstall

Pokročilý žák
Dvě patra a pouze portálovky (15%+50%) a 100 :diamond: . Třetí patro ani nepůjdu. Zkusím příští týden, pokud to bude lepší.
 

Monnies

Pokročilý žák
Tak v dnešnej veži mi padli 4 fialové truhly = artefakt :cool: + džin :eek: + 2x teleporty :rolleyes:
Inak artefakty opäť nepadali, nepribudol mi žiadny nový okrem toho jedného z fialovej truhly...
 

prchlik

Znalec fóra
Dnes ve velkém městě 1,5 patra. Padla jedna zlatá bedna a z ní jeden artefakt. Jsem spokojen.
 

Reyahana

Učedník
Já jela včera věže v obou světech až do 3. patra a ani na jednom mi artefakt nepadl, ale zbrojíře a džin se také hodí :cool:
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Docela by mne zajímalo jakým algoritmem se rozhoduje jaký druh tajemné truhly se objeví. Minule celá věž tentokrát už jsem ve 3/4 druhého patra a zatím dohromady padlo už asi dvacet modrých truhel a jedna žlutá. a ani jeden artefakt. ???
 

Lovec Krys

Legenda
@WinterPhoenix Říká se tomu náhoda a stejně jako můžeš hodit na kostce (i za předpokladu, že házíš pořádně a nepodvádíš při tom) 10x1 anebo 10x6 po sobě, tak i ve věži můžeš získat 0 anebo 20 artefaktů, ale pravděpodobně dostaneš něco mezi tím.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@Lovec Krys To vím. Jen mám občas pocit že mě ten mechanismus nesnáší. Mám pocit, že kdybych si to měl od začátku psát tak ty lepší truhly za celou dobu budu mít při dobré vůli u každé tak 50ks. těch modrých nejméně 250ks. Jinak se vrátím k příspěvku o úlomcích a tam by to mohli opravdu trochu upravit. protože když za kolo věže řemeslnou výrobou utratíš řekněme 6000 úlomků a z věže se ti jich 9000 vrátí tak to je trochu nepoměr.
 
Nahoru