• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno
ty úlomky se ani utratit nedají. Vidím to na malém účtu, kde jedu pravidelně věž až na vrchol a zároveň nepřetržitě vyrábím. A úlomky přibývají...
 

nataly111

Velmistr písma
Já napíšu názor z opačné strany, mě úlomky z věže nestačí. Dokonce už kraftím i artefakty a to věž jedu pokaždé až nahoru. Takže nesouhlasím s tím, že se utratit nedají. ;)
 
nevím, kdybych je chtěl utratit (a měl za co), tak mi činidla dojdou rozhodně dřív, než úlomky... činidel mám v zásobě jen asi 280, zatímco úlomků přes milion
 
právě testuju. Mám účet ve třetí kapitole a už nejméně 4 věže v řadě až na vrchol (ale ono to asi už bude víc). A úlomky kouzel se mi hromadí (aktuálně nasysleno už 45.000). TO s činidlama je problém. Jsem jen asi na dvaceti a nemám relikvie na jejich řádnou výrobu, takže spoléhám na věž a necraftím úplné nesmysly.

Nicméně stačí mi 7 manufaktur T1 a 3 T2 a jde to. Všechno jedu výkupem (kromě pár prvních střetů v prvním patře) a dia utracím maximálně za stoprocentní 4. pokus u nejvyšších bossů. Poslední věž už se mi díky naspořeným urychlovačům a zásobám surovin podařilo projet celou na jeden zátah a něco málo i zbylo :) Mám teď celý týden na šetření a příští věž bude zase lepší. Do toho v pohodě i turnaje (jak by ne, když mám sotva 6 provincií :D )
 

dodoch1

Pokročilý žák
Zajímalo by mně, podle jakého klíče jsou k mání artefakty. Vyšel jsem až na vrchol věže a nedostal jsem ani jednoho. V druhém městě na stejné úrovni jsem ve dvou kolech získal výstupem do prvního patra po jednom. Pokud je to pouze loterie, tak to nepovažuji za pozitivní přínos hlavně pro začínající hráče, kteří se potkávají s problémem surovin a účinnosti armády. Pro ty, jak psali přede mnou, už mají ohnivého fénixe z dřívějších dob. Takže za mne nic pozitivního.
 

Ryny

Pokročilý žák
Po dokončení druhé věže zůstávám na jednom artefaktu. A ta radost, když na vrcholu vypadne prakticky jediná odměna, kterou nechci. Portálů není nikdy dost :).
 

GorGlin

Veterán
Věž je celá loterie. Od soupeře, přes výkup až po odměny.
Ano, mas pravdu že i když se hrác zrujnuje snahou hrát ve věži co nejvíc, jistotu nemá.
 

dodoch1

Pokročilý žák
Ještě jednou na skok. Opakovaně jsem vyběhl nad vysoké síně a došli mi Dia. Opět nic. Jen mě věž zruinovala a nedám už ani turnaj. Zklamání, střídá zklamání a nevidím světlo na konci tunelu. Začínám litovat, že jsem kdy vůbec věřil v tento projekt. Čím dál postupuji, tím více zjišťuji že tato hra postrádá logiku i myšlenku. Škoda času. Raději se vrátím k tankovým bitvám
 
Nahoru