• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

karhol

Znalec fóra
Včera jsem rozčaroval starou desku bouřňáka a již mám z akademie novou.. Tak doufám, že za těch 6 týdnů napadají nějaké artefakty.. Třeba ho i postavím..
 

Matesov

Znalec fóra
No konečně změna !!
Už jsem se chystal napsat, že mě nebaví dostávat pořád ty samé odměny = tedy tu samou pořád dokola:
Snad mi to konečně začne dávat i jiné odměny, než jen úlomky kouzel !!
Jako odměnu opravdu nedostanu snad nic jiného, než úlomky kouzel a odměny se pořád dokola opakují a to více méně dle nastavených procent možnosti získání ! A ani to není pravidlo, pokud jsou tam úlomky kouzel v 90% dostanu úlomky koze i přesto, že procentuálně vyšší šanci měla jiná odměna ??!!
Tato změna by to tedy mohla změnit ?
Tak se budeme těšit, že se odměny budou střídat a ne se pořád dokola opakovat jedna a ta samá odměna ?!

Aha, takže žádná změna:
tak jsem udělal na obou světech prvních 13 bojů a pokud má být úprava odměn funkční,
tak za prvních 12 bojů žádná změna - opět většinou odměna úlomky kozel !!
Takže za mě zklamání = já už nechci pořád dokola úlomky kouzel, proč se ty odměny prostě nestřídají ??

Úlomků kouzel mám statisíce, já chci i jiné odměny !!

A já se tak těšil, že se to konečně změní ?! A ono nic, zase a jen úlomky kouzel !!
 

Lovec Krys

Legenda
@Matesov Na začátku diskuze máš odkaz na změny, co se vlastně změnilo. V podstatě vyměnili jen odměny, kde byly budovy do setu (+ nějaké úpravy pro začínající kapitoly).
 

Matesov

Znalec fóra
@Lovec Krys Ano, četl jsem,
ale ty úlomky kouzel už mi lezou krkem a vypadávají ze skladu !!
Nedostanu prostě nic jiného, kde jsou úlomky kouzel, odměna je úlomky kouzel a to i tam, kde to není nejvíce procentuálně postavená odměna !!
Teď jsem dal dalších 2X 8 bojů a opět 6 odměn z 8 6x úlomky kouzel a to na obou světech = to prostě není normální ??!!
To pak člověk nemá žádnou chuť věž jet, páč vím, co dostanu za odměnu !!
Proč to prostě není nastaveno tak aby byla šance i na jiné odměny a ne pořád dokola úlomky kouzel !!

Chtělo by to tedy spíš upravit toto, aby člověk nedostával pořád dokola tu samou odměnu !
Změna vypadala zajímavě, ale za mě zklamání !


// Odstraněna citace. Jumala
 

prchlik

Znalec fóra
Tak jsem rychle projel 2 patra. Celkem 8 šancí na artefakt. Výsledek nula. Tuším, že za těch 6 týdnů dostanu všechno kromě artefaktů. :/
 

Prealiena

Velmistr písma
@Matesov Já nevím, co si od toho slibuješ, ale mě také padají v 90% úlomky kouzel. Přestaňte od toho očekávat zlatý důl, musí se to hrát pravidelně, pak tě občas nějaké urychlovače příjemně překvapí a ostatní možné odměny dostaneš velice vzácně. Zaručený zisk to prostě není, akorát šance a tu máš, když si vsadíš ve sportce, taky.
 

aikomi

Mistr slova
Kromě úlomků kouzel a diosu jsem získala artefakt Fénixe. Dá se to získat, ale chce to mít štěstí. Mě dnes přálo, ale ironii je, že ho vlastně ani nepotřebuji. Takže bych to přála někomu, kdo by ho chtěl získat. ;)
 

prchlik

Znalec fóra
Mně bude stačit jeden. Ale když si vezmu, jak mi padají kouzelné budovy, tak už se smiřuji s tím, že nebude.
 

Lovec Krys

Legenda
@Matesov Máš tam střety, ve kterých je šance na úlomky kouzel 0% (pravda, zase v nich obvykle můžeš dostat teleporty, ale i ty se hodí, zejména ve stále přemrštěnějších nárocích posledních kapitol).
No a i kdyby ti padaly ve všech střetech jenom úlomky, věž má ještě jeden druh odměn - odměny společenství a ty jsou garantované a bez úlomků.
 

iDavis

Legenda
No tak u mňa 3/4 prvej mapy hotové a artefakt stihol padnúť z fialovej truhly. (#nalepkadoalbumu)
 

Ryny

Pokročilý žák
Na chlup stejně. Během prvního patra jediná bonusová truhla - fialová s portálem. A to se vyplatí :-(.
 

aikomi

Mistr slova
Je sice hezké, že se dají získat artefakty Fénixů, nicméně problém se svitky stále přetrvává a nadále bude, pokud se nezmění přímo suroviny, které ta dotyčná budova vyrábí. Jinak se nikdy toho problému nezbavíme...
 

machitka

Pokročilý žák
Já jsem byla asi hodná :) první patro věže hotový a - hned po prvním souboji džin z fialový truhly, pak postupně přibyl jeden fénix, jedna 50% portálovka, 3x teleport, a nakonec od bosse kouzelná obytka :-D ..očekávám teď dlouhodobé chudé časy bez odměn :)) fénixe ve městě nemám ani jednoho, jen vyrobený základovky z akademie v inventáři, tak jsem na to zvědavá..
 

Ryny

Pokročilý žák
To sis vymyslela. Tolik bonusových truhel člověk nedostane za půl roku a za pravidelnou plnou věž :). Jediný co ti věřím, je ta portálovka :) :) :). Nicméně gratuluji ;-).
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Ryny no možná si to nevymyslela. Jsem na tom byl včera hodně podobně:
1.patro 2x zlatá truhla, 2x fialová, 1x Fénix art., 1x Kouzelná obytka; celkově za celou Věž jsem získal 4x Zlatou truhlu, 6x Fialovou, 3x artefakt Fénixe, Kouzelnou obytku, Zbrojíř a 295 Dia (+přibyde +275Dia na konci). Tolika štěstí se dlouho nezadařilo :) (..a nebo to tak schválně nastavili u první Věže po upgradu?..To Ti nikdo nepoví... :cool: )
 

Radvanus

Znalec fóra
Spíš štěstí než nastavení, v jednom městě 1. patro bez jediné truhly, v druhém městě 1 modrá a 1 zlatá se zbrojířem, jinak ani ťuk.
 
Nahoru