• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát nenačte se mi mapa světa

DeletedUser312

Guest
problémů s mapou je víc.... popiš to trochu podrobněji .....
 

Osiris cz 82

Guest
Prostě když kliknu na tlačítko mapa světa začne načítat a zamrzne to.
 

DeletedUser312

Guest
to je asi jako když řekneš....... prostě pařez ......

tak znovu :-D

problémů s mapou je víc.... popiš to trochu podrobněji .....
 

Osiris cz 82

Guest
Nevím jak bych ti to jinak napsal. Začne to načítat a zamrzne to. ( jasný a stručný )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Osiris cz 82

Guest
Tak ten obrázek jak jsi dával ty ten druhy to mě přesně dělá. Šedivá obrazovka a načítaní se zastaví. Refresh mi nepomůže pořád to je stejný. Pokaždý se to sekne.

Mám win 10 a google chrom. zkoušel jsem to i na prohližeči od win a nic.

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Ahoj. Pokud tomu dobře rozumím tak se vůbec nedostaneš na mapu světa, prostě ti zamrzne při načítání v 3/4. Zkus si pročistit prohlížeč a zaktualizovat chrome i flash. Pokud ti to nepomůže, tak se spíš obrať na podporu, ať se zkusí mrknou, jestli není někde na tvém účtu problém. Je to dost omezující problém a není běžný u všech, podpora by ti to měla vyřeší rychleji. Návod na to jak kontaktovat podporu najdeš tady. Jinak mně to jede v poho.
 

DeletedUser312

Guest
na obrázek se vykašli.... jak to vypadá když se to kousne vědí všichni....

co si dělal než se ti to kouslo ? bojoval si ... nebo si procházel alianci a rozdával pacičky..... nebo si procházel mapu a dával pacičky .... nebo si byl na třžišti a nakupoval.... nebo si psal někomu zprávu..... nebo si stavěl..... nebo si vybíral peníze a suroviny.....
 

CherryFlower

Guest
Mně se dělo něco podobného, ale pak jsem aktualizovala firefox a samo to zase přestalo... to vypadá, že se v systému něco s něčím pere. Zkus aktualizovat, co se dá ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Osiris cz 82, moc se za způsobené nepříjemnosti omlouváme, mrzí nás to!

Problém se zaseknutím načítání mapy na 80 % má několik hráčů na českém serveru, přičemž o všech jsme už informovali tvůrce hry. Ti mají už pro příští aktualizaci nachystanou opravu.

Zatím můžeme doporučit jenom změnu prohlížeče, pokud to nepomůže (což je bohužel pravděpodobné), moc tě prosíme o strpení, s nahráním nové aktualizace by už vše mělo fungovat v pořádku.
 

Osiris cz 82

Guest
Tak jsem teď koukal na Regular96 její město a zkusil jít na mapu světa. Světe div se najdou to jde. :eek: Tak tomu nerozumím.
 

DeletedUser312

Guest
proto se po hráči vždycky při hlášení chyby chce aby popsal co přesně k chybě vedlo... od tebe tu není ani jednou popsaný co k tomu vedlo a že sem se snažil to z tebe vyrazit :D a není to světe div se ..... je to chyba v programu kterou ještě nikdo neodstranil....
 
Nahoru