• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno zamrzání po souboji a při pacičkování

DeletedUser312

Guest
Ahoj

po vyhraném souboji mě to skoro pokaždý zamrzne při návratu do provincie a jediný co se dá dělat je znova načíst celou stránku
to amý to dělá při pacičkování z mapy ale tím že ten problém se většinou ukáže pouze při prvním městě.... a je jedno kterým městem začnu... prostě odpacičkuju a chci se vrátit na mapu a v tu chvíli se to kousne a nepomůže nic než refreš....
zkoušel sem i vymazat cache a sušenky a efekt to nemělo žádnej

upload_2015-12-23_11-5-18.png


upload_2015-12-23_11-6-4.png


0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Chrome nejnovější
20,0,0,228
Win10
upload_2015-12-23_11-10-49.png
 

DeletedUser467

Guest
Myslím, že to je ten stejný problém, jaký je řešen tady. Čuju, že za tím bude to promazávání vesniček :D, bohužel vývojáři nemůžou přijít na to kde je chyba. Dělá ti to ve všech částech mapy? Nevšiml sis, že ti občas zmizí názvy měst na mapě? Viz téma, na které jsem tě odkazovala.
 

DeletedUser312

Guest
kdyby jen názvy měst ..... už se mě stalo že na mě zpod trosek mapy čuměla i modrá barva a nebo že zmizely názvy měst a s nima i obsah provincií a i když sem věděl na kterou provincii klikám a měl sem ji mít rozdělanou tak nešla otevřít....
nemluvím o pacičkování s tímhle náhledem města
upload_2015-12-23_11-53-24.png

tohle taky asi není normální ......
upload_2015-12-23_11-47-25.png

našlo by se toho víc ale nemám od všeho fotky.....

tady je vidět že kus mapy je čitelnej a kus ne a v tom co není vidět zase jsou vidět pouze už dobitý provincie když najedu myší na tu v pravým rámečku tak to nic neukazuje
ale stejně mě to do tý dobitý provincie nepustí tak kliknu dole na návrat do mapy ze který em vlastně ani neodešel a když si vyberu některý z měst u kterýho vidím jméno hráče tak do něj už mě to pro změnu zas pustí.....

upload_2015-12-23_13-2-5.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji za hlášení! Co se týká špatného zobrazení mapy, tak jak říká jacinda, už to řešíme jinde. ;)

A ohledně nenačítání mapy se moc omlouvám, už jsme tvůrcům hry předávali několik hráčů s tímto problémem. Pro verzi 0.32 je už nachystána oprava.
 

DeletedUser312

Guest
nevím jestli je to ještě k něčemu ale po tom co sem musel refrešovat třeba desetkrát za pacičkování z mapy se to ustálilo pouze na třech městech....

http://prntscr.com/9ljezn
 
Nahoru